Пріоритет Львівщини - невеликі готелі для сімейного відпочинку

17 Травня 2013, 13:26

У якому напрямку рухатиметься розвиток готельного бізнесу в Україні, і, зокрема, в Галичині, Kava дізнавалася в провідних експертів галузі HORECA на першому в Україні форумі – Lviv Hospitality Industry Forum.

 Інеса Пшенична, генеральний директор Innovation Luxury Consulting

inesa.JPGЯ думаю, що паралельно будуть розвиватись готелі у містах та поза їх межами. Концепції готелей будуть різними. Ті заклади, які будуть поза містом, це близькі до природи, тобто еко-проекти. Там буде можливість побути наодинці з природою, з тваринами. Вони можуть бути при гольф-клубах, парках. Це, здебільшого, готелі сімейного типу, для дітей. У містах також буде розвиватись готельний сектор, але це будуть бізнес-готелі і бутикові готелі, де є певний впізнаваний почерк, де є закрита клубна культура кожного закладу. Мені здається, що ці процеси будуть іти паралельно. Поява саме таких готелей збільшить кількість туристів. Якщо говорити про Львів, то тут є свій впізнаваний портрет туриста. Авторські готелі будуть збільшувати потік туристів і створять додаткову атмосферу для міста.

 

Володимир Заїка, партнер засновників Innovation Consulting Group

zaika.JPGВ Україні, і на Львівщині, зокрема, будуть розвиватись невеликі готелі. Чому важливі саме такі невеликі готелі? Справді еко-система в Україні не дуже добра, тому багато готелів можуть ставити ставку саме на еко-тематиці, на справжніх продуктах харчування, на тому, що екологічно і безпечно. Зрозуміло, що сімейний відпочинок буде пріоритетним. Якщо ж ми говоримо про різні сегменти споживання, то вони можуть бути як для економ-класу, так і для середнього, преміум чи люкс-класу. Якщо ми говоримо про міста, то готельний напрямок може бути максимально розвиненим. Ті готелі, що побудували до Євро-2012, наполовину пусті. І така тенденція по всій Україні. Що робити таким готелям? Продавати свої послуги не тільки букінгам, а й створювати правильні історії, чітко сегментувати для якого рівня клієнта, навіть рівня бізнес-клієнта, цей заклад. І відповідно, створювати правильний сервіс, який зможе привабити гостей і потенційних клієнтів. І хоч, наприклад, дерево не є дешевим видом інвестиції – це якщо говорити про еко-готелі, але його виправдовує те, що натуральне буде довготерміновішим, аніж штучне, пластмасове.

 

Людмила Петрук, директор Milina Outsourcing

ISK_petryk.JPGРесторанний ринок у нас розвивається набагато швидше, аніж готельний. Якщо брати кількість ідей, втілених у життя, то успішно втілених ресторанних проектів є набагато більше, аніж готельних. На даний момент, в Україні є більша затребуваність готелів середньої ланки, аніж готелів люкс-сегменту. Такі міста як Київ, Харків, Одеса, в яких проводиться велика кількість ділових івентів, мають можливість прийняти люкс-сегмент, тобто там є потреба у люкс-готелях. У Львові ми цього поки не бачимо, адже в нас ще від радянських часів є багато невідреставрованих готелів, не приведених до певного рівня. Тому в першу чергу треба привести в порядок те, що у нас твориться у середньому сегменті, підвести нашого клієнта до того, що його базові потреби вже виконуються. Тоді можна буде думати про розвиток вище. 

Записала Наталія Іскра

Коментарі (1)

  • hg8

   14 Червня 2013, 15:51
   Відповісти

   "експертів галузі HOREGA"? Ga?

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Влодко Костирко

Дизайнер проектів: “Під синьою фляшкою”, “Кабінет-kaфе”, “Кафе 1”, “ЦК Локаль”, “Хмільний дім Роберта Домса”, “Кумпель”

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов