Готуємось до свят: фоторепортаж зі Львова

28 Грудня 2015, 13:12

Святкова атмосфера, дух Нового року та Різдва, багато вогників та усмішок - Львів до свят готовий! І хоч погогда зараз більш схожа на весняну, уже за декілька днів синоптики прогнозують зниження температури та сніг. А це, неодмінно, також внесе свою святкову родзинку.

Усе місто всіяне яскравими вогниками, на площі Ринок та проспекті Свободи - хатинки Різдвяного ярмарку, багато глінтвейну, смачних наїдків та цікавих сувенірів. Вітрини магазинів та кафе - у гірляндах та ялинкових прикрасах. Найвища зимова окраса міста - ялинка на площі перед Оперним театром цьогогріч сяє синьо-жовтими вогниками. Попри безсніжну погоду, повсюду панує дух свята. А якщо вірити прогнозам синоптиків, то справжній зимовій казці у місті Лева бути!

Наталія Іскра, фото автора

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Андрій Худо

  Проекти: Ресторан «Криївка», кав’ярня «Діана на Ринку», «Мазох-cafe», Кав’ярня «Старенький трамвай», Перший український канапковий концепт «Вар’яти», Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою», Ресторація-музей «Гасова лямпа», Фестиваль-ресторація «Лівий берег», «Найдорожча ресторація Галичини», «Львівська майстерня шоколаду», «Дім легенд», «Бернадинський дворик», ЧЕбуреки

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов