Статті

 • Як я три дні офіціантом працював

  8 Червня 2009, 12:30

  Влаштовуючись офіціантом у львівський ресторан, я переслідував кілька цілей: по-перше - довідатися, наскільки реально знайти роботу офіціанта у Львові, по-друге - побачити ресторанну «кухню» зсередини (бо ж ніхто нам не розкаже, як для нас, відвідувачів, готують «смачний і гарний настрій»).

 • Арт-проект "Femina"

  2 Червня 2009, 17:11

  1 червня у ресторані-цукерні "Кентавр" відкрилася виставка робіт львівського художника Тараса Беняха "Femina", присвячена жінкам. ФОТОРЕПОРТАЖ

 • Кумпель: тут живе пиво!

  27 Травня 2009, 20:42

  Перший у Львові ресторан-пивоварня "Кумпель" запрошує Вас скуштувати живе свіжезварене пиво та насолодитися ним у типовій атмосфері Галичини 40-х років минулого століття у компанії близьких Вам людей, адже "кумпель" по-галицьки означає "товариш". Заклад знаходиться у самісінькому центрі Львова (площа Митна).

 • ДЕНЬ КЕЛЬНЕРА 2009/ ФОТО. ч.2

  22 Травня 2009, 15:27

  На День кельнера власники ресторанів перетворилися на кельнерів: ресторатори кожен у своєму закладі зустрічали відвідувачів та приймали замовлення. Найскладнішим у цей день, кажуть власники кав'ярень і ресторанів, для них було запам'ятати номер столика та "бігати" по залу, не присівши навіть на хвилинку. ФОТОРЕПОРТАЖ

 • Подаруй кельнеру квітку! ДЕНЬ КЕЛЬНЕРА/ФОТО/ч.1

  22 Травня 2009, 13:10

  21 травня Львів вітав кельнерів, від роботи яких залежить наш апетит, задоволення від рестану чи кав'ярні та й просто гарний настрій. Маленька жива квітка, подарована в цей день улюбленому кельнеру чи кельнерці, викликала в них подив, вдячність і щиру кельнерську посмішку. ФОТОРЕПОРТАЖ

 • Найкращих кельнерів визначили у Львові

  20 Травня 2009, 16:42

  На честь святкування Дня кельнера почесними грамотами від міської ради нагородили 27 кельнерів Львова. Окрім того, подяками міського голови були відзначені ті працівники ресторанного господарства, які мають найбільші досягнення у сфери готельно-ресторанного бізнесу і великий стаж роботи офіціантом.

 • Літні тераси у Львові: мандруємо разом? (ФОТО+ інфо)

  12 Травня 2009, 14:35

  Де збирається добра половина львів’ян та гостей нашого міста? Звичайно, у кав’ярнях, кнайпах і ресторанах на проспекті Свободи і на площі Ринок. Тому Кава вирішила далеко не ходити, і зробити фотоогляд літніх майданчиків у центральній частині міста. Тим паче що сезон вже повністю відкрито і ресторани гостинно запрошують відвідувачів відпочити на свіжому повітрі!

 • Кентавр/ Handel wina: вино і музика!

  6 Травня 2009, 13:38

  Перші згадки про львівські винарні датуються 16 століттям. А найбільшого розквіту виноробна справа у Львові досягла за панування Австро-Угорщини, коли імпортери угорських, французьких і італійських фірм почали засновувати виноробні фірми. У цей час і з’явилася на львівському ресторанному небосхилі «Handel wina», а сьогодні – ресторан «Кентавр».

Думки експертів

Особистості

Юрко Назарук

Проекти: “Криївка”, “Найдорожча ресторація Галичини” (“Масони”), “Мазох- caf?”, Перший український канапковий концепт “Вар’яти”, “Старенький трамвай”, “Львівська майстерня шоколаду”, Відкрита кав’ярня “Діана на Ринку”, “Дім легенд”, Галицька Жидівська кнайпа “Під Золотою Розою”, ресторація-музей “Гасова лямпа”, Фестиваль-ресторація “Лівий берег”.

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов