Річковий вокзал Києва перетвориться на ресторанний комплекс

23 Січня 2016, 18:33

У Києві найближчим часом розпочнеться реставрація Річкового вокзалу. На оновленому об'єкті на гостей чекатимуть ресторани, нічні клуби і навіть басейн.

Як повідомив представник керівництва Річкового вокзалу Андрій Вавриш, зараз закінчуються проектні роботи з реставрації будівлі. "Це пам'ятка архітектури, тому всі норми до об'єкта будуть витримані, зовні він не зміниться, а мозаїку ми реставруємо. У будівлі хочемо зробити культурний, туристичний і гастрономічний центр Подолу. У ньому відкриються зразкові ресторани. Які саме, визначать пізніше, але точно будуть ті, що або не представлені в місті, або їх дуже мало. Але функція вокзалу буде збережена", - розповів Вавриш. Згідно з проектом модернізації, корисну площу будівлі збільшать майже вдвічі: з 6000 до 11700 квадратних метрів.

"Добудов і прибудов не буде! Площа збільшиться за рахунок підвальних приміщень. Будівля побудована в 60-х роках, і конструктивна частина дуже міцна. Тому організація в ньому басейну - не проблема", - додав він. Фасад історичної будівлі також буде збережено.

Щобільше, в теплу пору року звідси, як і раніше, відправлятимуться прогулянкові катери, що дозволить зберегти первісне призначення будівлі. Потрапити в ресторанну галерею можна буде як з Поштової площі , так і з води - катера або яхти.

Головне завдання - допомогти розвитку Подолу, вдихнути нове життя в порожню депресивну будівлю.

Запуск першої черги запланований на 29 травня - День Києва, а весь об'єкт має бути готовий до 24 серпня.

Вартість реставрації наразі не озвучується. 

 

Більш того, в теплу пору року звідси раніше будуть відправлятися прогулянкові катери , що позводліть зберегти первісне призначення здані. Потрапити в ресторанну галерею можна буде як з Поштової площі , так і з води - катера або яхти.
Головне завдання - допомогти розвитку Подолу, облагородити міську набережну , вдихнути нове життя в порожнє депресивний будівлю.

1743658.jpg

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Світлана Роман

  Проекти: "Цукерня"

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов