Сергій Гусовський: "У нашої країни немає ані старших братів, ані добрих сестер"

23 Березня 2014, 09:42

Відомий київський ресторатор Сергій Гусовський (ресторани Пантагрюель, Napule, Biancoro, O'Cafe) про Крим, виродків та найпідліших ворогів, що сидять всереді кожного з нас.

"До біса геополітику. Наша країна не має ані старших братів, ані добрих сестер. У кращому випадку - лише далекі родичі, на яких можна сподіватися, але не можна розраховувати. Нам допомагають не заради нашого блага, а тому що їм так вигідно.

Так, Крим уже загублений. Тих, хто не хотів відправитися в утробу Росії, було занадто мало, щоб стати їй поперек горла. Хто знає , чи зупиниться на цьому Путін. Чи продовжуватиме відгризати, різати по- живому? Хто на черзі: Луганська область? Донецька? Харківська? .. І справа не в боєздатності нашої Армії. Справа в жителях нашої країни. Ті, хто в неї не вірить, не будуть за неї боротися, а, значить, готові її втратити.

А чи є нам у що вірити? За двадцять три роки Україна так і не стала незалежною державою. Всі ці роки ми, її громадяни, вперто обирали моральних виродків. Такими були всі чотири президенти. Такою була більшість депутатів Верховної Ради всіх її скликань. Ми, громадяни України, були немічними дурнями, бо обираючи виродків, не могли збунтуватися від образи і безсилої злоби... Тепер, після Майдану, після поваленого Януковича, втраченого Криму і нескінченних провокацій на південному сході прапор України став рідним і близьким навіть тим, хто і помислити про це не міг.

Ніхто за нас незалежну Україну не створить. Тільки ми самі. Якщо зуміємо розібратися з власними страхами і дати просту відповідь на просте питання: ми хочемо жити в своїй країні або в чиїйсь? Найпідліші вороги сидять всередині кожного з нас. Байдужість, бездіяльність, конформізм, надія на те, що "все само собою вирішиться" . Не вирішиться. За нас вирішать інші - Путін, псевдопатріоти зі "Свободи ", Тимошенко... Реального суверенітету і цілісності у нас буде рівно стільки, скільки громадян усвідомлюють себе українцями - вільним, совісним європейським народом, що пройшов випробування брехнею, страхом і кров'ю".

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Вардкес Арзуманян

  Проекти: «Тарон», «Кентавр», “Mons Pius”, "Шампанерія Х&Х"

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов