Різдвяний ярмарок з'явиться у Львові 8 грудня

19 Листопада 2017, 18:42

У центрі Львова з 8 грудня 2017 року до 15 січня 2018 року працюватиме традиційний Різдвяний ярмарок. Ярмарок буде облаштовано на просп. Свободи - від Оперного театру до пам’ятника Тарасові Шевченку та на західній і східній сторонах пл. Ринок.

У робочі дні ярмарок працюватиме  з 11:00 до 22:00, у святкові та вихідні дні – з 10:00 до 23:00. 

У центрі Львова з 8 грудня 2017 року до 15 січня 2018 року діятиме традиційний Різдвяний ярмарок. Відповідне рішення у п’ятницю, 17 листопада, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.
Згідно з рішенням, Різдвяний ярмарок облаштують на просп. Свободи від Оперного театру до пам’ятника Тарасові Шевченку та на західній і східній сторонах пл. Ринок.
Ярмарок працюватиме у робочі дні з 11:00 до 22:00, у святкові та вихідні дні – з 10:00 до 23:00.
Згідно зі схемою, під час ярмарку працюватимуть 207 дерев'яних яток – 116 на просп. Свободи та 91 на пл. Ринок, фотозона, мобільна сцена, будиночок святого Миколая та святкова інсталяція. На території ярмарку встановлять також 100 смітників, 16 контейнерів для сміття та п’ять біотуалетів.
Як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Львівської міськради Ірина Кулинич, цьогорічний ярмарок буде дев’ятим поспіль. За її словами, цьогоріч проводили конкурс на визначення компанії, яка стане організатором ярмарку, однак на нього подалась лише одна фірма – ТОВ «Львівські ярмарки», яке було органзітором ярмарку й у попередні роки.
Кулинич зазначила, що цього року організатор зобов’язався не лише облаштувати святкову ілюмінацію на території ярмарку, а й забезпечити ілюмінацією та прикрасами головну міську ялинку.

Згідно зі схемою, під час ярмарку працюватимуть 207 дерев'яних яток: 116 на просп. Свободи та 91 на пл. Ринок, а також фотозона, мобільна сцена та святкова інсталяція. На ярмарку продаватимуть більше сувенірної продукції з усієї України. Стоятиме й хатинка Святого Миколая. Будуть конкурси льодових скульптур, фольклорних колективів із різних країн, а також майстер-класи для дітей. На території ярмарку встановлять 100 смітників, 16 контейнерів для сміття та п’ять біотуалетів.

Як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Львівської міськради Ірина Кулинич, цьогорічний ярмарок буде дев’ятим поспіль. За її словами, цьогоріч проводили конкурс на визначення компанії, яка стане організатором ярмарку, однак на нього подалась лише одна фірма – ТОВ «Львівські ярмарки», яке було органзітором ярмарку й у попередні роки. Чиновниця  зазначила, що цього року організатор зобов’язався не лише облаштувати святкову ілюмінацію на території ярмарку, а й забезпечити ілюмінацією та прикрасами головну міську ялинку.

 

 

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Юрко Назарук

  Проекти: “Криївка”, “Найдорожча ресторація Галичини” (“Масони”), “Мазох- caf?”, Перший український канапковий концепт “Вар’яти”, “Старенький трамвай”, “Львівська майстерня шоколаду”, Відкрита кав’ярня “Діана на Ринку”, “Дім легенд”, Галицька Жидівська кнайпа “Під Золотою Розою”, ресторація-музей “Гасова лямпа”, Фестиваль-ресторація “Лівий берег”.

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов