Львів: топ оглядових майданчиків

16 Травня 2016, 15:43
З приходом тепла львів’янам, а особливо гостям міста хочеться видертись кудись повище, аби насолоджуватись красою та атмосферністю Львова з висоти. KAVA вирішила у цьому допомогти та підібрала місця, звідки видно “добре і багато”. Отож найяскравіші оглядові майданчики Львова. Насолоджуйтесь!
Високий замок
Трохи банальне, проте саме те місце, де хоча б раз у житті, а то й десятки раз, побував кожен львів’янин. Туристи ж сюди ходять натовпами. Бо як приїхати у місто Лева, та не вийти на Високий замок? Для більшості – це must see. Особливо популярний оглядовий майданчик Високого замку для молоді – чи не кожні гучні святкування, шкільні чи університетські випускні завершуються саме там. “Зустріти сонце на Високому замку” – вираз, знайомий багатьом поколінням львів’ян. Потрапити туди можна будь-коли, лиш би бажання подолати чимало сходинок і кілька кіл доріжок вгору. 
Церква Ольги і Єлизавети
Оглядовий майданчик костелу святих Ольги та Єлизавети відкрили не так давно – восени минулого року. За цей час він став настільки популярним, що кожного дня туди ходять не лише туристи, а й львів’яни. А це показник – вибагливого мешканця міста Лева здивувати не так легко, адже він звик, що повсюду його оточує все красивее та незвичне. Місто як на долоні та ще й з сакральної споруди – потрапити туди можна щодня, по вихідних та у субботу з 12:00 і до 17:30, а у неділю з 13:30 і до 17:30.
Парк “Знесіння” і Лиса гора
Парк “Знесіння”, більш відомий серед львів’ян  як Кайзервальд, - не лише чудовий оглядовий майданчик, а й можливість провести час з користю та насолодитись свіжим повітрям. З одного з його пагорбів – Лисої гори – відкривається панорама міста з висоти 389 метрів над рівнем моря. А це ще кращі краєвиди, аніж туристи звикли бачити з Високого замку. Та й туристів сюди не водять, це місце для своїх.
Ратуша
Львівська Ратуша – споруда, за якою можна визначати напрямок, коли важко зорієнтуватись у місті. Особливо актуально це для туристів, які у Львові вперше. Ратуша розташована у центральній частині міста, на головній площі – площі Ринок. Її висота 65 метрів і є вона найвищою в Україні. Аби піднятись на неї, потрібно здолати 408 сходинок серпантиновою доріжкою. Не доходячи на сам оглядовий майданчик, можна побачити невеличке дерев’яне віконечко – кажуть, що воно для закоханих. Адже саме там можна лише удвох помилуватись красою міста – більше зацікавлених голів туди просто не влізе. Сам же оглядовий майданчик – традиційне місце загадування бажань, записування їх на паперових літачках та пускання у вирій міста – аби точно здійснилось.
Готель “Rius”
Оглядовий майданчик готелю “Rius” хоч і не надто відомий серед туристів, але, безумовно, має свою родзинку – і то чималу. Саме звідси по-новому видно Оперний театр та скульптури на ньому, а ще Латинську катедру та церкву святих Петра і Павла. І хоч все це проглядається на фоні старих львівських балконів, рясно завішених різнокольоровим шматтям, та додає це лише колориту та своєї місцевої атмосфери.  Аби потрапити сюди, варто домовитись з працівниками готелю або ж замовити екскурсію дахами міста, що, до речі, користується популярністю серед гостей – відчути себе другом Карлсона хоче кожен.
Готель “Дністер”
Чи не всі львів’яни знають – з “Dnister Panorama Bar” готелю “Дністер” відкривається чудова панорама міста. Саме вона – одна з головних причин у виборі “попити кави” саме там. Кілька столиків, розташованих у ряд попри скляну перегородку – і відчуття “вище неба” гарантовано. А ще все це – над парком Івана Франка, тому лише свіже повітря і жодної задимленості. Потрапити туди можна у будні з 15:00 і до 23:00, у вихідні – з 12:00 і до 01:00.
Ресторан “Дім легенд”
Познайомитись з легендами давнього Львова і відчути його смак, а ще посидіти за кермом раритетного автомобіля на висоті пташиного польоту – все це можна зробити та відчути, завітавши в ресторан “Дім легенд”.  Працює терраса закладу з 10:00 і до 22:00 у будні і з 10:00 і до 23:00 – у вихідні.
Готель “Леополіс”
Ще один заклад в центральній частині міста – п’ятизірковий готель “Леополіс”. І хоч на перший погляд можна подумати: а що такого нового можна побачити звідти? Але таки можна.  З оглядового майданчика відкривається панорама на дзвіницю Успенської церкви, вежі храму Михаїла та на баню Домініканського собору. І хоч ці споруди видно і з інших високих точок міста, проте кожна з них дарує свій, власний погляд. Працює тераса з 18:00 і до 23:00 – найромантичніший час доби до Ваших послуг.
Готель “Швейцарський”
Тераса готелю “Швейцарський” – більш відома як ресторан “Валентино” – місце, куди, здебільшого, ходять не лише, аби поїсти, а щоб помилуватись панорамою міста під новим кутом. Ціни тут вищі за середні, але атмосфера закладу вартує того, щоб викласти за страву більше. Найперша частина міста, на яку падає око – проспект Шевченка. Саме з тераси Швейцарського найкраще можна розгледіти її принади. А ще – князя Романа, площа Соборна, верхівки та дахи центральних будівель. Це одне з місць, з яких обов’язково must see Львів.
“PartyFon” ТЦ “Роксолана”
Ресторан вдень, клуб – вночі – так позиціонує себе “PartyFon” – заклад, розташований на останньому поверсі торгового центру “Роксолана”. Та не це його основна родзинка. Велика тераса, на якій влаштовують гучні святкування та гуляння, - місце, звідки Львів відкривається як на долоні. Не лише посвяткувати чи випити запашної кави, а й просто насолодитись виглядом міста Лева – сюди варто завітати кожному.
Готель “Панорама”
Готель “Панорама” з одноіменною назвою ресторану  повністю відповідає їй - можливість насолодитись панорамою міста та порозглядати споруди на Оперному театрі за горнятком смачної кави чи бізнес-ланчом. Працює заклад щодня з 7-ої ранку і до 1-ої ночі, тож ранковий чи нічний Львів з висоти – обирати Вам.
Готель “Сент Федер”
Ресторан “Terrazza” готелю “Сент Федер” – можливість надихнутись дахами старих львівських будинків, гостроверхих споруд та смачною їжею водночас. Розташований на Звенигородській, 3, він може бути чудовим пунктом перед виходом на Високий замок: перекусити, набратись сил і здолати ще одну вершину, аби побачити Львів як на долоні. Не пропустіть її!
Є ще багато місць, будівель, споруд, з яких можна побачити Львів з висоти, але потрапити туди не так легко або ж за обов’язковим дозволом. Тому шукайте свої, особливі місця “вище неба” або ж користуйтесь порадами KAVи.
Львів можна споглядати за столиком улюбеної кнайпи, прогулюючись вулицями і задерши голову догори, а можна - насолоджуючись панорамами львівських дахівок та вулиць, що відкриваються з найвищих точок міста, на які можна вилізти, аби пороззиратися довкола. З приходом тепла такі місця набувають особливої популярності.  
KAVA вирішила зробити підбірку місць, звідки видно “добре і багато”.
Отож, оглядові майданчики Львова. 
Ратуша
IMG_0467-crop.preview.jpg
Львівська Ратуша – оглядовий майданчик №1.  Ратуша розташована у центральній частині міста, на головній площі – Ринок. Її висота 65 метрів і є вона найвищою в Україні. Аби піднятись на неї, потрібно здолати 408 сходинок серпантиновою доріжкою. Не доходячи на сам оглядовий майданчик, можна побачити невеличке дерев’яне віконечко – кажуть, що воно для закоханих. Адже саме там можна лише удвох помилуватись красою міста – більше зацікавлених голів туди просто не влізе. Сам оглядовий майданчик – традиційне місце загадування бажань, записування їх на паперових літачках та пускання у вирій міста – аби точно здійснилось.
Високий замок
vys_zamok.jpg
Трохи банальне, проте це саме те місце, де хоча б раз у житті, а то й десятки разів, побував кожен львів’янин. Туристи сюди ходять натовпами. Бо як приїхати у місто Лева, та не вийти на Високий замок? Для більшості – це must see. Особливо популярний оглядовий майданчик Високого замку для молоді – чи не кожні гучні святкування, шкільні чи університетські випускні завершуються саме там. “Зустріти сонце на Високому замку” – вираз, знайомий багатьом поколінням львів’ян. Потрапити туди можна будь-коли, лиш би бажання подолати чимало сходинок і кілька кіл доріжок вгору. 
Парк “Знесіння” і Лиса гора
Кому замало Високого замку, можна просунутися далі - до парку “Знесіння”, який більше відомий львів’янам  як Кайзервальд.  З одного з його пагорбів – Лисої гори – відкривається панорама міста з висоти 389 метрів над рівнем моря. Туристів сюди зазвичай  не водять, це місце для своїх.
Церква Ольги і Єлизавети
olhy_ta_elizavety.jpg
Оглядовий майданчик костелу святих Ольги та Єлизавети відкрили не так давно – восени минулого року. За цей час він став настільки популярним, що кожного дня туди ходять не лише туристи, а й львів’яни. Місто як на долоні та ще й з сакральної споруди – потрапити туди можна щодня, по вихідних та у субботу з 12:00 і до 17:30, а у неділю з 13:30 і до 17:30.
Готель “Rius”
Оглядовий майданчик готелю “Rius” хоч і не надто відомий серед туристів, але, безумовно, має свою родзинку. Саме звідси по-новому видно Оперний театр та скульптури на ньому, а ще Латинську катедру та церкву святих Петра і Павла. І хоч все це проглядається на фоні старих львівських балконів, рясно завішених різнокольоровим шматтям, та додає це лише колориту та своєї місцевої атмосфери.  Аби потрапити сюди, варто домовитись з працівниками готелю або ж замовити екскурсію дахами міста, що, до речі, користується популярністю серед гостей – відчути себе другом Карлсона хоче кожен.
Готель “Дністер”
hotel_dnister.jpg

Чи не всі львів’яни знають – з “Dnister Panorama Bar” готелю “Дністер” відкривається чудова панорама міста. Саме вона – одна з головних причин у виборі “попити кави” саме там. Кілька столиків, розташованих у ряд попри скляну перегородку – і відчуття “вище неба” гарантовано. А ще все це – над парком Івана Франка, тому лише свіже повітря і жодної задимленості. Потрапити туди можна у будні з 15:00 і до 23:00, у вихідні – з 12:00 і до 01:00.
Ресторан “Дім легенд”
Познайомитись з легендами давнього Львова і відчути його смак, а ще посидіти за кермом раритетного автомобіля на висоті пташиного польоту – все це можна зробити та відчути, завітавши в ресторан “Дім легенд”.  Працює терраса закладу з 10:00 і до 22:00 у будні і з 10:00 і до 23:00 – у вихідні.
roof_lviv_4_dim_lehend.jpg
Готель “Леополіс”
Ще один заклад в центральній частині міста – п’ятизірковий готель “Леополіс”. І хоч на перший погляд можна подумати: а що такого нового можна побачити звідти? Але таки можна.  З оглядового майданчика відкривається панорама на дзвіницю Успенської церкви, вежі храму Михаїла та на баню Домініканського собору. І хоч ці споруди видно і з інших високих точок міста, проте кожна з них дарує свій, власний погляд. Працює тераса з 18:00 і до 23:00 – найромантичніший час доби до Ваших послуг.
“PartyFon” ТЦ “Роксолана”
Ресторан вдень, клуб – вночі – так позиціонує себе “PartyFon” – заклад, розташований на останньому поверсі торгового центру “Роксолана”. Та не це його основна родзинка. Велика тераса, на якій влаштовують гучні святкування та гуляння, - місце, звідки Львів відкривається як на долоні. Не лише посвяткувати чи випити запашної кави, а й просто насолодитись виглядом міста Лева – сюди варто завітати кожному.
partyfon.jpg
Готель “Панорама”
Готель “Панорама” з одноіменною назвою ресторану  повністю відповідає їй - можливість насолодитись панорамою міста та порозглядати споруди на Оперному театрі за горнятком смачної кави чи бізнес-ланчом. Працює заклад щодня з 7-ої ранку і до 1-ої ночі, тож ранковий чи нічний Львів з висоти – обирати Вам.
Готель “Сент Федер”
Ресторан “Terrazza” готелю “Сент Федер” – можливість надихнутись дахами старих львівських будинків, гостроверхих споруд та їжею. Розташований готель неподалік Високого замку. Кому не хочеться рухатися під гірку на Високий Замок, може пороззиратися за чашкою кави тут.
при написанні тексту використано матеріалу сайту http://tvoemisto.tv/

Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Олена Турянська

  Дизайнер проектів: ресторан “Купол”, італійське подвір’я, частково “Амадей” та “Вероніка” (після мене там було ще багато дизайнерів), дві оптики, багато приватного житла

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов