9 продуктів для чистки організму після свят

17 Січня 2016, 13:40

На носі - останнє свято різдвяного циклу - Водохреще. Після цього організму, перевантаженому алкоголем, пампухами та ковбасами-маківниками, варто було би дати перепочити і відновитися.

Після довготривалих новорічних застіль, свят та алкогольних посиденьок, ми часто намагаємося "поправити" здоров'я та почистити печінку.
Видання Healthypanda пропонує звернути увагу на ці 11 речовин, які, може, і не вилікують від похмілля, проте допоможуть зберегти печінку здоровою.
Молочний чортополох
Це рослина, яку можна додавати до чаю чи вживати у суміші із іншими рослинами. Це одна із найбільш поширених рослин, яка використовується при очистці і підтримці роботи печінки, особливо при вживанні алкоголю. Її також використовують для очистки організму від промислових токсинів тим, хто ними дихає.
Лимон
Випити лимонного соку чи додати його скибочку до чаю чи води - гарна справа. Він сприяє виробленню жовчі, яка виштовхує з неї токсини. Він аткож запобігає накопиченню жовчних каменів. Сприяє травленню, відновлює функції печінки і рухові шлункового соку.
Ягоди
Полуниці, ожина, малина, ягоди асаї - багаті на антиоксиданти та допомагають очистити печінку. Дослідження свідчать, що антиоксиданти краще вживати із продуктів, а не у якості добавок.
Часник
Часник допомагає печінці очищуватися від токсинів. Він містить сполуки сірки, які працюють та активізують печінкові ферменти. Він також має аліцин та селен, які захищають печінку від токсикологічних пошкоджень.
Грейпфрут
Грейпфрут спонукає печінку спалювати жир, замість зберігати його. Він багатий на вітамін С та антиоксиданти. Він також має флавоїдні з'єднання, так званий нарингенін, який викликає спалювання жиру.
Авокадо
Авокадо містить глутатіонні сполуки, які перешкоджають токсичному перевантаженню печінки. Воно є також здоровим джерелом жиру та допоможе впоратися зі шкідливими подуктами після вечірки. Замість жирного гамбургеру, краще з'їсти нарізане авокадо та миску салату.
Волоський горіх
Волоські горіхи мають високий рівень l-аргініну глутатіону і омега-3 жирні кислоти, що очищують печінку від аміаку.
Куркума
Куркума - спеція, що часто міститься у жовтому каррі. Вона не лише має відмінні протизапальні властивості, а й підвищує здатність печінки виробляти жовч. Це, в свою чергу, прискрює процес очищення у печінці і допомагає відновити її клітини.
Брюссельська капуста
Брюссельська капуста, разом із брокколі має високу кількість глюкозинолатів, які містять сполуки сірки, що захищають печінку від пошкоджень. Вона допомагає печінці позбуватися токсинів та гормонів.
Шпинат
Шпинат має велику кількість поживних речовин, на кшталт бета-каротину, що стимулює ріст клітин в печінці і виступають у якості захисного бар'єру від токсинів.

Видання Healthypanda пропонує звернути увагу на 11 продуктів, які, може, і не очистять організм повністю, проте допоможуть трохи відновити здоров'я.

Чортополох молочний (розторопша)

roztoropsha_1.jpgЦе рослина, яку можна додавати до чаю, каш чи вживати у суміші із іншими рослинами. Це одна із найбільш поширених рослин, яка використовується при очистці і підтримці роботи печінки, особливо при надуживаннях алкоголю. Її також використовують для очистки організму від промислових токсинів тим, хто ними дихає. Шрот — так називається порошок з насіння - продається просто в супермаркетах  та аптеках.

 

Лимон

lymon.jpgВипити лимонного соку чи додати його скибочку до чаю чи води - користь для організму. Лимон сприяє виробленню жовчі. Він також запобігає накопиченню жовчних каменів. Сприяє травленню, відновлює функції печінки і рух шлункового соку.

 

 

Часник

chasnyk.jpgЧасник допомагає печінці очищуватися від токсинів. Він містить сполуки сірки, які працюють та активізовують печінкові ферменти. Він також містить аліцин та селен, які захищають печінку від токсичних уражень.

 

 

 

Грейпфрут

hrejpfrut.jpgГрейпфрут особливо корисно посмакувати тим, хто не знав міри у поїданні пампухів. Цей фрукт спонукає печінку спалювати жир, замість зберігати його. Грейпфрут багатий на вітамін С та антиоксиданти. 

 

 

 

Авокадо

avokado.jpgАвокадо містить глутатіонні сполуки, які перешкоджають токсичному перевантаженню печінки. Воно є також здоровим джерелом жиру та допоможе впоратися зі шкідливими подуктами після вечірки. 

 

 

 

 

Волоський горіх

gorih.jpgВолоські горіхи мають високий рівень l-аргініну глутатіону і омега-3 жирні кислоти, що очищують печінку від аміаку.

 

 

 

 

Куркума

kurkuma.jpgКуркума - спеція, що часто міститься у жовтому каррі. Вона не лише має відмінні протизапальні властивості, а й підвищує здатність печінки виробляти жовч. Це, в свою чергу, прискрює процес очищення у печінці і допомагає відновити її клітини.

 

 

 

Брюссельська капуста

bruselska_kapusta.jpgБрюссельська капуста, разом із брокколі, має високу кількість глюкозинолатів, які містять сполуки сірки, що захищають печінку від пошкоджень. Вона допомагає печінці позбуватися токсинів та гормонів.

 

 

 

 

 

Шпинат

shpynat.jpgШпинат має велику кількість поживних речовин, на кшталт бета-каротину, що стимулює ріст клітин в печінці і виступає у якості захисного бар'єру від токсинів.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Олена Турянська

  Дизайнер проектів: ресторан “Купол”, італійське подвір’я, частково “Амадей” та “Вероніка” (після мене там було ще багато дизайнерів), дві оптики, багато приватного житла

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов