Urban Space у Франківську: ресторан 100 співвласників

20 Серпня 2014, 13:15

Мешканці Івано-Франківська планують відкриття громадського ресторану Urban Space 100, засновниками якого стануть одночасно 100 осіб. 

Кожен із сотні власників зробить меценатські пожертви в розмірі 1000 доларів - на ці гроші і відкриють ресторан. Всі прибутки від його діяльності будуть спрямовані на виконання соціальних проектів в Івано-Франківську, - пояснює один з організаторів Urban Space, ресторатор Юрій Філюк. Ресторан також стане платформою для обміну ідеями щодо розвитку міста. Зробивши замовлення в цьому закладі, кожна людина, по суті, внесе вклад у позитивні зміни Івано-Франківська. 

Об'єднати жителів міста навколо розвитку Івано-Франківська - основна мета середовища «Тепле місто» - проекту з розвитку міста, що стартував 8 квітня цього року і став натхненником Urban Space 100. Подібні проекти вже є в Нью-Йорку, Лондоні, Відні та інших містах, але ініціатори "Урбан спейс" запевняють, що ресторану, власниками якого є 100 осіб, у світі більше немає. Ця нестандартна ідея народилася під час спілкування за кавою учасників «Теплого міста» і дуже швидко захопила інших. 

Співвласниками ресторану Urban Space 100 на даний момент вже стали 45 франківчан.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Марк Зархін

  Проекти: «Піца Челентано», «Картопляна Хата», кафе «Пункт», ресторани «Япі», «Дарвін», «Кафе №1», «Кумпель», «Bianco Rosso pasteria»

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов