В Україні побільшає російського фастфуду

30 Вересня 2011, 12:38

В Україні побільшає російського фастфуду
На українському ринку фастфуду з'явиться новий гравець - мережа Burger King. 26 вересня компанія зареєструвала свої торгові знаки Burger King, «Бургер Кінг», «Зроби по-своєму», «Будинок Воппера», Home of the Whopper в Укрпатенті. Сьогодні ведуться переговори з мережею кав'ярень «Шоколадниця» про передачу прав на розвиток бізнесу. Зацікавлені в цьому власники російської франшизи - компанія «Бургер Рус», що належить Олександру Колобову, співвласникові мережі кав'ярень «Шоколадниця». Умови співпраці поки не розголошуються. Втім, керуючий мережі «Шоколадниця» в Україну Вадим Височин каже, що нічого не знає з цього приводу. Від будь-яких коментарів з цього питання виявляється і Яна Песоцька, директор російського представництва Burger King.
Довідка. Корпорація Burger King заснована в 1954 році в США і є однією з найбільших мереж фаст-фуду в світі. У 1963 році мережа відкрила свій перший ресторан за межами США в Пуерто-Ріко. Мережа об'єднує понад 12,3 тис. закладів в 76 країнах світу. Близько 90% закладів Burger King належать і управляються незалежними франчайзі. У жовтні 2010 року інвесткомпанія 3G Capital купила корпорацію Burger King.

На українському ринку фастфуду з'явиться новий гравець - мережа Burger King. 26 вересня компанія зареєструвала свої торгові знаки Burger King, «Бургер Кінг», «Зроби по-своєму», «Будинок Воппера», Home of the Whopper в Укрпатенті. Сьогодні ведуться переговори з мережею кав'ярень «Шоколадниця» про передачу прав на розвиток бізнесу.

Зацікавлені в цьому власники російської франшизи - компанія «Бургер Рус», що належить Олександру Колобову - співвласникові мережі кав'ярень «Шоколадниця». Умови співпраці наразі не розголошуються. Втім, керуючий мережі «Шоколадниця» в Україну Вадим Височин каже, що нічого про це не знає. Від будь-яких коментарів з цього питання відмовляється і Яна Песоцька -директор російського представництва Burger King.

Довідка. Корпорація Burger King заснована в 1954 році в США і є однією з найбільших мереж фаст-фуду в світі. У 1963 році мережа відкрила свій перший ресторан за межами США в Пуерто-Ріко. До мережі входить понад 12,3 тис. закладів в 76 країнах світу. Близько 90% закладів Burger King належать незалежним франчайзі. У жовтні 2010 року інвесткомпанія 3G Capital купила корпорацію Burger King.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Тетяна Кушпет, Ольга Кушпет, Віра Поліщук

  Проекти: "Купол", "Італійське подвір'я"

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов