Burger King та KFC захоплюють ринок України

1 Листопада 2011, 12:43

На український ринок виходить популярна у світі мережа ресторанів швидкого харчування KFC (Kentucky Fried Chicken). Наступного року компанія планує відкрити тут свій перший заклад і зараз веде переговори з потенційними партнерами.

KFC уже кілька років готувалася до виходу в Україну. За цей час на ринку почали роботу мережі зі схожим меню - McFoxy і "Крылья".

KFC вирішила наступного року відкрити перший ресторан в Україні, розповів співвласник "ФМ Груп" (мережі "Дрова", "Кава Тайм", "Папа Джон") Сергій Матвієнко. За його словами, "ФМ Груп" веде переговори про партнерство з Yum! Brands, що володіє мережею KFC. Крім того, KFC вже зареєструвала торгову марку в Україну і шукає площі під ресторани, стверджує один з учасників ринку.

Франчайзі-менеджер Yum! Restaurants International Russia & CIS Євген Ператинський підтвердив, що компанія шукає партнерів в Україні. "Ми ведемо переговори з декількома локальними гравцями", - зазначив він. За його словами, схема роботи мережі в Україні в разі виходу буде такою ж, як у Росії, - частина ресторанів компанія відкриє самостійно, частина - у партнерстві з франчайзі. Середній чек у закладах мережі складатиме близько 50 грн.

KFC - третя в світі мережа ресторанів швидкого харчування після  Subway (34 тис.) і McDonald `s (33 тис. закладів). В кінці 2010 року мережа об'єднувала близько 20 тис. ресторанів. Yum! Brands також володіє мережами Pizza Hut і Taco Bell. Її виручка в минулому році склала $ 9783000000, чистий прибуток - $ 1,158 млрд.

Yum! планувала вийти в Україну ще в 2008 році. Франчайзі компанії - польська AmRest і кувейтська Americana, мали намір створити СП для розвитку KFC і Pizza Hut у країні. Але з початком кризи компанії відмовилися від цих намірів. "Ми вже два роки ведемо переговори про виведення в країну KFC", - каже пан Матвієнко з "ФМ Груп". У вересні цього року Yum! заявляла про масштабні плани - до 2015 року мережа KFC в Росії і СНД має зрости з 167 ресторанів до 300.

Насиченість українського ринку фастфуду невелика - трохи більше 50%, - заявляв раніше керівник департаменту зі зв'язків з громадськістю McDonald `s в Україні Михайло Шуранов. Але в сегменті, в якому сильна KFC (продукція з курячого м'яса), у компанії вже є конкуренти - в 2009 році на ринок вийшла McFoxy, а в липні цього року - "Крылья". "Ми спостерігаємо за розвитком цих мереж. Але в KFC є перевага - відомий бренд і багаторічний досвід", - каже пан Матвієнко. Втім, українському споживачеві бренд KFC відомий погано, зазначає гендиректор мережі "Кофе Хауз Україна" Роман Карпушкін.

Нагадаємо, що на українському ринку фастфуду невдовзі має з'явитися ще один гравець - мережа Burger King. 26 вересня компанія зареєструвала свої торгові знаки Burger King, «Бургер Кінг», «Зроби по-своєму», «Будинок Воппера», Home of the Whopper в Укрпатенті. 

 

Коментарі (3)

  • Оксана

   1 Листопада 2011, 21:54
   Відповісти

   Краще б у Львові її не було, цієї сміттєїжі.

  • Starka

   15 Грудня 2011, 14:22
   Відповісти

   Ти сама сміттєїжа

  • Любітєль корисного

   7 Червня 2018, 15:46
   Відповісти

   Я вешас їв тіки корисну їжу,но коли попробував їжу kfc то послав нахуй ту корисну їжу і начав сам їсти ту ахуену їжу

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Любов Федоренко

Проекти: "Цукерня"

Анонси

Новини партнерів

Домработница Волгоград прескурант цен zabotaplus.ru
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов