Любов Федоренко

7 Жовтня 2010, 11:30

Вік: 55
Освіта: Львівський лісотехнічний інститут (інженер по озелененню міста)
Проекти: “Цукерня”
Захоплення: колекціонування антикваріату
Проблеми ресторатора у Львові: сусіди. Думаю, так скаже кожен ресторатор, бо кожен з ними стикається, кожен має з ними свою порцію проблем. Перед тим, як ми викупили приміщення під “Цукерню”, тут жила пані, яка тримала п’ятьох собак. Сусіди жалілися на постійне гавкання і бруд. Прийшли ми, відремонтували все, тепер вони жаліються на шум. Друга проблема – це комунальники, а точніше те, що вони не виконують своїх обов’язків. Коли випаде сніг, то не допросишся, аби комунальні служби його прибрали. Так само і з сміттям. Все лежить на наших плечах. Про третю проблему, на мою думку, говорити рано, бо поки вона під питанням. Це новий податковий кодекс.
Улюблені ресторани (крім своїх): “Кумпель ”, “Смаколик”
Улюблені львівські клуби: не відвідую
Улюблена кухня: італійська
Улюблений напій: кава з молоком

Як з’явилась ідея створення першого ресторану?

Коли ми з подругами збирались кудись піти, аби випити кави і з’їсти чогось солоденького, завжди виникало питання: а куди ж піти? На той час місць, де можна було б не лише гарно провести час, а й посмакувати випічкою, практично не було. Тому вирішила відкрити “Цукерню”. Спершу це був маленький заклад, тому доводилось все контролювати самостійно, навіть продукти для випічки купувала сама на ринку.

Звідки взяли гроші на його відкриття?

З власних заощаджень.

Що є предметом особливої гордості у вашій ресторанній діяльності?

Якість виробів.

Чого, на Вашу думку, бракує Львову, щоб стати ресторанною столицею України?

Захисту архітектурних пам’яток. Адже туристи їдуть до Львова, передусім, аби подивитися на нашу архітектуру, а вона щодня зникає.

Яка, на Вашу думку, кухня буде у Львові найпопулярнішою у найближчі кілька років?

Хотілося б вірити, що італійська. Але все залежить від ринку постачання морепродуктів для ресторанного бізнесу.

Заклади

Думки експертів

Особистості

Андрій Худо

Проекти: Ресторан «Криївка», кав’ярня «Діана на Ринку», «Мазох-cafe», Кав’ярня «Старенький трамвай», Перший український канапковий концепт «Вар’яти», Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою», Ресторація-музей «Гасова лямпа», Фестиваль-ресторація «Лівий берег», «Найдорожча ресторація Галичини», «Львівська майстерня шоколаду», «Дім легенд», «Бернадинський дворик», ЧЕбуреки

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов