Солодка весна у кулінарному училищі: Львів, 5 березня

23 Лютого 2015, 09:29

Весна у Львівському професійному училищі ресторанного сервісу та туризму розпочнеться солодко – тут 5 березня проведуть виставка-аукціон тортів. Під керівництвом майстрів студенти створюватимуть свої кулінарні шедеври, а придбати їх зможе кожен, хто завітає на виставку. Усі роботи будуть об’єднані темою весни та жіночого свята.

Попередніх років аукціон відбувався в трішки іншому форматі. “Ми проводили конкурс на кращого учня-кондитера, відповідно, усі учні виготовляли свій авторський виріб. Цей виріб був своєрідним по внутрішньому змісту – тісто, крем, і так само по зовнішньому оздобленні – для нього використовували сучасні матеріали, візуально воно було дуже красивим”, - розповідає Ольга Сухарина, старший майстер Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму. За результатами конкурсу проводили аукціон, на якому, за словами пані Ольги, було багато гостей, тож на один торт було декілька претендентів. Кошти з продажу використовували на преміювання учнів, які брали участь, та на покриття затрат на виготовлення тортів.

Минулого року такого конкурсу не проводили – через ситуацію в країні. Цього року вирішили, що свято таки відбудеться. Тим паче, що осторонь подій у країні учні училища не стоять – беруть активну участь у волонтерстві для українських військових. А на виставці-аукціоні зможуть представити свої роботи. Свято співпадає з випуском учнів, які набувають фаху кондитера, тобто тут вони зможуть продемонструвати усі свої вміння.

“Зараз ми перейшли в арт-клас кондитерського мистецтва, ми вже кажемо, що це є не конкурс, а арт-клас і залучаємо ширше коло учнів – це можуть бути учні не тільки цього випуску, а й учні, які тільки починають навчання на кондитера, але відчувають потенціал, що вони можуть взяти участь в арт-класі”. Окрім тортів, на аукціоні можна буде поласувати пирогами, перекладанцями, тістечками.

Дехто з учасників уже уявляє, як зображатиме майбутній шедевр. “Точно використовуватиму пластилін, жирову мастику, по боках планую зробити візерунок з шоколаду, якийсь трафарет-орнамент, зверху буде велика квітка, хочу злегка наголосити на жіночності, бо аукціон відбуватиметься напередодні жіночого свята. Щоб жінка, яка прийде на аукціон і побачить торт, відразу захотіла його купити”, - розповідає студент училища Петро Демій.

Усім, хто планує завітати на аукціон і придбати смаколик, потрібно зайти на сторінку свята у мережі фейсбук "Аукціон тортів у ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму", зареєструватись і отримати номерок. Потім номерок братиме участь у лотереї, яка відбудеться після аукціону. Свято розпочнеться 5 березня в 11-ій годині у приміщенні Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму за адресою Пулюя, 36.

Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Юрко Назарук

  Проекти: “Криївка”, “Найдорожча ресторація Галичини” (“Масони”), “Мазох- caf?”, Перший український канапковий концепт “Вар’яти”, “Старенький трамвай”, “Львівська майстерня шоколаду”, Відкрита кав’ярня “Діана на Ринку”, “Дім легенд”, Галицька Жидівська кнайпа “Під Золотою Розою”, ресторація-музей “Гасова лямпа”, Фестиваль-ресторація “Лівий берег”.

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов