У Москві відкрили український ресторан "Компот": хто і чому

10 Серпня 2015, 18:25

У  Москві нещодавно відкрили ресторан “Компот”.  Власником ресторанів з одноіменною назвою є одеський ресторатор Савелій Лібкін. Kava вирішила з'ясувати, хто став власником російського "Компоту" і звернулася за коментарем до ресторатора.

Як нам вдалося з’ясувати, власником московського “Компоту” є не одеський ресторатор, а російський ресторанний холдинг, що володіє торговою маркою “Тарантіно”. Саме представники цієї компанії ще два з половиною роки тому викупили  франшизу на відкриття "Компоту" у Москві.

Подаємо пояснення компанії "Реста" щодо ситуації з відкриттям “Компоту” у Москві повнотекстово:

"Компанія "Реста" протягом багатьох років послідовно підтримує і розвиває ідеї одеської кухні. Ми - ресторатори, які щодня зустрічають гостей, готують їжу і щодня прагнуть зробити її краще, а одеську кухню - якіснішою і доступнішою.

Заклад відомої одеської мережі "Компот" відкривається в Москві в рамках ліцензійного договору з передачі прав на використання торгової марки, укладеного більше 2,5 років тому. Це зарекомендована себе у світі форма співпраці, в тому числі у сфері громадського харчування. Ліцензія нами передана ресторанному холдингу, що володіє торговою маркою "Тарантіно".

Компанія "Реста" і надалі має намір всебічно пропагувати напрямок одеської кухні у світовій кулінарній культурі, на території інших міст, країн та континентів. Наша мета - максимально зацікавити світ самобутньою регіональною гастрономією, залучаючи до міста туристів, збільшуючи привабливість Одеси.

Як зазначив Савелій Лібкін, керівник компанії «Реста» і автор двох книг про особливості одеської кухні, "не шукайте в наших тарілках політику, її там немає, тільки професійно і якісно приготовлена їжа".

Довідка

Компанія "Реста" об'єднує в мережу усі проекти Савелія Лібкіна. Серед них - мережа піцерій  Пан-Пицца, знаменитий одеський ресторан Стейкхаус. М'ясо і Вино, ресторан Дача, п'ять кафе "Компот", а также ресторан італійської кухні Тавернетта.

 

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Олена Турянська

  Дизайнер проектів: ресторан “Купол”, італійське подвір’я, частково “Амадей” та “Вероніка” (після мене там було ще багато дизайнерів), дві оптики, багато приватного житла

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов