Новий концепт: пивокавобар

26 Серпня 2017, 15:28

Кава + пиво = нова, напрочуд успішна концепція закладів, де всі столики зайняті від ранку і до самісінького вечора.

Напій раннього ранку і напій пізнього вечора можуть видаватися дивним дуетом, однак, виявляється, вони не тільки гармонійно переплітаються, а й створюють нові бізнес-можливості, давши життя концепції пиво-кавових барів.

З одного боку, гості вже втомилися від «клонів» одного і того ж бару. З іншого, з кавою та пивом можна нескінченно експериментувати, створюючи нові крафтові види і дивуючи своїх відвідувачів.

Крафтове - означає штучне, авторське, практично hand-made. Можна обсмажувати каву різними способами, змішувати сорти, наповнювати їх різними ароматами і створювати унікальні поєднання, які відвідувачі зможуть спробувати тільки в конкретному закладі. Те ж стосується пива. За словосполученням «крафтове пиво» давно закріпились асоціації «унікальний», «авторський», «високої якості». І все це до біса привабливе для відвідувачів!

Але чому ж саме поєднання двох цих напоїв приносить новим закладам такий успіх? Ось що кажуть першопрохідці - власники пиво-кавових барів з різних куточків США: «Горнятко кави або пінта пива - кращі напої для  хорошої компанії. Подібні заклади надають передовсім можливість для спілкування. Тут затишно розмістяться і не-любителі алкоголю, які будуть незатишно відчувати себе в класичному барі, і ті, хто шукає прохолодне місце, щоб зависнути з друзями за кухлем доброго пива - тут всім буде комфортно», каже Джон Лемб з Red Horn Coffee House & Brewing Co., Техас.

«Відвідувачі стають все більш досвідченими від року до року. У нашому закладі їх приваблює величезний вибір різних видів пива і сортів кави, а також висока якість напоїв», - говорить Тревіс Радевскі з Sip Coffee & Beer House, Арізона.

Як стверджують власники, пиво-кавові бари постійно наповнені відвідувачами, адже тут є можливість використовувати всі відомі прийоми залучення гостей: знижки на каву для жайворонків, ранні сніданки, бізнес-ланчі, вільний інтернет для віддалених співробітників, які бажають попрацювати в приємному закладі з чашкою хорошої кави, «щасливі години», знижки на пиво раннім вечором і різні акції ближче до ночі, перед самим закриттям.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Юрко Назарук

  Проекти: “Криївка”, “Найдорожча ресторація Галичини” (“Масони”), “Мазох- caf?”, Перший український канапковий концепт “Вар’яти”, “Старенький трамвай”, “Львівська майстерня шоколаду”, Відкрита кав’ярня “Діана на Ринку”, “Дім легенд”, Галицька Жидівська кнайпа “Під Золотою Розою”, ресторація-музей “Гасова лямпа”, Фестиваль-ресторація “Лівий берег”.

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов