Ціни у ресторанах Львова до єврочемпіонату таки виростуть

20 Травня 2012, 20:06

Кava вирішила з'ясувати у провідних львівських рестораторів, чи не збираються вони перед єврочемпіонатом  підвищувати ціни у своїх ресторанах.

Вардкес Арзуманян (група ресторанів "Рестарон"): 

vado606060660.jpgЩе в грудні ми купляли вирізку по 65 гривень за кілограм. Сьогодні закупівельна ціна - 100 гривень. І це не межа. Ми працюємо з якісними продуктами, з трьох моїх ресторанів два - м'ясні.  В середньому за останні 4 місяці з посиланням на Євро-2012 постачальник підняв ціни на 30-40%. Поки ми тримаємось за рахунок внутрішніх резервів, але на час проведення Євро-чемпіонату ми плануємо збільшити заробітню плату працівникам, тому, що планується наднормова робота. В цілому, думаю, ми вкладемося, якщо зупиниться ріст цін в межах 20%. Та тут є друга небезпека. Після Євро ціни можуть залишилитись на тому ж рівні. Я не пам'ятаю, щоб постачальник опускав колись ціни. Про це нам потрібно думати зараз.

Марк Зархін (Fast Food Systems)

mz.jpgВостаннє у моїх закладах ціни піднімали приблизно три місяці тому. До Євро піднімати цін не плануємо, та все залежить від виробників сировини, від постачальників. Якщо він піднімить ціни, то і ми будемо змушені їх підняти. Поки такої інформації від них не було. Але це потрібно дивитись по кожному закладі окремо, всюди свої нюанси.

Андрій Худо (холдинг емоцій !Фест)

ah.jpgНа їжу піднімати цін точно не будемо, можливо, на напої, здебільшого сезонні, і то максимум на 10-20%. Хіба постачальники піднімуть ціни – тоді і ми будемо змушені це зробити. Такої ініціативи поки не було. Ціни на їжу востаннє піднімали перед зимовим періодом.

 

Kava

Коментарі (1)

  • вася

   20 Травня 2012, 20:56
   Відповісти

   ух ти, а де це Рестарон купує м'ясо за такими цінами? На Шуварі, приміром, з зими ціни на яловичину вищого гатунку виросли аж раптом на кілька гривень. Тобто для всіх ціни не ростуть, а для Рестарона - ростуть як для особливого клієнта)

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Руслан Сорочинський

Кухар проектів: кафе-бар “Троянда”, ресторан “Спліт”, ресторан “Прага”

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов