Цих вихідних Львова буде удвічі більше

20 Лютого 2015, 10:54

Уже традиційна акція – “Вдвічі більше Львова” – відбуватиметься цих вихідних. Суть акції полягає у тому, що гість ресторану або ж готелю, замовляючи одну позицію у меню або ж бронюючи номер на одну добу, отримує ще одну у подарунок. Аналогічна пропозиція діятиме і у музеях та турфірмах.

Позиції для знижок кожен заклад обирає самостійно. Мета – залучити клієнтів, яких у зв’язку з ростом валюти, а відтак – підняттям цін, поменшало.

Аби взяти участь у акції, достатньо зателефонувати у готель та забронювати акційний номер, або ж впродовж 20-22 лютого завітати в один із закладів, що бере участь у акції. Поки готельні пропозиції не надто цікавлять туристів. Так, наприклад, у готелі “Citadel Inn” поки ще ніхто не забронював акційних номерів на ці вихідні. Працівник готелю Наталя каже, що у них, зазвичай, клієнти заселяються впродовж тижня, це бізнес-туристи, тому вихідні – не найпопулярніший час для закладу. До речі, у акції беруть участь номери “покращений” і “стандартний”.

У економ-готелі “Екотель” поки також ще не забронювали жодного акційного номеру. Проте тут, як зазначає адміністратор Ольга, вільних місць, зазвичай, немає. Заселеність навіть у лютому – не надто туристичному місяці – 90-100%. Два за ціною одного тут можна буде замовити номери “стандарт” двомісний та тримісний та “економ” – також дво- та тримісний. За двомісний стандарт, наприклад, тут потрібно заплатити 310 гривень. Якщо людина замовлятиме номер на ці вихідні, тоді ще одну добу отримає у подарунок і кожна їй обійдеться у 160 гривень.

Туроператори акцію підтримують у свій спосіб. Так, наприклад, якщо замовити одну із запропонованих екскурсій “L-trаvel” для однієї особи, її супутник зможе скласти компанію безкоштовно. Інший туроператор “Тур де Львів” у разі замовлення екскурсії на ці вихідні дарує можливість відвідати майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки або ж початуватись кавою та випічкою у центрі Жовкви – це у залежності від обраної екскурсії.

Ресторани та кав’ярня, зазвичай, акційними пропонують каву та випічку. Хоча, наприклад, у ресторані “Спліт” страви української кухні також позиціонуються у акційному меню. Зачасту, у подарунок пропонують не таку ж саму страву чи напій безкоштовно, а іншу. До прикладу, до випічки пропонують горнятко чаю або ж кави, до страви – гальбу пива.

До участі у акції вже зголосилось 57 закладів. З їхнім переліком можна ознайомитись ТУТ.

Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Руслан Сорочинський

  Кухар проектів: кафе-бар “Троянда”, ресторан “Спліт”, ресторан “Прага”

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов