759 років та День батяра: Львів гуляє!

3 Травня 2015, 01:31

У першотравневі вихідні у Львові – справжній аншлаг туристів. Та й не дивно – на ці дні припади одразу декілька свят та фестивалів: День батяра, “Флюгери Львова” та День міста. І хоч прогнози погоди виявились правдивими і дощ у Львові ішов протягом усієї суботи, жодного із запланованих заходів не відмінили.

Так, українські батяри розпочали суботній ранок із велопробігу. Гарно одягнені та зачесані панянки не злякались дощу і таки прийшли показати себе і свої вміння кататись на велосипеді. Хлопці-батяри у метеликах та капелюхах чемно тримали парасолі над головами батярок. Велопробіг стартував на площі Музейній, що поблизу Домініканського собору. Там цьогоріч – основна локація святкування.

Традиційно на святі кожен охочий може отримати батярське посвідчення, з яким, як обіцяють організатори, матиме знижки та привілегії, а головне, - цей документ засвідчує, що його власник є справжнім батяром. Майстер-класи з батярських танців, виставка рестро-автомобілів, батярська канцелярія, з якою можна відправити листівку у будь-який куточок світу – ці та не тільки атракції пропонують гостям організатори. 

Паралельно із Днем батяра у місті святкують День народження. Цього року - у 759 раз. З програмою святкувань можна ознайомитись ТУТ.

 • Стартував День батяра парадом ретро-автомобілів від клубу "ЗАЗ-Козак".Стартував День батяра парадом ретро-автомобілів від клубу "ЗАЗ-Козак".
 • Отримати батярське посвідчення та офіційно називати себе батяром може кожен охочий, завітавши на свято.Отримати батярське посвідчення та офіційно називати себе батяром може кожен охочий, завітавши на свято.
 • Справжні батяри полюбляють каву та мають сентименти до свічок, тому й завітали у Свічкову мануфактуру.Справжні батяри полюбляють каву та мають сентименти до свічок, тому й завітали у Свічкову мануфактуру.
 • Але який ж він батяр, коли не вміє танцювати батярські танці?Але який ж він батяр, коли не вміє танцювати батярські танці?
 • Тому кожен охочив міг вивчити кілька справжніх батярських па.Тому кожен охочив міг вивчити кілька справжніх батярських па.
 • Суботній ранок розпочався хоч і з дощу, проте запланованого велопробігу ніхто не відміняв (фото з велопробігу - зі сторінки Дня батяра у мережі facebook).Суботній ранок розпочався хоч і з дощу, проте запланованого велопробігу ніхто не відміняв (фото з велопробігу - зі сторінки Дня батяра у мережі facebook).
 • Цьогоріч обов'язковим атрибутом велопробігу виявилась парасоля.Цьогоріч обов'язковим атрибутом велопробігу виявилась парасоля.
 • Дощ настрою не зіпсував.Дощ настрою не зіпсував.
 • Подивитись на батярів на роверах разом зі своєю хазяйкою-батяркою прийшов і чотирилапий з метеликом на шиї.Подивитись на батярів на роверах разом зі своєю хазяйкою-батяркою прийшов і чотирилапий з метеликом на шиї.
 • Елегантним батяркам ані дощ, ані кермування велосипедом не завада одягнути сукню.Елегантним батяркам ані дощ, ані кермування велосипедом не завада одягнути сукню.
 • Ну і куди ж без батярського селфі?Ну і куди ж без батярського селфі?
 • Святкування Дня батяра продовжили до 4 квітня включно, тож ще впродовж двох днів Ви можете перейняти справжній батярський дух та повеселитись. Усі заходи відбуваються на площі Музейній.Святкування Дня батяра продовжили до 4 квітня включно, тож ще впродовж двох днів Ви можете перейняти справжній батярський дух та повеселитись. Усі заходи відбуваються на площі Музейній.
Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Назар Щур

  Адміністратор у піцерії, колишній старший офіціант у ресторані-клубі “Спліт”-Льві

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов