У барі київського клубу можна розраховуватися check-in в соцмережах

25 Липня 2014, 17:45

У київському клубі Boom Boom Room відкрився бар оригінального формату. Оплатити замовлення в ньому можна тільки за допомогою дій в соціальних мережах - лайків, шерів і селфі. Натомість можна отримати різноманітні напої. Чим дорожче дрінк, тим складніше завдання. Наприклад, для того, щоб «заробити» мохіто, потрібно, щоб пост набрав не менше 50 лайків. Звичайні гроші в цьому барі не приймають. 

«До цього за check-in у нас можна було отримати наш легендарний коктейль «зелена зірочка», і ми вирішили урізноманітнити меню. Економічне підгрунтя є: кожен заклад вкладає чималі бюджети в промо в соціальних мережах, а наша аудиторія буде сама нас рекламувати своїми красивими фото і надихаючими постами», - розповідає PR-менеджер закладу Олександра Титаренко. 

До одержання безкоштовних коктейлів можна підготуватися заздалегідь: розшарити пост в соціальних мережах або поставивши на аватарку афішу заходу. Після цього досить буде пред'явити свій мобільний девайс бармену. Check-in бар працюватиме протягом літа під час усіх нічних вечірок, починаючи з півночі. Однак напитися в ньому все ж не вийде: за вечір можна отримати винагороду тільки за одну індивідуальну і одну колективну дію. 

За словами Олександри, в першу ніч після запуску програми в барі було зареєстровано 54 одночасних чек-іна. Крім того, багато гостей скачували собі додатки для чек-ін просто на місці. Арт-дирекція клубу обіцяє поповнювати check-in меню новими можливостями щотижня.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Юрко Назарук

  Проекти: “Криївка”, “Найдорожча ресторація Галичини” (“Масони”), “Мазох- caf?”, Перший український канапковий концепт “Вар’яти”, “Старенький трамвай”, “Львівська майстерня шоколаду”, Відкрита кав’ярня “Діана на Ринку”, “Дім легенд”, Галицька Жидівська кнайпа “Під Золотою Розою”, ресторація-музей “Гасова лямпа”, Фестиваль-ресторація “Лівий берег”.

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов