Статті

 • ФІНАЛІСТИ КОНКУРСУ ”ЛЬВІВСЬКА ПАТЕЛЬНЯ 2009”

  17 Грудня 2009, 15:55

  До фіналу Другого міського конкурсу кухарів "Львівська пательня 2009" потрапили 8 учасників. ПРІЗВИЩА ПЕРЕМОЖЦІВ І-го туру

 • 50 кухарів подали заявки на участь у конкурсі ”Львівська пательня 2009”

  12 Грудня 2009, 18:24

  Взяти участь у Другому конкурсі кухарів "Львівська пательня" зголосилися 50 кухарів Львова. Кваліфіковане журі визначить з-поміж них 6 фіналістів, які змагатимуться за перемогу 21 грудня 2009 року у палаці "Україна" (вул. Мельника, 18).

 • Львівські ресторатори долучилися до формування Держбуднорм для відкриття ресторанів

  3 Грудня 2009, 17:39

  Завдяки зверненню львівських рестораторів до прем’єр-міністра України було призупинено введення у дію нової редакції проекту Державних будівельних норм України «Будинки і споруди: підприємства харчування (заклади ресторанного господарства)»

 • Ресторани і готелі Львова втратили 80-90% відвідувачів

  10 Листопада 2009, 17:28

  «Карантин спричинив у Львові серйозні збитки у галузі туризму: наповненість готелів та закладів ресторанного бізнесу знизилась на 80-90%», – заявив мер Львова Андрій Садовий.

 • Ресторатори Львова: "Чесне таксі - за чесним тарифом!"

  27 Жовтня 2009, 18:16

  Перетворитися на таксистів та розвозити пасажирів на власних "Лєксусах", "БМВ" та "Мерседесах" за 20 гривень - таку акцію протесту влаштували власники львівських ресторанів та готелів, які обурені несправедливими тарифами та умовами перевезення туристів, які приїжджають на вокзал та аеропорт Львова.

 • Перший ”органічний” ярмарок у Львові

  12 Жовтня 2009, 15:16

  Перший Всеукраїнський ярмарок органічної продукції відбувся у Львові цими вихідними. Експозиція органічних товарів, дегустація продуктів споживачами, а також відкриття першого у Львові ресторану органічної кухні - ось неповний перелік подій свята. Участь у ярмарку взяли близько 20 підприємств Львівщини та інших областей України.

 • На каву до Львова 2009. ФОТОРЕПОРТАЖ

  28 Вересня 2009, 14:36

  У Львові втретє відбулося Свято кави, під час якого львів'яни та туристи обирали найсмачнішу каву та, відповідно, найкращу кав'ярню міста. А кавові король та королева здійснили тур кав'ярнями та посмакували кавою, звареною за особливими фірмовими рецептами. Кав'ярнею-переможницею обрано "Світ кави". Друге місце здобула кав'ярня «Дукат» та третє - ресторан-цукерня «Кентавр».

 • Свято хліба у Львові. ФОТО

  17 Серпня 2009, 16:16

  На Святі хліба, яке відбулося у Львові, можна було добряче перекусити й без грошей – пекарі наперебій пропонували спробувати шматочок їхньої продукції.

 • Свято морозива для наймолодших

  24 Липня 2009, 15:51

  У Львові вперше відбулося Свято морозива. Маленьким львів'янам розказували історію виникнення та рецепти приготування, а також влаштували дегустацію морозива. Акцію організували Центральна дитяча бібліотека спільно з заводом-виробником морозива.

 • ”Солодкий” бодіарт у Львові: хлопці в ластах, дівчата - у торті

  20 Липня 2009, 13:54

  У центрі Львова кільканадцять хлопців в ластах змагалися за право "розмалювати" напівоголених дівчат кремом для тортів. У Львові відбулася подія під назвою "Солодкий бодіарт", переможці якої отримали солодкі подарунки. ФОТОРЕПОРТАЖ

Думки експертів

Особистості

Юрко Назарук

Проекти: “Криївка”, “Найдорожча ресторація Галичини” (“Масони”), “Мазох- caf?”, Перший український канапковий концепт “Вар’яти”, “Старенький трамвай”, “Львівська майстерня шоколаду”, Відкрита кав’ярня “Діана на Ринку”, “Дім легенд”, Галицька Жидівська кнайпа “Під Золотою Розою”, ресторація-музей “Гасова лямпа”, Фестиваль-ресторація “Лівий берег”.

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов