Кнайпи Львова: вулиця Лесі Українки

20 Березня 2015, 12:36

Вулицю Лесі Українки у Львові знають усі. Тут не так багато кафе і ресторанів, але кожне з них - особливе. Приблизно рік тому на цій вулиці встановили лавочки, тож тепер – це одне з улюблених місць закоханих парочок, люблячих матусь із малюками, студентів чи просто тих, хто полюбляє “почесати язиками” – у доброму розумінні цього слова та погрітись на сонечку водночас. Що ж, подивимось, де на Лесі Українки можна перекусити, поїсти чи просто випити запашної кави. Оглядаємо гастрономічну Лесю Українку у Львові.

Під 14-им номером на Лесі Українки розмістився заклад “Mons Pius/Пиво та м’ясо”, хоча, фактично, він заховався у дворику між вулицями Лесі Українки та Вірменською. Незвичне поєднання м’яса та пива (адже більш звичним для людського вуха та шлунку є м'ясо у поєднанні з вином), атмосфера затишного дворика та не менш атмосферне приміщення закладу – любов львів’ян та гостей міста гарантована. Заклад, до речі, розташований у будівлі першого у Львові банку, який діяв аж 300 років, тому історію тут можна відчути у кожній деталі. Працює “Mons Pius" з 11-ої до 23-ої.

Під 15 номером розташувався “Білий лев”. Тут два поверхи, повсюди масивні дерев’яні столи. Тут пропонують кілька різновидів пива та добрячий вибір “до пива”: цибулеві кільця, сулугуні у фритюрі, грінки зі смальцем, м’ясні та овочеві закуски. Окрім того, можна й просто пообідати: перші та другі страви – на вибір клієнта. Хоча приходять сюди, здебільшого, таки на пивні теревені з друзями. Працює паб з 12-ої дня і до 2-ої ночі.

Під 17-им номером Лесі Українки – винарня “Фабрика корків”. Ще дивлячись у вікна закладу з вулиці, розумієш: тут пригощають вином. Великі прозорі посудини, засипані дерев’яними винними корками, картини з корків – тут повсюди присутній аромат вина. До цього напою пропонують  одатки, проте меню головних страв тут немає. Заклад розрахований на посиденьки за келихом вина. І то не одним. Завітати можна з 11:00 і до 23:00.

Clipboard01.jpg “The Room Wine&Snacks” – ще одна винна локація на Лесі Українки. Розташувався бар під 18-им номером. Декілька різновидів вина, глінтвейн, чіабатти та легкі перекуси – тут можна не тільки насолодитись терпким напоєм, а й злегка втамувати голод. Заклад розрахований всього на декілька клієнтів, тому атмосфера – затишна та камерна. Працює “The Room” з 11-ої і до 23-ої. 

“Blackwood burger” під 21-им номером Лесі Українки – побратим закладу з одноіменною назвою на площі Ринок. Тут смачне какао, декілька видів салатів, бургери. Інтер’єр закладу – у стилі затишного ірландського кафе. На відмінну від закладу, що на площі Ринок, тут частіше можна знайти вільний столик, адже про нього, мабуть, знають небагато. Працює “Blackwood burger” з 9-ої ранку і до 23-ої. 

“Шампанерія Х&Х” – під 29-им номером Лесі Українки. Перша в Україні і одна з перших у Європі. Як зрозуміло із назви, тут пригощають шампанським. Різновидів напою у закладі пропонують аж 21 (!) – на вибір та любов клієнта. Фішкою “Шампанерії” є те, що готують тут хот-доги та хачапурі. І усе – на відкритій кухні, тому кожен гість може бути учасником імпровізованого майстер-класу від кухарів. Барменів у закладі немає. Їхні функції виконують офіціанти. На їхніх футболках написано: “Я вмію відкривати шампанське”, що вони чудово і демонструють. Завітати у заклад можна з 10-ої ранку і до 2-ої ночі.

Читайте також:

Кнайпи на Вірменській: перелік та короткий опис

Кнайпи на площі Ринок: короткий опис та перелік

Кнайпи Львова: вулиця Галицька

Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Леся Медведюк (Григорович)

  Кухар проектів: ресторан «Горобина» (смт. Брюховичі), спорт-кафе «Корнер», ресторан «Кактус», ресторан «Fashion Club». Переможець конкурсу кухарів "Львівська пательня" - 2008.

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов