2017 рік: фуд-тренди

12 Січня 2017, 13:00

Група американських дієтологів визначила головний фуд-тренд 2017 року: справжнім хітом стануть ферментовані продукти, виготовлені за допомогою бродіння, передає USA Today.

Дієтологи провели своє дослідження, присвячене здоровому способу життя. В ході роботи з'ясувалося, що в 2017-му в моді будуть "живі" продукти і напої, насичені ферментами.

Зокрема, до списку трендів потрапив натуральний кефір, ферментований чай комбуча, квас і йогурт, а також квашена капуста і традиційна корейська страва кімчі, що являє собою гостро приправлені квашені овочі.

Фахівці мотивують це тим, що вищеперелічені продукти містять корисні бактерії, що нормалізують травлення.

Названо головні тренди в їжі у 2017 році
Дієтологи назвали корейську страву кимчи одним з трендів 2017 року
Дієтологи визначили, які корисні продукти будуть популярні в наступному році.
Група американських дієтологів визначила головні фуд-тренди 2017 року. За їхніми словами, справжнім хітом стануть ферментовані продукти, виготовлені за допомогою бродіння, передає USA Today.
ЗА ТЕМОЮ
 Дієтологи спростували міф про користь риб ячого жиру
Дієтологи спростували міф про користь риб'ячого жиру
26 серпня 2015, 16:41
Дієтологи провели своє дослідження у співпраці з представниками некомерційного веб The Monday Campaigns, присвяченого здоровому способу життя. В ході роботи з'ясувалося, що в майбутньому році в моді будуть "живі" продукти і напої, насичені ферментами.
Зокрема, виявляться в тренді натуральний кефір, ферментований чай комбуча, квас і йогурт, а також квашена капуста і традиційна корейська страва кимчи, що представляє гостро приправлені квашені овочі.
Як зазначають фахівці, дані продукти містять корисні бактерії, які нормалізують травлення.
Раніше повідомлялося, що дієтологи назвали крупи, які сприяють схудненню. На думку фахівців, бобові провокують зниження маси тіла.

 

 

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Андрій Дзюбан

  Проекти: бістро «Немо», паб «Дублін», клуб "Культ"

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов