10 несподіваних трендів на ринку кави

22 Квітня 2016, 14:22

Баріста стають міксологами, особливого значення набуває молоко до кави, у продажу з'являється кавове борошно -  експерти обговорюють тренди на світовому ринку кави та кав'ярень.

БАРІСТА

У кав'ярнях все більшу роль починають відігравати баріста - люди, які готують каву. Тепер він - центральна фігура закладу. Крім того, дуже популярними стають конкурси баріста, відтак, входить в моду сама професія.

МОЛОКО

Кава кавою, але все більша увага приділяється якості молока для популярних кавових напоїв. Невдовзі настане день, коли в кав'ярнях почнуть пропонувати капучіно і латте, приготовані на молоці від різних виробників або з різних ферм.

ЗМІШУВАННЯ НАПОЇВ

У тренді - комбінування напоїв, які раніше здавалися непоєднуваними. Каву і чай заварюють разом, Схід зближується з Заходом, і ці напої тепер успішно міксують.

ІНТЕРАКТИВ

Гості хочуть вражень і спілкування: баріста тепер виходятьдо гостей  і спілкуються з ними. Дедалі популярнішими стають майстер-класи з приготування кави.

КАВА З АЗОТОМ

Нітро-кава - кава, насичена азотом, що постачається в кегах, - стає абсолютним бестселером. У закладах з такою пропозицією  гості п'ють нітро-каву на розлив, як пиво.

БЕЗВІДХОДНЕ ВИРОБНИЦТВО

З шкірки плодів кавового дерева виробляють кавове борошно для харчової промисловості. Зелені зерна, які відсівають під час механізованого збирання врожаю, обсмажуються і використовують в авторських блендах.

ЦИКОРІЙ

Шанувальники здорового способу життя, які, однак, не готові відмовитися від кави, обирають в кав'ярнях каву з цикорієм. На радянську каву з бочки не насправді не схоже - холодні напої з цикорієм справді смачні.

МУЛЬТИФОРМАТ

Після 5 години вечора у кав'ярнях падають продажі. Тому ресторатори пропонують вечірні та нічні меню, які повернуть гостей ввечері. Одне з популярних рішень - пропозиція вин і коктейлів.

ЗАКУСКИ ДО КАВИ

Класичне поєднання - кава та солодощі - втрачає популярність. Гурмани в Америці, наприклад, вибирають незвичайні пари: каву з в'яленим курячим м'ясом або каву з зерен середньої обсмажки з різотто з грибами і сиром.

 

Restoranoff.ru, використовуючи дані компаній Camano Island Coffee и Stockton Graham & Co.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Влодко Костирко

  Дизайнер проектів: “Під синьою фляшкою”, “Кабінет-kaфе”, “Кафе 1”, “ЦК Локаль”, “Хмільний дім Роберта Домса”, “Кумпель”

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов