Кондитерські шедеври Львівського кулінарного училища продавли на аукціоні

7 Березня 2015, 10:38

Солодкий аукціон влаштували у Вищому професійному училищі ресторанного бізнесу та туризму. Лотами були дванадцять тортів, чи, краще сказати, учнівських витворів мистецтва. Кожен вагою від 3-ох до 5-ти кілограм. Таким чином учні та викладачі вирішили відсвяткувати жіноче свято та прихід весни.

За деякі лоти довелось позмагатись. Наприклад, за торт у формі ведмедика, стартова ціна якого була 200 гривень, гості свята віддали 350. Ціни на лоти коливались від 200-от до 500-от гривень - в залежності від ваги торта. 

Ті відвідувачі свята, що не придбали лотів, могли скуштувати тістечок або ж пляцків, виготовлених руками учнів, а також придбати разом з подарунковою коробкою. 

 • Аукціон відбувався у холі закладу. Там зібрались учні, майстри та гості - потенційні покупці кондитерських шедеврів.Аукціон відбувався у холі закладу. Там зібрались учні, майстри та гості - потенційні покупці кондитерських шедеврів.
 • Один з найбільш затребуваних лотів - торт у формі ведмедика. Його стартовою ціною було 200 гривень, придбали ж за 350.Один з найбільш затребуваних лотів - торт у формі ведмедика. Його стартовою ціною було 200 гривень, придбали ж за 350.
 • Нещодавно у закладі відбувались "Ігри патріотів", у яких учні проявляли свої знання в історії рідного краю. Українські мотиви проявили і у своїх тортах.Нещодавно у закладі відбувались "Ігри патріотів", у яких учні проявляли свої знання в історії рідного краю. Українські мотиви проявили і у своїх тортах.
 • Деякі лоти викликали захват у відвідувачів ще до початку аукціону.Деякі лоти викликали захват у відвідувачів ще до початку аукціону.
 • Солодкі гурмани на аукціоні могли поласувати й різноманітними тістечками.Солодкі гурмани на аукціоні могли поласувати й різноманітними тістечками.
 • Не обійшлось і без макарунів.Не обійшлось і без макарунів.
 • Поряд з тортиками учні презентували різноманітні пляцки. За побажанням гостей, можна було зробити свій напис на випічці або ж прикрасити її собі до вподоби.Поряд з тортиками учні презентували різноманітні пляцки. За побажанням гостей, можна було зробити свій напис на випічці або ж прикрасити її собі до вподоби.
Наталія Іскра. Фото автора

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Андрій Худо

  Проекти: Ресторан «Криївка», кав’ярня «Діана на Ринку», «Мазох-cafe», Кав’ярня «Старенький трамвай», Перший український канапковий концепт «Вар’яти», Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою», Ресторація-музей «Гасова лямпа», Фестиваль-ресторація «Лівий берег», «Найдорожча ресторація Галичини», «Львівська майстерня шоколаду», «Дім легенд», «Бернадинський дворик», ЧЕбуреки

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов