Руслан Сорочинський

23 Грудня 2010, 09:48

Вік: 30 р.
Освіта: коледж економіки і права (факультет технології приготування), Міжрегіональна Академія управління персоналом (економіка)
Захоплення: кулінарія, парфумерія
Проблеми кухарів у Львові: По-перше, це застарілий матеріал, який викладають в техніках, училищах. Наприклад, про обладнання. За кордоном такої проблеми немає, бо там все адаптовано під реалії і студенти вивчають той матеріал, з яким потім стикаються на практиці. Другою проблемою є те, що багато людей навчаються, але не розуміють для чого вони це роблять. Коли закінчують курс, не можуть себе реалізувати, подають заявки в інші заклади.
Улюблені ресторани: у Львові є багато закладів, де подають гарну їжу, де видно, що працюють гарні кухарі. Це, до прикладу, “Цитадель”, “Цукерня”.У Києві можу виділити ресторан “Amici miei”, “Конкорт”, дуже подобається ресторан “Партизан”, де подають карпатську старовинну кухню.
Улюблені львівські клуби: “Спліт”, “Raffinad”
Улюблена кухня: європейська
Улюблений напій: “Піна-Колада” і гарячий шоколад

Як з’явилася ідея стати кухарем?
Пристрасть до кулінарії у мене з дитинства. Коли батьки спроваджували мене в дитсадок, я ніколи не грався тими іграшками, якими бавились інші діти. Мене більше тягнуло на кухню. Можливо, спрацьовував запах. Тому зараз ще одним моїм хобі є парфумерія, адже в основі усіх найкращих парфумів закладені спеції: тим’ян, бад’ян, кмин, чорний перець, цедра лимона, апельсина чи мандарини.

Який заклад  улюблений (серед тих, в яких працював)?
Для мене є близьким кожен із закладів, в якому я працював. Якщо говорити про період до “Праги”, то дуже подобається ресторан “Спліт”. Там дуже добрі умови праці: велика кухня, чистота, можливість розвиватися.

Що є предметом особливої гордості у Вашій роботі?
Я дуже люблю подорожувати. У своїх поїздках беру участь в конкурсах, маю дуже багато дипломів та сертифікатів, які є важливими для мене. Диплом – це свідчення того, що я щось вмію і щось знаю. Я їх колекціоную: назбирав вже 36 штук. Це і перші місця, і другі, і два четвертих на різних конкурсах. Диплом, яким я надзвичайно горджуся, - французький, де вказано, що я навчався в кулінарній школі з поглибленим вивченням кондитерських виробів, риби та морепродуктів. Також дипломом, яким я надзвичайно горджуся, - з “Молекулярної кухні” в школі “Альболі” у Барселоні, що в Іспанії.

Чого, на Вашу думку, бракує Львову, щоб стати гастрономічною столицею України?
Львову бракує гурманів. В нас є все, що є в Європі. Але Львову бракує цінування, накопичування і збагачення цього. В нас люди, коли замовляють щось у ресторані, вимагають, аби страву принесли якнайшвидше. Хоча гість повинен розуміти, що ресторан - це не бістро. Людина повинна чекати і вміти насолоджуватися отриманим.

Яка, на Вашу думку, кухня буде у Львові найпопулярнішою у найближчі кілька років?
Однозначно, європейська, оскільки ми є в Європі. Бо, наприклад, кухня ф’южн – на гурмана, або молекулярна кухня – для одиниць, які на тому розуміються.

Заклади

Коментарі (5)

  • Мар'яна

   17 Березня 2011, 16:30
   Відповісти

   Майстер своєї справи! До приготування підходить з натхненням та захопленням!!! Браво!

  • вася

   16 Серпня 2012, 12:54
   Відповісти

   Реальний дядько. Початківцям-кухаям, повчитися в такого гуру.

  • Руслана

   9 Жовтня 2012, 10:41
   Відповісти

   А я із ним разом до садочку ходила. Дуже рада за нього!

  • Володя

   23 Жовтня 2012, 00:02
   Відповісти

   Я дуже вдячний за увагу, науку, і піклування Руслана я його учень:))))))

  • невідома

   3 Лютого 2013, 16:33
   Відповісти

   побільше таких добрих, талановитих людей)пощастило тим, яким доводилось працювати з Русланом Я.))

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Василь Савчишкін

Офіціант у "Шампанерії Х&Х"

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов