Статті

 • Інтернет допомагає вибирати вино по-науковому

  10 Серпня 2009, 13:38

  Мережа Інтернет значно полегшила життя любителям вин: вибрати відповідну марку вина під певне блюдо можна за допомогою спеціальних програм, веб-сайтів і сервісу мікроблогів Twitter, повідомляє агентство Reuters.

 • Європейці зможуть насолоджуватися газованим молоком

  7 Серпня 2009, 17:13

  Одна з американська компаній, що випускають напої, збирається почати в Європі продажі газованого молока, повідомляє британський тижневик Sunday mirror.

 • Топ-10 найзнаменитіших коктейлів

  30 Липня 2009, 14:28

  Все про найзнаменитіші коктейлі світу, їх походження та винахідників, а також унікальні рецепти створення.

 • Рестораторів штрафуватимуть за куріння

  15 Липня 2009, 14:53

  За куріння у громадських закладах, а саме у кафе, ресторанах та барах тепер будуть штрафувати самих власників закладів. Про це повідомляє Львівський портал з посиланням на прес-центр Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».

 • Коньяк: лікер ангелів

  23 Червня 2009, 14:58

  Коньяк – напій елітарний. Пити його поспіхом і кружками може практично кожен, і лише справжнім поціновувачам він відкриє свої таємниці.

 • Лате-арт - малюнки на кавовій пінці

  18 Червня 2009, 14:43

  Класичний лате-арт (походження якого – Італія), грунтується на використанні спеціальної техніки вливання збитого молока у горнятко під час приготування капучіно і лате. Збите молоко, змішуючись у горнятку з кавою, утворює на поверхні різноманітні візерунки та силуети.

 • Найкраще у світі шардоне коштує... $33,75

  16 Червня 2009, 11:24

  Найкращим у світі шардоне визнано вино Clos Jordanne, яке виробляє невелика виноробна компанія з канадського району Ніагара. Такого висновку дійшли спеціалісти на міжнародній дегустації Judgment of Montreal у Монреалі.

 • Запах львівських кав'ярень будуть продавати?

  12 Червня 2009, 18:25

  Владі Львова запропонували запаковувати запах львівських кав’ярень та кондитерських і продавати його в Україні та закордоном.

 • Акцизний збір на горілчані і виноробні вироби зросте

  7 Травня 2009, 14:27

  Президент України Віктор Ющенко підписав закон "Про внесення змін у деякі закони України з питань акцизного збору". Зокрема, зміни торкнулися Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий і алкогольні напої".

Думки експертів

Особистості

Леся Медведюк (Григорович)

Кухар проектів: ресторан «Горобина» (смт. Брюховичі), спорт-кафе «Корнер», ресторан «Кактус», ресторан «Fashion Club». Переможець конкурсу кухарів "Львівська пательня" - 2008.

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов