Андрій Сидор: "Свято буде"

2 Вересня 2014, 12:12

На осінь у Львові заплановано проведення 10 фестів. Наймасовішими будуть фестивалі "На каву до Львова", "Свято шоколаду" та "Свято сиру та вина". Усі ці події вже стали для Львова традиційними і очікуваними. Проте багато-хто вважає, що коли в країні йде війна, бавитися цілим містом, як мінімум, непристойно. Свою думку про доцільність проведення фестивалів у Львові висловив Андрій Сидор - директор компанії "Дік Арт", організатор фестивалю "На каву до Львова".

— Ми досі в консультаціях і роздумах, не стільки над фестивалями, наскільки над тим, куди рухається Львів і країна. Станом на сьогодні ми плануємо проводити фестивалі. Що стосується найближчого – “На каву до Львова”, то ми дійшли висновку, що він абсолютно лягає під формат Львова, бо, напевно, Львів – це єдине місто у світі, де кава – це не просто напій, а й розмова. Тобто при каві люди розмовляють, в тому числі і над майбутнім країни, і залагоджують справи і, зрештою, говорячи при каві можна виговоритись, тебе попускають якісь погані думки. Тому, звичайно, свято буде. Воно буде в іншому форматі, можливо, навіть у такому, до якого ми прагнули. Це буде класичний кавовий івент. Він, в силу подій цього року, буде мати менше подій, пов’язаних з виступами і концертами. 

Натомість ми плануємо спільно з владою міста і громадськими організаціями розмови при каві на теми, які болять всіх зараз. Будемо говорити і про людей, які приїхали до Львова зі Східної України, і про кавовий бізнес, будуть і психологічні розмови, тобто психологи при каві будуть говорити про те, що відбувається у свідомості українців.

Ми працюємо над механізмами підтримки українського війська і АТО. Згадуючи останні роки, коли Свято кави відбувалось протягом трьох днів і збирало 100-120 тисяч людей, в цьому році івент буде тривати чотири дні. Якщо 100 або 120 тисяч людей відвідає фестиваль цього року, ми зможемо зібрати немалу суму для підтримки української армії.

Для того, щоб зберегти культурний і мистецький формат події, ми будемо створювати величезні панно з кавових зернинок. Кожен зможе внести свою зернинку, але для того треба буде залишити, хто скільки зможе – хто гривню, хто десять, хто 100 гривень у фонд АТО, і, таким чином, ми всі разом створимо панно і, одночасно, зможемо допомогти війську. Також від багатьох учасників Кавового ярмарку лунало, що вони готові відраховувати від кожної проданої кави якісь кошти. Те саме буде і коли вибиратимемо найкращу кав’ярню. Мабуть, буде так, що кожен голос за кав’ярню буде гривнею у фонд АТО. Проте поки ми відпрацьовуємо усі ці механізми і вже протягом найближчого часу буде відомо, що і як буде.

Коментарі (1)

  • Туроператор "Офіт-сервіс"

   4 Грудня 2014, 11:42
   Відповісти

   Добрий день, пан Андрій! Прошу надати контактний телефон для зв язку. В мене питання по святі "Різдво в Гаю". З повагою, Людмила Чайковська Туроператор "Офіт-сервіс" 79008, Львів, вул. Староєврейська, 17 Корреспонденция: Украина, 79017, а/я 500 Тел.: +380 32 2355777, 2477805 Моб.: 067 341 90 78 Факс: +380 32 2356777 E-mail: info@ofit-travel.com.ua www.ofit-travel.com.ua

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Леся Медведюк (Григорович)

Кухар проектів: ресторан «Горобина» (смт. Брюховичі), спорт-кафе «Корнер», ресторан «Кактус», ресторан «Fashion Club». Переможець конкурсу кухарів "Львівська пательня" - 2008.

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов