Словник термінів

 • Баріста

  (іт. barista) — фахівець з приготування кави.

  За італійськими традиціями, баріста повинен готувати еспресо, його варіації — рістретто, лунго, а також напої на основі еспрессо — капучіно, латте, коретто тощо. Баріста — професія молода, їй приблизно 50 років. Найбильш вплівова організація в цієї галузі - SCAE, яка заснувала національні та світової чемпіонати баріста

 • Барбекю

  (англ. barbecue, фр. barbeque, скор. BBQ; від ісп. barabicu — яма священого вогню)

  спосіб приготування продуктів харчування (найчастіше - м'яса) на жару вугілля, що тліє, газу, що горить, або електронагрівача, а також назва самої страви, приготовленої в такий спосіб; обладнання, яке використовується для приготування продуктів таким способом; захід з приготуванням продуктів харчування в такий спосіб; особливий соус, що традиційно подається до м'яса, приготовленого в такий спосіб. Термін поширений у США і близький до традиційного для нас шашлика.

 • Бранч

  (англ. brunch, утворене з'єднанням двох англійських слів breakfast и lunch, першопочатково - сленг британських студентів)

  у США та Європі прийом їжі, який об'єднує сніданок і ланч. Зазвичай від подається по неділях (іноді - по суботах) між 11 та 15 годинами. Бранч складається з гарячих, проте легких страв. Часто в меню бранча входить вино. Бранч відбувається у невимушеній атмосфері з відчуттям, що "сьогодні не потрібно йти на роботу".

Думки експертів

Особистості

Тетяна Кушпет, Ольга Кушпет, Віра Поліщук

Проекти: "Купол", "Італійське подвір'я"

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов