Нетрадиційна любов по-львівськи

1 Січня 2008, 00:19
Нетрадиційна любов по-львівськи

Лесбо не лесбо, Гомо не гомо,

Кожен любити хоче законно...

Так, колись співала "Таліта Кум". Хтось називає їх збоченками, хтось антиприроднми, дехто любить дивитися на них збоку. Однак у Львові їх мало хто толерує. Українське суспільство, мабуть, ще не доросло до того, щоб спокійно сприймати інших. Тому вони змушені ховатися, щоб виявляти власні бажання, оскільки не хочуть впускати до свого вузького кола чужих людей. Тільки серед своїх вони відчувають себе по-справжньому вільними і щасливими, і не бажають, щоб у їхній світ хто-небудь втручався.

В періоди бурхливого статевого дозрівання багато дівчат намагаються спробувати все, в тому числі й гомосексуальні стосунки. Однак для багатьох «лесбійство» так і закінчилось декількома поцілунками на п’яну голову. «Цілуватися з дівчиною зовсім інакше, ніж з хлопцем. Просто тому, що це не хлопець, просто тому, що це інакше», - каже моя знайома Ольга, яка, однак, вважає свою орієнтацією цілком традиційною. Коли дівчата просто подобаються, це не свідчить про лесбійство, подеколи навіть про бісексуальність не свідчить… Справжні лесбі – це дівчата, які можуть кохати лише дівчат і нікого більше, і які навряд чи змінять власну орієнтацію, щоб не сталось.

«Дівчат-лесбійок у Львові не так вже й багато. Через те їм важко знайти собі партнерку», - розповідає Олеся. «Десь приблизно раз на два тижні влаштовуються лесбійські вечірки, де дівчата ведуть себе дуже розкуто. Адже часто така вечірка – чи не єдине місце, де вони можуть проявити свою сексуальність. Часто дівчата влаштовують стриптиз. Отож людину, яка потрапила туди вперше, це може шокувати», - каже Олеся. Однак випадкових людей на лесбійські вечірки не пускають. На вході – жорсткий фейс-контроль. Потрапити туди «лівій» особі без контактів і протекції практично неможливо. Вхід – приблизно 25-35 гривень. Через певний період лесбійки змушені міняти місця власних вечірок і часто влаштовують їх у різних приміщеннях.

У Львові дівчат, які відкрито визнають себе лесбійками – близько ста. Звичайно, є ще й такі, що не афішують власної орієнтації. Вони абсолютно різного віку: від підлітків до сорокарічних. Бувають випадки, коли двадцятидворічна дівчина зустрічається з сорокарічною кобітою.

Гомосексуальні дівчата поділяються на активних і пасивних. (До речі, особисто мене цей факт завжди дивував: адже логічно, що все зводиться до традиційного поділу ролей: хтось є сильнішим, фактично виконує роль чоловіка, а хтось - жінки. Навіщо ж тоді лесбі?) «На вечірках одразу видно, хто є активним, а хто пасивним. Це природно, коли хтось звик виявляти ініціативу, а хтось через особливості характеру, приймати її», - каже знайома. До речі, серед львівських лесбійок дуже багато активних і мало – пасивних.

Насправді, львівські лесбійки досить добре організовані, часто контактують із лесбійками із інших міст та всеукраїнськими лесбійськими організаціями, мають власні сайти. А ще – дружать із геями. Тобто подеколи дружать, подеколи й сваряться, коли як. Останнім часом, здається, таки дружать. Як-не-як, їх об’єднує ІНШІСТЬ та неприйняття суспільством.

Нетрадиційна любов по-львівськи

Чому ж дівчата замість того, щоб закохуватись, зустрічатися і жити з чоловіками, обирають жінок, сказати важко. Особисто мені імпонує романтична теорія любові, яка не знає статевих меж. Як казала одна дівчина: «Зараз я – лесбійка. Але, якщо закохаюсь в хлопця, то така вже доля. Любов же не можна контролювати, я ж не знаю, в кого закохаюсь завтра». Частина дівчат-лесбі просто не сприймають чоловіків, частина просто не можуть чи не хочуть будувати стосунки із протилежною статтю, ще комусь більше подобається варіант любові-дружби, який легше реалізувати з дівчатами. Є й такі, що стали лесбійками, після того, як розчарувалися у традиційних стосунках. Ще хтось навпаки - побув собі лесбі і вирішив повернутися на «шлях істинний»…

До речі, однією із основних проблем лесбійок є неможливість мати власних дітей. У світі цю проблему вирішують, узаконюючи лесбійські шлюби, вони ще й дозволяють одностатевим парам виховувати дітей. Що буде з дітьми, яких виховала одностатева пара – це довга дискусія. Однак наше суспільство не доросло не те, що до дискусії, а взагалі до того, щоб вважати лесбійок нормальними людьми. Приблизно два роки тому в Україні провели соціологічне опитування. Воно засвідчило, що в Україні до проституток ставляться краще, ніж до лесбійок. «Це нонсенс, що коли кобіта кохається з усіма хлопами направо і наліво, то це нормально, а коли вона спокійно живе декілька років з дівчиною, яку любить, то це вважають збоченням чи патологією», - кажуть гомосексуальні дівчата.

Неосіння Настя

Коментарі (49)

  • 13 Лютого 2009, 20:40
   Відповісти

   Я так хочу, щоб мене хтось покохав.................

  • Дівчатко

   16 Лютого 2009, 17:00
   Відповісти

   Аууу Люди!!!Як можна писати про любов, коли ти закохуєшся як не з першого, так з другого погляду?В мене таке враження, що останні коментарі писала одна людина, якщо так, то вона просто втратила себе.Так інколи буває, коли дуже хочеться подобатись іншим, коли постійно пристосовуєшся до когось...то втрачаєш себе.Не шукай причини в людях, знайти СЕБЕ! І тоді не буде важливим хто полюбить тебе, хлопець чи дівчина, головне, що це почуття буде щирим!

  • 16 Лютого 2009, 22:08
   Відповісти

   Я знаю, що треба бути собою... Але справа, мабуть, навіть не в цьому... Розумієш, я дуже швидко закохусь, не важливо - в хлопця чи дівчину. Сьогодні мені подобається Віка, а завтра - Саша. Але хочеться, щоб ці почуття були взаємними, хочеться відповіді на почуття. Я не хочу подобатись усім, а тим паче не пристосовуюсь до них, я усього-навсього хочу взаємності від тієї однієї людини, яку я кохаю зараз.

  • 16 Лютого 2009, 22:10
   Відповісти

   Можливо, мені просто не вистачає уваги з боку протилежної статі?

  • 17 Лютого 2009, 16:35
   Відповісти

   Я сьогодні знову була небайдужою до Віки, знову шаленіла від її погляду. Що тепер рообити? День тому майже присягалась, що більше навіть думати про неї не стану, а сьогодні знову не можу жити без неї. Розумієш, це справжнє кохання, бо я мрію про неї вже три роки. Так, часто буває, що мені здається, що я знову закохалась, але це триває максимум день. З Вікою могло теж так бути, але ж вона пророкує мене думати про неї, я так хочу забути її назавжди, нехай живе своїм життям, а я своїм, так набридло тішити себе ілюзіями.

  • 17 Лютого 2009, 19:26
   Відповісти

   Дівчатко, вибач за запитання: "Ти не лезбіянка?", бо я лезбі, говорю про це відкрито, але дуже хотіла б посілкуватись з лезбійкою, або, якщо навіть ти людина традиційної орієнтації, все одно хочу почути твій погляд на таких, як я.

   • міка

    1 Вересня 2013, 01:53
    Відповісти

    Як що ти боіішся признатись іі в цьому і не можеш набратись мужності.Ти просто напиши ій лист і зізнайся в ньому іій.

  • Лезбі

   29 Грудня 2008, 22:05
   Відповісти

   До речі, на даному етапі життя я кохаю дівчину, свою однокласницю. Але я не завжди її розумію: то вона так дивиться на мене, то просто не звертає уваги, то ніби насміхається з мене. Звісно в класі я думаю, що ніхто не підозрює, що я лезбі, батьки теж не в курсі.

  • Лезбі

   29 Грудня 2008, 22:09
   Відповісти

   Я, чесно кажучи, цілувалась з дівчиною в дитинстві, потім тільки обнімались, а серйозних стосунків у мене ще не було. Однак я не стовідсоткова лезбіянка, я скоріше всього бісексуалка, бо часом мені подобаються хлопці, інколи - дівчата.

  • Лезбі

   30 Грудня 2008, 12:07
   Відповісти

   Я живу в невеликому місті і якби люди побачили двох дівчат, що цілуються, почали б насміхатись, мабуть, вважати якимись ненормальними. В нашій країні лезбіянство, як і геї "не приветствуется". Але якщо пригадати скільки знаменитих людей були нетрадиціоналам. Елтон Джон, наприклад, щасливий в союзі з чолвіком.

  • Лезбі

   30 Грудня 2008, 12:10
   Відповісти

   Декілька років тому сестра прочитала мій щоденник, де я писала про свої лезбійські нахили, тому, мабуть, лише вона знає про мою орієнтацію і більше ніхто. Батькам я б не наважилась сказати, що часом мені подобаються дівчата.

  • Лезбі

   30 Грудня 2008, 12:14
   Відповісти

   Я б хотіла поговорити з лезбійкою, цікаво, яке неї ставлення до дівчат.

  • бі

   30 Грудня 2008, 12:39
   Відповісти

   я кохаю, бо кохаю, я люблю, бо так хочу Я

  • 12 Лютого 2009, 21:01
   Відповісти

   Чомусь тыльки що подумала про справжнэ кохання. Я можу з впевненыстю сказати, що воно існує, адже сама неодноразово кохала, але з часом почуття ставали прохолоднішими. Але це тільки тому, що я ніколи не мала взаємної відповіді на ці почуття. Я кохала дівчину, яка начеб то дивилась на мене і більш нічого, а я думала, що вона по-справжньому кохає. Може, і дійсно тоді кохала, а може й зараз, але я дуже сумніваюсь, що це так. Тепер я кохаю Віку, але практично жодного разу не відчула "предметно" взаємності. Я, здається, писала, що бісексуалка, бо сьогодні приходив хлопець і він мені дуже сподобався, ніби закохалась,але, який з того толк, якщо він навть не знає мене. Це так дивно. Мабуть, саме тому я подумала чи існує справжнє кохання. Вранці я закохана у Віку, а через декілька годин в зовсім іншу людину, ще й хлопця. Значить, це простісінька симпатія. Я й сама не знаю, що це. Набридло постійно когось кохати, хочеться, щоб і мене полюбили.

  • 12 Лютого 2009, 21:12
   Відповісти

   Знаєте, побачила цього хлопця, його тіло, очі, його усього і ніби закохалась, почала сумувати, бо ж хочеться щоб тебе любили, по-справжньому. Я слухаю любовні пісні і сльзи накочуються, невже у мене ніколи не буде другої половинки? Але спасибі Богові, що хоча б я зазнала щастя покохати, кхала багатьох, а молже просто подобались, кохала декількох хлопців і трьох дівчат. Я кохаю ..........

  • 12 Лютого 2009, 21:13
   Відповісти

   пппппппппп

  • 12 Лютого 2009, 21:13
   Відповісти

   аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

  • 12 Лютого 2009, 21:34
   Відповісти

   Я кохаю.......................................

  • 13 Лютого 2009, 19:55
   Відповісти

   Знаєте, вчора трапилось непередбачуване: здається, я закохалась в хлопця. Навіть не знаю його імені, але він дуже симпатичний. Найголовніше, що я майже не говорила з ним, але я покохала його з першого погляду. До цього часу я писала про свої почуття до дівчини, але звісно - це звісно не означає, що я припинила кохати Віку, але відчуваю, що той хлопець також позитивно вплинув на мене...

  • 13 Лютого 2009, 20:21
   Відповісти

   Тільки тепер я зрозуміла, що хочу жити з коханим хлопцем. Мені набридло "жити" Вікою. Сподіваюсь, що більше ніколи я не матиму приводу думати, що вона щось почуває до мене, бо чим далі, тим більше я переконуюсь, що увесь цей час, напртязі декількох років, сприймаю бажане за дійсне. Вона - дівчина, яка явно не байдужа до хлопців. Можливо, бували моменти, коли вона ставала уважнішою до мене, але це було не більше години, максимум - половина дня. Я лише тепер зрозуміла, що вона належить до типу дівчат, яким подобається подобатись усім, дівчатам - не виключення. Якщо подивитись на речі реально, то вона не те що бути зі мною, навіть розмовляти зі мною не хоче, просто сидіти поруч на бажає. Сказати мені "привіт" - це вже обтяжує її, то про яку любов може йти мова. Вона просто-напросто тішить себе. Через багато років згадає мне, або взагалі забуде. Тому найбільш правильне рішення - не мучити себе і не заважати жити їй. Знаєте, у мене зараз таке відчуття, ніби я жалію себе. Не знаю, що буде через тиждень, місяць чи рік, але на даний момент хочу, щоб вона взагалі не звертала на мене уваги - лише тоді зможу змиритись з її антипатією. Тому, що ці погляди тільки доливають жару у вулкан. Я не хочу тішити себе ілюзіями, я хочу справжнього, взаємного кохання. Кохання з хлопцем... Дві мої любові до дівчат завершувались "відторгненням". Може мені пощастить з хлопцями... Хоча мені неодноразово і хлопці подобались, але з їхнього боку практично нічого не отримувала (якщо дівчата хоча б хоч якийсь необнрежний погляд кидали, то хлопці були повністю байдужими).

  • Олена

   17 Січня 2009, 16:33
   Відповісти

   Якщо э хтось з лезбіянок, я б дуже хотіла поспілкуватись. Мені подобається дівчина, але я не знаю як мені вияснити чи лезбіянка вона (щоб будувати відносини) чи людина традиційної орієнтації. Мені інколи здається, що вона дивиться на мене по-особливому, ніби хоче щось сказати цим поглядом, але я не впевнена, що це так. У мене ще не було лезбійського досліду, хоча дівчата почали подобатись десь у віці 9-10 років (зараз мені 18). З Вікою я б не проти побудувати відносини, оскільки вона завжди мені подобалася як дівчина, як людина взагалі. Я відчуваю до неї не лише статевий потяг, але людські почуття (довіру, чесність). Я думаю, що вона здогадується про мою орієнтацію, але й зрозуміло, якщо вона не лезбіянка, то навіщо їй мати зі мною будь-які стосунки. Але поясніть тоді, чому я так часто ловлю на собі її погляди, чи може мені просто бачу те, що хочу бачити, може я обманюю саму себе? Як вважаєте ви?

  • Олена

   17 Січня 2009, 16:49
   Відповісти

   Я живу в невеликому місті, де не часто побачиш дівчат або хлопців, які цілуються привселюдно. Можливо, з етичної точки зору - це правильно, але ж все одно є люди з нетрадиційною орієнтацією, які приховують свої почуття, щоб не вирізнятись чимось з-поміж сірої маси, не бути "білими воронами". Скажу чесно, лише в Інтернеті можна відкрито говорити про свою орієнтацію, бо ніхто не знає тебе, ніхто не буде насміхатись з тебе. Знаєте, якби я навіть жила в великому місті, де є багато гей-клубів, все одно не наважилась би піти туди. Може, мені просто не виситачає впевненості в собі, я не впевнена, щл знайду дівчину, яка сподобається мені, або якій сподобаюсь я. На даний момент життя знайти кохану людину не є такою необхідністю, але може я б про це не писала взагалі, але ж кохана дівчина просто дивиться на мене такими очима, що просто не можливо не покохати її. Іноді мені здається, що вона провокує мене на ці почуття. Я впевнена, якби вона взагалі не звертала на мене уваги, я б втратила симпатію до неї.

  • Олена

   17 Січня 2009, 17:54
   Відповісти

   Я навіть коли мастурбую, то уявляю Вікторію, а вона може просто вважає мене лезбіянкою, яка "втріскалась" в неї. Мені чомусь здається, що оці ніби-то шалені погляди вона спрямовує аби лише потішити свою гордість, типу - я така приваблива, що навіть дівчата хочуть мене. Скажу чесно, Віка не володіє якоюсь винятковою вродою, але мені подобається в ній такий шарм, який можу оцінити лише я, тобто я покохала не її обличчя тіло, а перш за все - характер (іноді вражаюче стриманий, гордий, дещо егоїстичний), її ходу (впевнену, дещо позбавлену жіночності), одяг (модний, вирізняється з-поміж решти). Я запам'ятала її фразу, коли одного разу сказала їй відійти, а вона відповіла: "Ти мене соромишся". Ост з того моменту я зрозуміла, що закохалась знову (до того я кохала іншу дівчину, а з Вікою ми були просто подруги-однокласниці). Бувало, я підвищу на неї голос, а вона у відповідь: "Лена, ти на мене кричиш?" - таким солодко-інтимним голосом. Вона на мене тільки гляне, а я відразу червонію, верзу всіляку нісенітницю. Коли вона йшла поруч я ніби була на іншій планеті, я прслухалась до слів, берегла їх у пам'яті, я взагалі не помічала нікого і нічого навколо. Ми стояли з нею годинами і розмовляли про ніщо, розмовляли просто, щоб бути поряд. Але завжди першою йшла вона. Вона дивилась на мене, а я очі втуплювала в інший бік, я боялась побачити те, про що так мріяла. Тишком-нишком мріяла та й досі мрі, як ми цілуємось з нею.

  • Олена

   17 Січня 2009, 18:17
   Відповісти

   Найбільше мені не подобається в ній жорстокість, найбільше ціную - мовчання. Я не уявляю, що було б, якби оточуючі дізнались про мою орієнтацію. Я і так не маю друзів, а після цієї сенсації взагалі була "пустим місцем" Я щиро вдячна їй за це. На сьогодні я можу з впевненість сказати, що Віка - лише моя мрія (хоча десь в підсвідомості все-таки є надія на взаємність). Ми закінчуємо навчання і розбіжимося хто куди, але пам'ять про неї я збереже на роки, бо час, проведений з нею, був прекрасним. Я знаю, що вона забуде мене, знайде хлопця, але хочеться вірити, що хоч якісь почуття були в неї до мене. Я її кохала щиро, віддано, ради неї псувала відносини з рештою друзів, а вона покинула мене, навіть не вітається зі мною, минає мою вулицю. Тоді питання: "Навіщо ці погляди, навіщо ця брехня, навіщо цей цирк?" Хоча я не маю права осуджувати її, бо, якщо я їй неприємна, якщо її обтяжують мої нахили, то чому вона взагалі повинна говорити зі мною, тим паче дружити зі мною. Ми - різні люди, тому маємо різне життя. Я лише вдячна їй за те, що вона, якщо знає про мою орієнтацію, береже цю таємницю. Я не ображаюссь на неї. Адже краще гірка правда, ніж солодка брехня: краще не спілкуватись зі мною, ніж тішити мене ілюзорними прочуттями.

  • Олена

   18 Січня 2009, 12:42
   Відповісти

   Я не впевененап, що на сто відсотків належу до числа лезбі, оскільки часом мені подобаються хлопці. Проте, на жаль, я взагалі не користуюсь популярністю серед хлопців, не тому, що срашна чи неприрваблива, а просто в мене дурний характер. Я настільки горда, що ніколи не показую свою симпатію до хлопців, також я дуже невпевнена в собі і це заважає мені будувати стосунки. Якщо чесно, мені здається, що у мене ніколи не буде близької людини, якщо я не зміню свій погляд на деякі речі. Я інколи задумуюсь, що мені почали подобатись дівчатьа лише тому, що не маю хлопця, не маю взаємного кохання, а часом так хочеться любові, розуміння, підтримки з боку іншої людини. Це природні почуття. Знаєте мені постійно здаєтьсяя, що я подобаюсь оточуюючим і починаю вести себе розкуто, але потім знову наступаю на ті самі граблі (нікому я не потрібна і тим більше - нікому не подобаюсь). Знаєте можливо вся причина не у моєму характеру, а в поведінці, стилі одягу. Щоб сподобатись комусь, варто буди яскравою, модною, жіночною, а я звикла одягатись якнайпростіше, хоча вдома в мене повно стильного одягу, але я звикла бути сірою мишкою, непримітною, нікому не потрібною. Але декілька років тому моєю втіхою була Віка. Я була на сьомому небі від щастя, знаючи, що вона моя найкраща подруга, я була впевнена, що вона любить мене, просто ій соромно зізнатись в цьому, скільки разів я уявляла, що вона пише мені записку зі своїми любовними зізнаннями, скільки я мріяла про наші анонімні зустрічі, таємні поцілунки. Але все це даремно, вона, мабуть, не любила мене, а просто спостерігала за тим, як я шаленію від неї.

  • 23 Січня 2009, 15:05
   Відповісти

   Віка я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ, ХОЧУ ТЕБЕ, ХОЧУ ТАК, 4 РОКИ Я МРІЮ ПРО ТЕБЕ. МРІЮ, ЩОБ ПОЧУТТЯ БУЛИ ВЗАЄМНИМИ.

  • 23 Січня 2009, 15:06
   Відповісти

   ВІКА, ЯКБИ ТИ ЗНАЛА ПРО МОЮ ЛБЮБОВ, ПРО МОЇ МРІЇ ПРО ТЕБЕ. Я НЕ МАЮ СЛІВ, ЩОБ ОПИСАТИ ЦІ ПОЧУТТЯ.

  • 24 Січня 2009, 22:52
   Відповісти

   Віка, я тебе люблю, навіть не знаю за що люблю, просто не можу жити без тебе. Боже, чого я така дурна, чого я не можу їй росто написати смс, або записку. Я не знаю, що робити. Я так хочу щоб вона була лезбіянкою, хочу , щоб були разом. Мені здається вона не байдужа до мене, але як нам зізнатись в цьому, я так ціню її погляд, я хочу її всю. Зрозумійте мене, що моя любов досягла вже того, що я була б готова запропонувати їй руку і серце, я вже 4 роки пристрасно люблю її. Скоро день усіх закоханих, може мені написати їй валентинку чи вірш з зізаннями. Мені наплювати на заборони суспільства щодо нетрадиційної орієнтації, якщо я люблю цю людину, якщо я мрію прожити з нею решту свого життя. Але хай я почую від нею навіть незгоду зустрічатись, може, тоді я не тішитиму себе ілюзією кохання, може лише тоді я не сприйматиму кожен її погляд, як погляд закоханої. Інколи так хочеться поцілувати її, обійняти. Я так хочу, щоб ми були разом, нехай таємно, але разом, я так хочу набратись сміливості і сказати про свої почуття. Краще гірка правда, ніж солодка брехня. Знаєте, моя єдина надія - це день Святого Валентина. Я знаю, що не зумію зізнатись, але так мрію отримати від неї валентинку з довгоочікуваними словами. Я люблю її настільки сильно, що якби почуття були б взаємними, ми могли б чудово прожити напротязі багатьох років, ми б могли поїхати в країну, де узаконюють одностатеві шлюби. Бувають моменти, що я впевнена в її симпатії до мене, а буває так, що я просто знати її не хочу. Звісно, не її вина в тому, що вона народилась гетеросексуальною, а я лезбіянка. Але, як-то кажуть, надія помирає останньою, я до останнього буду сподіватись, що колись ми, якщо не будемо разом, то хоча б зможемо деякий час зустрічатись. Я люблю її...

  • 24 Січня 2009, 23:02
   Відповісти

   ВІКА, Я ТАК ТЕБЕ ЛЮБЛЮ, Я ТАК ХОЧУ, ЩОБ МИ БУЛИ РАЗОМ, ЯКБИ ТИ ЗНАЛА... НЕМАЄ В СВІТІ СЛІВ , ЩОБ ОПИСАТИ ЦІ ПОЧУТТЯ: НІЖНІСТЬ, ЛЮБОВ, ПРИСТРАСТЬ, ЗАХОПЛЕННЯ... КРИШТАЛЕВО ЧИСТЕ КОХАННЯ, ВІДДАНІСТЬ, ПОДЯКА, ВІРА, БЕЗУМСТВО, ШАЛЕНІСТЬ, ПРАГНЕННЯ, НАСОЛОДА. ОДНИМ СЛОВОМ - Я КОХАЮ ТЕБЕ, КОХАЮ ПО-СПРАВЖНЬОМУ, МОЄ КОХАННЯ ВАЖКО ВІДРІЗНИТИ ВІД ТРАДИЦІЙНОГО, ВОНО ЛЕЗБІЙСЬКЕ, АЛЕ НАДІЙНЕ.

  • 25 Січня 2009, 10:17
   Відповісти

   ВІКА ПАЛКО КОХАЮ ТЕБЕ, МРІЮ ПРО ТЕБЕ. Я НА СТО ВІДСОТКІВ ВПЕВНЕНА, ЩО ТИ КОХАННЯ УСЬОГО МОГО ЖИТТЯ. НЕХАЙ Я ДІВЧИНА, АЛЕ ПОВІРТЕ, ЛЕЗБІЙСЬКЕ КОХАННЯ МОЖЕ БУТИ НАВІТЬ СИЛЬНІШИМ, НІЖ ТРАДИЦІЙНЕ, Я КОХАЮ ТЕБЕ УСІМ СВОЇМ ЄВСТВОМ. МОЯ НАЙЗАПОВІТНІША МРІЯ, ЩОБ МИ БУЛИ РАЗОМ. Я КОХАЮ ТЕБЕ І НЕ СОРОМЛЮСЬ ЦЬОГО......

  • 25 Січня 2009, 10:35
   Відповісти

   ВІКУСЯ Я НЕ МОЖУ БЕЗ ТЕБЕ ЖИТИ, Я ДИХАЮ І ЖИВУ ТОБОЮ. ГОСПОДИ, ЯКЩО ТИ МЕНЕ ЧУЄШ ЗРОБИ ТАК, ЩОБ МИ БУЛИ РАЗОМ. ЖИТТЯ БЕЗ НЕЇ ВТРАЧАЄ ПРИНАДУ. Я Ж ЇЇ ТАК ЛЮБЛЮ. НЕВЖЕ МОЇ ПОЧУТТЯ НАПРОТЯЗІ 4 РОКІВ НЕ ВАРТІ ТОГО, ЩОБ я МОГЛА СПОДІВАТИСЬ ХОЧА Б НА ЯКУСЬ ВЗАЄМНІСТЬ. щОРАНКУ ПОКИДАЮСЬ І ДУМАЮ РО НЕЇ. Я ПРОШУ ЛИШЕ ПРО ОДНЕ, ЩОБ МИ БУЛИ РАЗОМ. ЦЕ НАЙБІЛЬШЕ ЩАСТЯ. Я ЛЮБЛЮ КОЖНУ РИСУ ЇЇ ОБЛИЧЧЯ, РУХ РУКОЮ, ПОВОРОТ ШИЇ. НІ, НЕ ПОДУМАЙТЕ, ЦЕ НЕ СЛІПЕ ЗАХОПЛЕННЯ, ЦЕ СПРАВЖНІ МІЦНІ ПОЧУТТЯ, ЯКІ НІ НА МИТЬ НЕ ЗГАСАЮТЬ ВЖЕ НА ПРОТЯЗІВ 4 РОКІВ. сЬОГОДНІ ВОНА ЗНОВУ ПРИСНИЛАСЬ МЕНІ, МЕНІ СНИЛОСЬ, ЯК МИ ОБНІМАЄМОСЬ, ЯК ВОНА ЦІЛУЄ МЕНЕ, Я ЛЕЖУ В ЇЇ ОБІЙМАХ, ТЕПЛИХ, НІЖНИХ (НАВІТЬ ЗАРАЗ ЙДУТЬ МУРАШКИ ПО ТІЛУ). Я ПОДИВИЛАСЬ СОННИК І ВИЯВИЛОСЬ, ЯКЩО ПРИСНИЛИСЬ ЛЕЗБІЯНКИ - ЦЕ НЕСПРИЯТЛИВИЙ ЗНАК. НЕХАЙ І НЕСПИЯТЛИВИЙ, АЛЕ ХОЧ УВІСНІ Я ПОЧУВАЛАСЬ ЩАСЛИВО. Я МРІЮ ПРО НЕЇ ЩОХВИЛИНИ, Я ТАК ЇЇ ЛЮБЛЮ, ЩО ІНКОЛИ НЕ ВІРИТЬСЯ, ЩО ДІВЧИНА МОЖЕ ВІДЧУВАТИ ТАКІ ПОЧУТТЯ ДО ДІВЧИНИ.

  • 25 Січня 2009, 13:28
   Відповісти

   Дні минають за днями, роки за роками, а почуття не слабшають, а навпаки стають сильнішими. Може хтось пояснить, чому все саме так, чому я не можу просто не звертати уваги на неї, забути її. Адже розумієте, вона своїми, може, й ненавмисними поглядами підливає жару, підживлює почуття, які й без того досягли межі. А якщо вона робить це навмисне, щоб познущатись з мене, потішити свою гордість. Я не знаю... Але, якщо чесно, найбільше я боюсь байдужості, ви можете уявити, що я відчуватиму, якщо дізнаюсь, що вона ніколи в житті взагалі не звертала на мене увагу, навіть у думках не мала нічого подібного, а я увесь цей час тішила себе ілюзіями... Це жахливо, правда, але з іншої сторони може я нарешті позбудусь цієї любовної залежності. Впевнена, що оточуючі вважатимуть мене ненормальною (не лише через неприродну орієнтацію), а й через те, що вона взагалі не подає ніякого сигналу кохання, а я видаю за дійсне бажане. Краще я б дізналась про її антипатію до мене, або навіть байдужість, ніж жила так довго нездійсненною мрією. Не знаю, що й робити... Я ніколи в житті не наважусь підійти першою, а вона тим паче. Навть, якби вона підійшла, я б, як завжди почервоніла, опустила очі до низу, або взагалі відвернулась - це моя постійна реакція на її погляд. З іншого боку, якби, може, я була відвертішою в своїх почуттях, відповідала на її погляд, може, лише б тоді щось вияснилось. Але я панічно боюсь її погляду, не те що дотику або поцілунку. Проте я поставила перед собою мету вже з завтрашнього дня не ховати очі, а розкрити таємницю її погляду.

  • 25 Січня 2009, 14:53
   Відповісти

   Не втомлююсь повторяти - Віка я люблю тебе, божевоію від тебе. Я мрію, щоб коолись ти прочитала ці слова ВІКА, СОНЦЕ, Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, СТАНЬ МОЄЮ ДРУЖИНОЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 25 Січня 2009, 15:06
   Відповісти

   бУДЬ ЛАСКА, ПОРАДЬТЕ, ЯК МЕНІ ДІЗНАТИСЬ ПРО ЇЇ ПОЧУТТЯ ДО МЕНЕ АБО ЯК ВГАМУВАТИ ЦІ ПОЧУТТЯ, ЩО ВИЛИВАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ КРАЙ. ПОВІРТЕ, ДУЖЕ ВАЖКО КОХАТИ ДІВЧИНІ ДІВЧИНУ. АЛЕ БОЯТИСЬ ЗІЗНАТИСЬ В ЦИХ ПОЧУТТЯХ, МАБУТЬ, ВИНОЮ ТОМУ СУСПІЛЬСТВО, ЯКЕ І СПРАВДІ НЕ ДОРОСЛО ДО ТОГО, ЩОБ МОГЛО НОРМАЛЬНО СПРИЙМАТИ ГОМОСЕКСУАЛІВ. Я ЗВЕРТАЮСЬ ДО УСІХ, ВИ ДУМАЄТЕ МИ, ЛЕЗБІЯНКИ, НЕ ВМІЄМО КОХАТИ, БАГАТО ЛЮДЕЙ ДУМАЄ, ЩО МИ ЗБОЧЕНКИ, АЛЕ НЕ МОЖНА СМІЯТИСЬ, Я ТАКОЖ НЕ ЗАДОВОЛЕНА, ЩО Я НАРОДИЛАСЬ ЛЕЗБІЯНКОЮ, БО МЕНІ НАБРИДЛО КОХАТИ ЛЮДИНУ СВОЄЇ СТАТІ І ХОВАТИ ЦІ ПОЧУТТЯ, БОЯТИСЬ ЗІЗНАНЬ, АЛЕ Я ТЕЖ ЛЮДИНА, ТАКОЖ ХОЧУ ЖИТИ З КОХАНОЮ, ПЕСТИТИ ЇЇ, ЦІЛУВАТИ В УСТА, Я ВРЕШТІ-РЕШТ ЗДОРОВА ДІВЧИНА, ЯКА ХОЧЕ СЕКСУ, СЕКСУ З КОХАНОЮ ДІВЧИНОЮ. Я ХОЧУ ПОБУДУВАТИ СІМЮ З ТІЄЮ, ЯКУ ЛЮБЛЮ. МАБУТЬ, ЯКБИ Я ЖИЛА З ВІКОЮ РАЗОМ, Я Б ПОКИНУЛА УКРАЇНУ, А ПОЇХАЛИ Б ЗА КОРДОН, ДЕ МОЖНА НАСОЛОДИТИСЬ ЖИТТЯМ, ДЕ МОЖНА ЖИТИ НОРМАЛЬНОЮ (ТАК, САМЕ НОРМАЛЬНОЮ РОДИНОЮ), НЕ БОЯЧИСЬ ОСУДУ ЗІ СТОРОНИ ГОМОФОБІВ.

  • 25 Січня 2009, 15:10
   Відповісти

   дУМАЮ, ЗІ МНОЮ ПОГОДЯТЬСЯ УСІ ГОМОСЕКСУАЛІСТИ: І ГЕЇ, І ЛЕЗБІЯНКИ. МИ ТАКОЖ ЛЮДИ І МАЄМО ПРАВО КОХАТИ, МАТИ СІМЮ, НАСОЛОДЖУВАТИСЬ ЖИТТЯМ ПОВНОЮ МІРОЮ, НЕ ВАРТО ЗАТАВРОВУВАТИ НЕТРАДИЦІОНАЛІВ ЯК ВІДХОДИ СУСПІЛЬСТВА, МИ ЛЮДИ, АЛЕ З ІНШИМ СЕКСУАЛЬНИМ ПОТЯГОМ.

  • 28 Січня 2009, 19:41
   Відповісти

   не знаю що й сказати

  • лілу

   7 Лютого 2013, 00:47
   Відповісти

   думаю варта поговорити з вікою і не будувати того чого ще не було.

  • Тм

   25 Березня 2013, 03:27
   Відповісти

   Привіт я дівчина, і мені подобаються дівчатка,

  • міка

   1 Вересня 2013, 01:47
   Відповісти

   Я повністю згідна з лілу...не муч себе ілюзіями,не бійся признатись в своііх почуттях скажи як є,все ж таки ми живемо один раз.Я теж боялась признатись мамі що я лесбі,але я знайшла в собі мужність і сказала-на диво моя мама нічо проти цього немає.Зараз я живу з дівчиною у нас майже 2роки.Я ЩАСЛИВА і просто радію життю)))

   • Amanda

    5 Березня 2017, 00:01
    Відповісти

    Класно коли знаходиш смілість признатися, і бути щасливою, я не

  • уляна

   5 Вересня 2015, 16:39
   Відповісти

   Хочу потрапити на одну із таких вечірок. Дайте знати по можливості про дату і місце зустрічі.

   • Настя

    5 Грудня 2017, 18:29
    Відповісти

    Уляна я також горю бажаням

  • ll

   26 Травня 2017, 14:00
   Відповісти

   Я хлопець, але часто мрію про те, щоб бути дівчиною. А також я собі думав, якби я був би дівчиною, то був би лесбіянкою. Хоча я не збираюся робити операцію по зміні статі чи щось подібне, як зробили режисери брати Вачовські, які зняли культовий фільм Матриця, а потім стали через деякий час сестрами Вачовські. Я не хотів би мати місячні і всяке таке. Я не хотів би готувати, варити їсти, прибирати, мити підлогу, мити меблі, чи ще що там роблять жінки. Але я хотів би просто помінятися ролями з дівчатами. Я хотів би, щоб дівчата перші зі мною знайомилися, щоб дівчата мене запрошували на побачення чи на прогулянку, щоб дівчата мене першими цілували і обнімали і торкались до мнее. Щоб дівчата мені дзвонили, щоб дівчата робили мені компліменти, щоб дівчата пробували мене вразити, щоб дівчата йшли на компроміси і жертвували чимось заради мене. Щоб дівчата мені купували, врешті решт, подарунки, чи квіти, чи щось таке, щоб дівчата платили за мене в кафе і кіно, щоб дівчата придумували, як можна було б гарно провести час. Тобто, в першу чергу, коли я кажу, що хотів би бути дівчиною, я маю на увазі, що хотів би активно грати пасивну роль, а щоб дівчата грали активну роль. Щоб дівчата були зверху в прелюдії чи щось таке. Також було б цікаво, якби дівчата одягали мене в дівочий одяг і робили мене схожим на дівчину. Мені цікаво чи комусь з дівчат лесбіянок хотілося б зі мною поекспериментувати?

  • Настя

   5 Грудня 2017, 18:18
   Відповісти

   Мені 17 я активна ..... Хочу будувати стосунки І знайти половинку але незнаю як прошу шоб зі мною звязалися люди за допомогою яких я знайду свою любов )))))

   • Аня

    1 Листопада 2018, 21:55
    Відповісти

    Привіт, все ще хочеш знайти половинку?) Мені 16

  • Аня

   1 Листопада 2018, 21:56
   Відповісти

   Хочу познайомитись) Мені 16

  • Zaychik

   12 Лютого 2019, 14:43
   Відповісти

   Мені 18, пиши в інстаграм zaychik7777

  • Федір

   13 Лютого 2019, 18:05
   Відповісти

   Допоможу самотнім 0970035287

  • Володя

   12 Березня 2019, 11:20
   Відповісти

   Ми симпатична, доглянута, нормальна пара, жінка бі, шукаєм жіночку, дівчинку бі, лезбі, для гарної дружби і зустрічів, пишіть kokosvova3@gmail.com ми з Львова

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Андрій Дзюбан

Проекти: бістро «Немо», паб «Дублін», клуб "Культ"

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов