Стандарти нашої гостинності

27 Квітня 2011, 10:59

Своєю ідеєю щодо розробки стандартів місцевої гостинності у готельній та ресторанній галузі Львова ділиться з Kavою львівський ресторатор Вардкес Арзуманян:

— Львів завжди славився своїми багатовіковими традиціями гостинності. Нині городяни роблять усе, аби їхнє місто стало привабливішим для туристів. Зокрема, ресторатори та готельєри намагаються покращити умови перебування гостей у Львові. Відтак, виникла потреба визначення стандартів гостинності міста.

На мою думку, першим кроком має стати створення спеціальної експертної групи, яка розпочала би розробку цих стандартів. Головною вимогою до них  має стати ставлення до туриста. Депутати Львівської міської ради уже приймали кілька подібних документів, які повинні також увійти у визначені стандарти. До прикладу, наявність в ресторанах меню іноземною мовою, знання іноземних мов працівниками готелів, та навіть звичайна посмішка при зустрічі гостя.

На підставі цих нововведень, ресторани та готелі Львова можуть скласти, аби згодом ними керуватися, посадові інструкції. Очевидно, ніхто не може змусити рестораторів та готельєрів їх дотримуватися. Проте міська влада, яка зацікавлена у тому, щоб туристи у Львові почувалися комфортно, може посприяти їхньому втіленню. Для цього визначені стандарти потрібно буде прийняти як документ на рівні міста, а потім відповідно до них здійснити сертифікацію готелів та ресторанів. Це дасть право міській владі радити туристам, послугами яких готелів та закладів громадського харчування варто скористатись, аби почуватися комфортно та затишно.

Kava

Коментарі (3)

  • готельєр

   26 Травня 2011, 08:25
   Відповісти

   За наших умов ці всі ідеї все-одно поступово скотяться до звичайного заробляння. Хочеш мати табличку "я гостинний" - плати гроші. Не на часі це ще

  • читач

   28 Травня 2011, 00:27
   Відповісти

   "Це дасть право міській владі радити туристам..." Я Вас прошу, тільки не міській і тільки не владі!!! Хочете щоб в Сахарі не стало піску - доручіть чиновникам "впорядкувати" пісок в Сахарі! Сама думка слушна і необхідна, але це має бути всеукраїнський періодичний альманах за висновками спеціалістів та служб таємного споживача за європейськими стандартами і т.ін.

  • Дмитро

   18 Червня 2011, 20:22
   Відповісти

   Свобода ще пару "акцій" своїх проведе і будемо ходити в кнайпи і жити у власних готелях самі...Клята рагульня !!!

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Маркіян Бедрій

Проекти: “Світ кави”

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов