Аквапарк ”Пляж” у Львові (Фоторепортаж)

6 Серпня 2008, 10:56
P.S.  СТАТТЯ ПРО АКВАПАРК, ПЛЮСИ І МІНУСИ тут

фото Олени Танчук

Коментарі (33)

 • Ігор

  9 Березня 2009, 15:32
  Відповісти

  В аквапарку дуже цікаво.Мені сподобалася велика кількість гірок.Правда дуже багато людей.І погано одне,що не можна ходити в шльопанцях.

 • Марічка

  11 Березня 2009, 16:48
  Відповісти

  Відпочивали в аквапарку 8 березня. Чоловік вирішив зробити нам з дітьми свято, а ми потрапили в жахливу ситуацію. з одного боку хамовитий, зухвалий персонал персонал! ніяких заходів безпеки. заборонено ходити в тапочках, що призвело до падіння на сходах чоловіка та перелому пальця на нозі.Чому не попереджають про нещасні випадки в аквапарку??? Жінка застряла в трубі, її ж чоловік їхав слідом - наслідок місяці в лікарні із струсом мозку... Люди дорбрі,а була б там дитина 10 років убилась би...Працівники аквапарку лише розводять руками. Хто розробляв такий проект? Вилітаючи з труби можна влетіти прямо в стіну.Жах!!!

 • Євгеній

  13 Березня 2009, 15:42
  Відповісти

  Мав необережність "відпочивати" в АКВАПАРКУ. Вилетів з труби, вдарився в борт, розбив собі ніс, а "рятувальник" гарчить: ДАВАЙ ШВИДЧЕ ЧОГО ТАМ ПЛАВАЕШ!!! Таких ДЕБІЛІВ не можна взагалі до людей пускати, а дирекції рекомендую відправити персонал на тренінги, як треба спілкуватись з людьми.

 • Сергій

  25 Березня 2009, 12:12
  Відповісти

  Аквапарк'Пляж'це мрія для Львівських людей!Мені в Аквапарку сподобалось що багато гірок і великий басейн!!!!Це не міраж це аквапарк Пляж!

 • Танюша

  13 Травня 2009, 23:10
  Відповісти

  в принципі дуже класний аквапарк, великий басейн, є де поплавати і подуріти) ми з друзями відірвалися по повній=)

 • EVG

  15 Травня 2009, 09:58
  Відповісти

  Пішов з сином ( 6 років) в аквапарк на першотравневих вихідних. Перше, непродумані шафи для одягу. Спочатку перевдіваєшся і потім на руках несеш все своє добро в шкавчик для одягу, літом добре шорти, футболка. А зимою????? А якщо один здітьми????? Треба враховувати це займає багато часу!! В кінці після виходу з душу до шафок з одягом температура в приміщенні така сама як і на дворі (в той день на вулиці було 10С) В результаті на другий день в сина температура. Бронхіт ( висновок педіатра) на даний час ще не пройшов!!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЙТИ З МАЛИМИ ДІТЬМИ!!!! Кроще проїхатись,якщо є машина, в аквапарк тернополя ( неодноразово їздив з сином ЗИМОЮ) там такого немає. Я вже мовчу що ніхто з персоналу не міг пояснити, як нараховується додатковий час.

 • Анна

  17 Травня 2009, 13:36
  Відповісти

  Їздили в аквапарк з однокласниками.Аквапарк- бомба.просто супер.Море вражень.Я хочу ще.Їдьте в аквапарк і будьте обережні.

 • ІРУЛЬКА

  24 Червня 2009, 09:44
  Відповісти

  Аквапарк просто супер!!!Особливо чорна труба.Ми з друзями класно погуляли.Хочу туди знову!!!

 • еее

  27 Жовтня 2009, 20:17
  Відповісти

  бомжатня,порівняно з европейськими просто багно.

 • Арік

  2 Червня 2009, 17:31
  Відповісти

  Стрьомний аквапарк ПЛЯЖЖЖ!!! Добре про нього кажуть тільки ті, які ніколи і ніде в подібних місцях небули і немають з чим порівняти. Ремонт і матеріали дешеві. Ще декілька років і цей аквапарк піде під воду. Персонал - краще без них. Всі тупі упирі, які максимум закінчили школу. Там працюють, бо можна помити свої брудні ноги. Таких навчити поводитись з людьми позитивно нереально. Єдиний плюс - це басейн. Але якби був конкурент йому або хоча б аналог то надав би перевагу другому. Про безпеку відвідувачів я вже нічого нового нескажу, бо тут написано в коментарях досить.

 • марьяна

  17 Грудня 2009, 22:18
  Відповісти

  аквапарк просто БОМБА,ПАКЄЦ ПРОСТО СУПЕР!!!!з ІРУЛЬКОЮ Я СОГЛАСНА А З ееену шо ж вона просто дурна!бомжатня ! якщо туди хтось хоче їхати рекомендую ви атарвйотесь пополной!!!!!!!

 • Я

  9 Січня 2010, 13:02
  Відповісти

  Нормальний аквапарк, як для львова це супер. і нєфіг його брудом поливати, якщо маєте декілька тисяч їдьте собі у польшу.

 • Мар’яна

  14 Січня 2010, 16:40
  Відповісти

  Аквапарк прсто суперовий,особливо червона гірка і оранжева труба,адреналін на всі 200%!!!!!!!!!!

 • Марія

  29 Січня 2010, 20:53
  Відповісти

  Аквапарк Супер, просто БОМБА.Хоч я була і заграницею у Аквапарках.Мені здається,що там і там КРУТО!!!!!!!!!!!!!

 • 7 Лютого 2010, 20:33
  Відповісти

  я скоро завітаю до вас

 • Надя

  6 Серпня 2008, 11:31
  Відповісти

  Супер розвага!!!

 • Оля Сафоник

  16 Серпня 2008, 20:49
  Відповісти

  Ні Тернопільський , ні навіть краківський аквапарки не порівняти з НАШИМ....РАДУЄ)))

 • mg

  18 Серпня 2008, 13:29
  Відповісти

  я б посперечалась на рахунок порівнянь з краківським аквапарком.

 • Deathtiny

  18 Серпня 2008, 22:47
  Відповісти

  хм... з одного боку, завеликий порожній нудний басейн без розваг, з іншого, таки стінка, горки і інші приколи ніби є... а у басейні ще можна добудувати -) ок, вирішено: їді до львова топитись із задоволенням -)

 • andriy

  22 Серпня 2008, 14:01
  Відповісти

  2 mg сперечайся скільки забажаєш((: це дійсно так. я чув думки багатьох людей - наш рулить. читав 2 негативні відгуки(від тих, хто ще не спускався гірками, але вже встиг поїсти ікри на відкритті - вони негативні) їм сервіс не сподобався.. а мій брат прийшов у захопленні від сервісу, перед ним скакали на задніх лапках. єдиний мінус, який він назвав - відсутніст вказівників у душах: ті душові величезні, а натрапити на вихід без вказівника реально складно. але то насправді дрібниця, як на мене.

 • Петро

  24 Серпня 2008, 22:04
  Відповісти

  Дійсно трохи замало вказівників,а особливо туалет,мусить таблиця кругом вісіти,інструктора теж деколи сплять,були з малою в дитячому басейні пацан маоленький був з дідом,дістав пісюна і почав в басейн пісяти,а інструктор ноль на масу!!!Дуже слизька плитка і поруччя з одного боку біля стіни немає,тут дали шару,з шапками на голову в басейні це вже перебор,це ж нем спортивний басейн, це Аква парк,ПРи вході з передягальнями і входом теж інформації мало.

 • IVAN

  27 Серпня 2008, 17:46
  Відповісти

  Такий невдалий зоопарк побудовано спеціально для западенів.

 • Олег

  28 Серпня 2008, 11:03
  Відповісти

  Абсолютно не відчувається, що у закладу є господар. Видно , що пану Сорокіну (власнику, він-же власник Мі100 та бухти Вікінгів) начихати на проблеми людей, які ламають руки, розбивають голови на слизькій плитці, а також проколюють ноги на будівельному смітті, що залишилось на дні. Будь-які зауваження до персоналу щодо цих проблем закінчуються простим відмахуванням - "Добре-добре..." Пане Сорокін, можливо Вам варто день-другий походити по склу у Вашому басейні, а може просто поїхати у Тернопіль і подивитись як повинен працювати подібний заклад.

 • HighJustice

  4 Вересня 2008, 15:31
  Відповісти

  Мушу визнати що Краківський аквапарк на порядок кращий за Львівський. Вбухати кучу бабла без враховування деталей і с таким недбалим плануванням - ганьба. Краще ще разок в Краків поїхати.

 • Юра

  30 Листопада 2008, 20:18
  Відповісти

  Хоч і намагаюсь по житті шукати у всьому позитив, знайти його у львівському аквапарку було надзвичайно важко: досить прохолодно у приміщенні, особливо в зоні гірок, недостатньо кругів для спускання з гірок ( і абсолютне ігнорування персоналом того, що на них годину катаються одні і ті ж люди, а інші намагаються вирвати їх будь-якими зусиллями, при цьому всі заплатили одинакові гроші за розваги), черги на гірках та при цьому третина з них непрацююча, байдужий і хамовитий персонал. Крім цього склалось враження, що у власника було бажання запустити заклад чим пошвидше та максимально зекономити, як результат слизька плитка на підлозі, багато іржі на металевих конструкціях, обсипання шпаклівки зі стін і стелі приміщень. Чомусь бажання туди повернутись нема зовсім. В Тернополі, хоча аквапарк набагато менший, зате відчувається що всі деталі продумані і гроші вкладені з розумом. Тому наступного разу коли захочеться розваг на воді поїду зновудо Тернополя в Лімпопо.

 • Христина

  4 Січня 2009, 22:56
  Відповісти

  Люди добрі! Почитала ваші відгуки... і можу сказати одне, що всі ваші нарікання це просто можна сказати не справедливо!!!! Тому що віддихнути там є реальна можливість, для дітей 35 гривень на дві години - це просто супер. Надурітись відпочити злапати кайф можна встигнути!!!! Можу скажати ще одне що як для Львова це реальний плюс. Хотіти можна багато всього.. їдем на моря в Європу..там все це буде, але набагато дорожче!!!!! Зверніть увагу коли ваші коментарі були додані, це було ще у вересні, а тоді власне аквапарк тільки відкрився-через це і були величезні черги, та інструктора не могли за всім вгледіти!! Зараз вже не так...народу мало, спокійно, і все бездоганно)))) Такщо небудемо дуже требуючі, а цінуємо то що маєм)

 • Олена

  14 Січня 2009, 19:35
  Відповісти

  Дуже добре, що такий аквапарк з'явився у Львові. Місту не вистачає закладів, де можна культурно відпочити. Вартість прийнятна. В басейні тепло і досить охайно. Приємні кафе. Але є декілька речей, які дуже не сподобалися. По-перше, декілька разів була свідком брутального ставлення персоналу до відпочиваючих. По-друге, абсолютно незрозумілою і нездоровою є заборона ходити в середині аквапарку в шльопанцях. Я була в різних басейнах і аквапарках, в різних країнах, але таке бачу вперше. Це небезпечно, бо можна підхопити грибок. По-третє, незручно приймати душ, коли до нього забігають, то хлопці, то чоловіки. Невже важко на кожній душовій розбірливо написати: ЖІНОЧА, ЧОЛОВІЧА? Думаю, керівництву аквапарку варто прислухатися до побажань клієнтів, адже клієнт завжди правий...Чи ні?

 • Іван

  5 Липня 2012, 19:56
  Відповісти

  Доброго дня всім) Був в аквапарку 4-го липня з друзями, вперше. І відразу зявилося бажання написати відгук по те, що я побачив. Якщо люди ніколи не були в аквапарку то скоріше всього Вам сподобається, але ті хто були в різник аквапарках то можу сказати відверто і чесно - робити там нічого. Перше що збентежило це була холодна вода майже у всіх басейнах, тільки в дитячому було тепло, але звідти нас вигнали недолугі адміністратори, правда через годину, які через звою заспаність і неквапливість спали на надувних кругах..... Взагалі персонал даного комплексу непоганий, але це стосується координаторів біля роздягалень, а ось ті хто дійсно повинен відповідати поставленим до них вимогам, тобто рятівники та інструктори біля гірок, абсолютно байдуже відносяться до всіх присутніх, грубіянять і хамлять. Мало того, ці "шановні" працівники займаються всілякою роботою але окрім тої за яку отримують платню! На гірках на яких можна спускатися лише з одномісними кругами їздять по 3 людини на 2 місному, круги потім застряють в тунелях і ти просто в них врізаєшся! Був випадок коли я заїхав в тунель один, а виїхало нас троє!!!! і яке ж було моє здивування коли рятівник-дівчина побачивши все це навіть не поцікавилася чтому так сталося і чи все в порядку, вона просто продовжила обдувати себе прохолодним повітрям із компрессора..... А в самих тонелях гірок все ще гірше, мало того що є можливість просто напросто порвати свої плавки, оскільки стики секцій в жахливому стані, так в них настільки жарко, що жахливо хлорована вода починає випаровувати хлор і дихати там нема чим..... а все тому що самі тунелі гірок знаходяться на вулиці, виходить що літом там немає чим дихати, а зимою напечно мозна застудитися! Який цікавий хід з розташуванням гірок назовні, скоріше всього економія місця яке потрібно прогрівати. Загальне враження скоріше негативне ніж позитивне. Ось до прикладу я їхав туди з Ужгороду. Доїхати туди і назад з всіма витратами на їжу і дорогу коштує від 300 до 400 гривень, в залежності від людини. Якщо обрати набагато кращий аквапар наприклад в києві в дрім таун, я туди їздив напередодні, то там набагато кращі умови і рятівники набагато уважніші та й місяця в раз 10 більше - з дорогою на потязі, харчуванням в наприклад якійсь хаті, водичкою або пивом в аквапарку буде коштувати від 400 до 600 гривень, в залежності від людини і її потреб! Я нікого не агітую, просто здоровий глузд мені особисто підказує що краще заплатити на 100 гривеь більше але відпочити так, що аж дух перехопить, тим паче що не кожен же день всі їздять в аквапарк.

 • игор

  10 Липня 2012, 21:21
  Відповісти

  де подивитися фото за серпень 2011 напышить http://vk.com/id151428384

 • Adminaqua

  8 Серпня 2012, 12:59
  Відповісти

  Шановні майбутні відвідувачі Аквапарку «Пляж»! Як Ви вже помітили, відгуки про львівський аквапарк дуже різняться за своїм змістом. Комусь дуже не подобається фактично все (персонал, гірки, чистота і т.п.), а інші просто в захваті і обіцяють відвідувати аквапарк у Львові ще й ще раз. З цього можна зробити один висновок: потрібно прийти і побачити все самому! Адже скільки людей – стільки ж думок. Проте не потрібно забувати про безпеку, оскільки аквапарк – це не кінотеатр і правил безпеки, з якими Ви можете ознайомитись на сайті аквапарку або ж в холі аквапарку, потрібно дотримуватись. Тоді Ви отримаєте масу задоволення без шкоди своєму здоров’ю. Якщо ж Ви побачили певні недоліки, замість того щоб «згущувати фарби» під впливом тих емоцій, які Ви отримали, можливо, через власну необережність, найефективнішим Вашим вчинком буде запис в книзі скарг і пропозицій (повірте, ці записи не проходять повз увагу керівництва). Приємного відпочинку!

 • Владислав

  24 Липня 2013, 16:59
  Відповісти

  купив абонемент у спортзал і басейн, відходив 1 місяць і поповнив на другий. З другого місяця сходив лише 1 раз, як мені на роботі сказали, що я їду у відрядження. Так от, незважаючи на досить велику абонементну плату, мені відмовились відтермінувати дію мого абонементу, також не дозволили, щоб замість мене ходив хточь інший. Вони сказали, що відтерміновують лише хворим з довідкою. Мені здається, що клепки в голові трохи не вистачає, щоб зрозуміти, що хворим вони відтерміновують тому, що ті фізично не можуть відвідувати парк, а не просто тому , що вони хворі. Чому не дозволити людям, які теж фізично не можуть відвідувати спортзал через незалежні від них обставини, також відтермінувати дію абонементу ? Більше до них ходити не буду, і так втратив 500грн.

 • людмила

  4 Липня 2018, 00:53
  Відповісти

  дуже слизько .була з дітьми син впав і дуже вдарився головою.......добре що все добре обійшлось.

 • Михайло

  19 Липня 2018, 23:30
  Відповісти

  Якось їду з гірки а зразу за мною поїхав якийсь дядько (мені 13 років) контролери нічого не сказали. Враховуючи його вагу і швидкість він мене наздогнав і стопою об голову *вибачте йобнув потім випливають з гірки бачу кров.Вмене вже 2 раз виявили струс мозгу(вже пізніше) я підійшов до медпункту він закритий, йду весь в крові люди дивлятся а робітникам похуй заплатив на цілий день а по катався 1 годину сидів в кріслі з головою в крові а касира похуй бля я дивуюся шо за твари там в в вас працюють

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Маркіян Бедрій

Проекти: “Світ кави”

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов