McDonald's розжене касирів

18 Травня 2011, 19:01

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's в Європі замінить частину касирів на спеціальні термінали з сенсорними екранами. Передбачається оснастити терміналами 7000 точок по всій Європі.

Як повідомляє Financial Times з посиланням на главу європейського підрозділу мережі Стіва Істербрука (Steve Easterbrook), відвідувачеві треба буде вибрати на екрані страву з меню, потім розрахуватися банківською картою і підійти до стійки отримання замовлення, чекаючи появи свого номера на моніторі.

Нові зміни спростять життя споживачів, а також підвищать ефективність роботи в ресторанах, оскільки в середньому кожне замовлення займатиме у клієнтів на три-чотири секунди менше часу, ніж зазвичай.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Андрій Худо

  Проекти: Ресторан «Криївка», кав’ярня «Діана на Ринку», «Мазох-cafe», Кав’ярня «Старенький трамвай», Перший український канапковий концепт «Вар’яти», Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою», Ресторація-музей «Гасова лямпа», Фестиваль-ресторація «Лівий берег», «Найдорожча ресторація Галичини», «Львівська майстерня шоколаду», «Дім легенд», «Бернадинський дворик», ЧЕбуреки

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов