Тетяна Кушпет, Ольга Кушпет, Віра Поліщук

4 Листопада 2010, 10:24

Вік: Тетяна Кушпет: 56 років Ольга Кушпет: 49 років Віра Поліщук: 52 роки
Освіта: Т.К. Львівський торгово-економічний інститут (сьогодні – Комерційна академія), аспірантура Київського торгово-економічного інституту О.К. Львівський торгово-економічний інститут (сьогодні – Комерційна академія) В.П. вища медична
Захоплення: Т.К. дача, вирощування квітів, трав; О.К. водіння авто; В.П. дизайн
Проблеми ресторатора у Львові: кваліфікований персонал; постійна зміна законодавства; клієнти; для нашого закладу - погані дороги, через які страждають і клієнти, і постачальники
Улюблені ресторани (крім своїх): ми мало ходимо по інших закладах, хоча здалося би. Особисто мені, – каже Тетяна Кушпет, - всі подобаються, бо я знаю, що кожен ресторан – це велика праця. Хоча зараз їм набагато легше, ніж нам 15 років тому. В.П.: "Дарвін"
Улюблена кухня: польська, італійська, українська
Улюблений напій: чай, шампанське

Як з’явилася ідея створення першого ресторану?

Поштовхом стало бажання створити і мати щось своє. Нам з чоловіком в 90-х рр було по 40 років. Ми кинули вищу освіту: я тоді працювала старшим викладачем в Комерційній академії, він – доцентом. Чоловік почав займатися своїм бізнесом, а я з сестрами – Ольгою Кушпет та Вірою Поліщук – створили ресторан. Сьогодні «Куполу»  вже 16 років. Це, до речі, для ресторана пенсійний вік.

Звідки взялися гроші на його відкриття?
Позичили. Не в банку.

Що є предметом особливої гордості у Вашій ресторанній діяльності?
Гордість – що ми протрималися у цьому бізнесі і далі виживаємо. Нам подобається робити в нашому ресторані те, що нам хочеться – це стосується і інтер’єру, і кухні, і музики. Свобода – це теж предмет гордості. Крім того, ми обслуговували перших осіб держав, які потім поверталися до нас вже під час неофіційного візиту, як, наприклад, Олександр Кваснєвський, Збігнєв Бжезінський та інші.

Чого, на Вашу думку, бракує Львову, щоб стати ресторанною столицею України?
Мені видається, що Львів став. Бо якщо Львів став туристичним центром, то автоматично він стає і ресторанною столицею.

Яка, на Вашу думку, кухня буде у Львові найпопулярнішою у найближчі кілька років?
Місцева або наших сусідів.

Заклади

Думки експертів

Особистості

Василь Савчишкін

Офіціант у "Шампанерії Х&Х"

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов