Леся Медведюк (Григорович)

15 Грудня 2010, 11:29

Вік: 29 років
Освіта: бакалавр (Львівський інститут економіки і туризму), технолог громадського харчування.
Захоплення: французька, іспанська та італійська кухні, а також роботи світових шеф-кухарів, таких як: Гордон Рамзі, Джеймс Олівер та ін.
Проблеми кухарів у Львові: найголовніша проблема – це низький рівень кваліфікації кухарів. Існує вона через відсутність навчальних закладів, які готують спеціалістів високого класу. Крім того, у нас не проводиться достатня кількість майстер-класів; не існує бази для підвищення кваліфікації.
Улюблені ресторани (крім того, в якому працюєте): ресторани «Гуцульський двір», «Криївка».
Улюблена кухня: іспанська.
Улюблений напій: коктейль «Мохіто», лікер «Бейліз».

Як з’явилася ідея стати кухарем?
Кухарем мене надоумила стати моя мама, за що я їй дуже вдячна. Професія кухаря мені до вподоби.

Який заклад  улюблений (серед тих, в яких працювала)?
Ресторан «Fashion Club». Це я можу стверджувати і як колишній працівник цього ресторану, і як людина, яка знає «всю кухню» зсередини.

Що є предметом особливої гордості у Вашій роботі?
Предметом гордості у моїй роботі є і залишатиметься конкурс «Львівська пательня», на якому я перемогла і одержала звання найкращого кухаря Львова 2008 року

Чого, на Вашу думку, бракує Львову, щоб стати гастрономічною столицею України?
На мою думку, для того, щоб Львів став гастрономічною столицею України необхідно відкривати хороші ресторани, в яких би був присутній високий рівень обслуговування клієнтів, смачна і якісна кухня, кваліфіковані працівники. Щоб рівень таких закладів відповідав європейському.

Яка, на Вашу думку, кухня буде у Львові найпопулярнішою у найближчі кілька років?
Популярною на даний момент є і, я думаю, в найближчі декілька років  залишиться європейська  кухня (італійська, французька). Також, звичайно, Львів традиційно є центром, який задає моду на все “українське” і тому логічною в майбутньому буде подальша  популяризація та вдосконалення нашої рідної української кухні, яка є однією з найскладніших кухонь світу.

Коментарі (1)

  • Іра

   9 Грудня 2011, 00:10
   Відповісти

   Без сумніву - найкраща!

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Леся Медведюк (Григорович)

Кухар проектів: ресторан «Горобина» (смт. Брюховичі), спорт-кафе «Корнер», ресторан «Кактус», ресторан «Fashion Club». Переможець конкурсу кухарів "Львівська пательня" - 2008.

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов