У львівському ресторані встановили зарядну станцію для електромобілів

30 Жовтня 2014, 10:51

У Львові встановили першу заряджальну станцію для електромобілів. Тепер кожен власник електрокару зможе підзарядити свій чотирьохколісний у ресторані “Тарон” за адресою Кузневича, 16а. 

Платити за підзарядку не потрібно. Встановив її ресторатор Вардкес Арзуманян, аби підтримати власників транспортних засобів, які замість палива “поїдають” електрику. “Встановлення заряджальної станції для електромобілів є одним з проявлень нашої лояльності до гостей, адже заряджатися можна абсолютно безкоштовно. Ми дуже хочемо, аби в місті ставало все більше і більше електромобілів, бо тим самим ми будемо не тільки дбати про зовнішнє середовище, а станемо менш залежними від російського газу та нафти”, – наголосив ресторатор.

До слова, електромобілів на Львівщині таки побільшало. Якщо ще недавно офіційно зареєстрованих було всього лиш два, то станом на жовтень – уже сім. Як кажуть у прес-службі УДАІ Львівщини, це автомобілі марок Tesla Model S (дві), NiSSAN LEAF (три), PULI (дві). 

Як стало відомо KAVі, уже незабаром у Львові їздитиме ще один електрокар, а кермуватиме ним львівський ресторатор Андрій Худо. Чому вирішив обрати саме таку автівку, пояснює:

“Моя філософія щодо технологій в житті. Для мене ключовими критеріями при прийнятті рішення,  в які технології інвестувати є: інноваційність, екологічність, продуктивність/потужність і дизайн/краса. Тому, коли будував будинок, поставив собі мету - в моєму будинку не буде газу! І досягав цю мету комлексним рішенням через встановлення: теплового насосу (який бере енергію з землі), сонячних колекторів, водяної сорочки на камін і твердопаливного котла. В цій комбінації все працює ідеально, і коли йдуть розмови про газові контракти і ціновий шантаж - це вже поза моїм інтересом! Я вибирав Tesla саме через ці критерії: інноваційність, екологічність, дизайн, потужність (2 мотори і 600 кінських сил, 3,4 секунди до 100 км/год і безкоштовна зарядка електроенергією на суперчарджерах назавжди!). Так ці технології не дешеві, але ж важливо мати прогресивну мету і досягати її. І берегти природу! Така правда мого життя!”

Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Любов Федоренко

  Проекти: "Цукерня"

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов