"Тарону" 20 років!

10 Вересня 2015, 12:32

20 років одному з найкращих ресторанів – “Тарону” – відсвяткували учора у Львові. Близько 200-от гостей, серед яких працівники усіх чотирьох закладів мережі "Рестарон" – “Mons Pius”, “Кентавр”, “Тарон” та “Шампанерія Х&Х” ресторатор Вардкес Арзуманян зібрав на одному майданчику. Друзі “Рестарону” – відомі та знамениті – прийшли привітати ювіляра, поділитись своїми спогадами про улюблені заклади та просто гарно провести час.

Марк Зархін, Вікторія Пархоменко, Даша Малахова, Віола Кім та ще багато тих, хто любить та уже роками відвідує заклади “Рестарону”. Один з гостей, Роман Зафійовський, розповів KAVі, що пам’ятає один з найстарших закладів мережі – ресторан “Тарон” ще відтоді, як 20 років тому на його місці було невелике кафе “Рандеву”. Пан Роман каже, що там готували найсмачніші шашлики у Львові і готував їх сам власник – Вардкес Арзуманян. Тому на такі смаколики з’їжджались звідусіль.

З’їжджаються звідусіль і тепер, та уже не тільки у Тарон, а й у три інші заклади – “Шампанерію”, “Mons Pius” та “Кентавр”. Різні локації, концепції, та одне спільне – смачна їжа та любов до кожного гостя. 

 • "Господар" мережі кожного гостя вітає на вході. Там же кожен може сфотографуватись у рамці "Restaron-20" і автоматично отримати 20k лайків (фото із соціальної мережі facebook)."Господар" мережі кожного гостя вітає на вході. Там же кожен може сфотографуватись у рамці "Restaron-20" і автоматично отримати 20k лайків (фото із соціальної мережі facebook).
 • Вардкес Арзуманян увагою не оминає нікого. Усе як і в його ресторанах - у кожного одразу з'являється відчуття, що тут його чекають і люблять.Вардкес Арзуманян увагою не оминає нікого. Усе як і в його ресторанах - у кожного одразу з'являється відчуття, що тут його чекають і люблять.
 • Засновник "GastroSreda" Вікторія Пархоменко та бренд-менеджер "Рестарону" Альона ВиноградськаЗасновник "GastroSreda" Вікторія Пархоменко та бренд-менеджер "Рестарону" Альона Виноградська
 • Друг та ресторатор Марк Зархін справою колеги пишається і як ніхто інший, розуміє, скільки праці та зусиль потрібно було прикласти, щоб досягти такої любові своїх гостейДруг та ресторатор Марк Зархін справою колеги пишається і як ніхто інший, розуміє, скільки праці та зусиль потрібно було прикласти, щоб досягти такої любові своїх гостей
 • Гості свята - Даша Малахова та Віола Кім разом з бренд-менеджером "Рестарону" Альоною Виноградською (фото із соціальної мережі фейсбук)Гості свята - Даша Малахова та Віола Кім разом з бренд-менеджером "Рестарону" Альоною Виноградською (фото із соціальної мережі фейсбук)
 • Ну і куди ж без селфі з такої вечірки?Ну і куди ж без селфі з такої вечірки?
 • Спершу на вечірці були конкурси...Спершу на вечірці були конкурси...
 • За звання найспритнішого працівника закладів мережі "Рестарон змагались четверо охочих.За звання найспритнішого працівника закладів мережі "Рестарон змагались четверо охочих.
 • ...а потім були танці!...а потім були танці!
 • ...запальні танці Даші Малахової...запальні танці Даші Малахової
 • Були і романтичні танці...Були і романтичні танці...
Наталія Іскра

Коментарі (1)

  • Остап

   31 Березня 2017, 11:12
   Відповісти

   Дуже гарно що у нас є такий Ресторатор. Пишаюсь Львовом.

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Леся та Андрій Іонови

Проекти: «Вероніка», «Амадеус», «Чорний кіт»

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов