У Києві відкрився ресторан французьких булочок

10 Червня 2014, 12:57

У Києві відкрився перший в Україні ресторан французької мережі Paul. Його родзинка - власна випічка.

Сума інвестицій склала 2,5 млн євро. Наступні заклади можуть бути відкриті в менших форматах і спеціалізуватимуться виключно на продажу випічки і напоїв. Мережа розвиватиметься по франчайзингу.

Хто представляє українську сторону, залишається наразі невідомим, так само, як і конкретні плани з розвитку мережі в Україні.

Довідка. Paul - це найбільша французька мережа булочних, перший заклад якої було відкрито в 1889-м у м. Лілль. Зараз мережа нараховує 200 точок у 31 країні світу, які працюють по франчайзингу. Фінансові результати діяльності компанії не розголошуються.

Коментарі (1)

  • Гаврилюк Роман

   17 Червня 2014, 21:14
   Відповісти

   Доброго дня! Мене звати Гаврилюк Роман, я студент 3 курсу Університету “Києво-Могилянська Академія”. На курсі з Маркетингу я проводжу дослідження споживчих вподобань любителів кави. За методикою дослідження Вас було відібрано випадковим чином як активного учасника однієї з онлайн-спільнот кавоманів. Опитування не забере у Вас більше 3 хвилин. Ваші відповіді будуть проаналізовані та використані в подальшому лише в узагальненому вигляді. Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче (це GOOGLE-форма) та заповніть анкету. Дякую! https://docs.google.com/forms/d/1iCzmlTa-HfUYFBEdepPu39ujDc_e2nC2RUMbpT4poVg/viewform

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Вардкес Арзуманян

Проекти: «Тарон», «Кентавр», “Mons Pius”, "Шампанерія Х&Х"

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов