Різдво у Львові 2015: фоторепортаж

9 Січня 2015, 11:36

Різдво у Львові завжди особливе. Тут впродовж трьох днів святкувань у центрі міста збираються не лише туристи, а й львів’яни.

Після служби у церкві та домашнього застілля сюди приходять, аби зустрітись з друзями, привітати один одного зі святами, заодно – зігрітись глінтвейном. Цьогорічне Різдво – морозяне і сніжне, тому глінтвейн та медовуха – у фаворі гостей. Традиційні пампухи – з шоколадом, варенням, заварним кремом та всілякими солодкими начинками – також користуються популярністю. А гості з центральної та Східної України, яких, у зв’язку з подіями у країні, цьогоріч поменшало, пампух вважають місцевим делікатесом.

Вдруге Різдво пропонують святкувати в Шевченківському гаю. Майстер-класи з плетіння дідуха, ляльки-мотанки, Різдвяних павуків з соломи та виготовлення свічок ручної роботи – тут кожен знайде те, що йому для душі. А наймолодші гості вчитимуться розмальовувати різдвяні пряники. Вертепи та колядки від відомих музичних гуртів  “Йорий Клоц”, “Джалапіта”, “Курбаси” та співачки Оксани Мухи зігріватимуть відвідувачів Гаю, адже впродовж усіх днів святкувань синоптики обіцяють холод та мороз.

 • Основна локація святкувань - незмінна - площа Ринок. І хоч надворі - мороз і мінусова температура, людей - ніде яблуку впасти.Основна локація святкувань - незмінна - площа Ринок. І хоч надворі - мороз і мінусова температура, людей - ніде яблуку впасти.
 • Зігріваються глінтвейном і медовухою.Зігріваються глінтвейном і медовухою.
 • Найпопулярнішим смаколиком свята є, звісно ж, пампухи. З родзинками, маком, варенням, заварним кремом чи без начинок - кожен може обрати ті, які до смаку. В сердньому пампух на святі коштує 6 гривень.Найпопулярнішим смаколиком свята є, звісно ж, пампухи. З родзинками, маком, варенням, заварним кремом чи без начинок - кожен може обрати ті, які до смаку. В сердньому пампух на святі коштує 6 гривень.
 • Не минає Свято Пампуха без уже традиційного конкурсу господинь. Цьогоріч за звання змагались п'ятеро господинь.Не минає Свято Пампуха без уже традиційного конкурсу господинь. Цьогоріч за звання змагались п'ятеро господинь.
 • (фото зі сторінки Свята Пампуха у facebook )(фото зі сторінки Свята Пампуха у facebook )
 • Найкращою господинею обрали Юлію Глову.Найкращою господинею обрали Юлію Глову.
 • А у Шевченківському Гаю - своя атмосфера. Там колядують, ставлять вертепи, бавляться в ігри та вчаться робити усіляку різдвяну атрибутику на тематичних майстер-класах. (усі фото з Шевченківського Гаю зі сторінки "Різдво у Гаю" у мережі facebook)А у Шевченківському Гаю - своя атмосфера. Там колядують, ставлять вертепи, бавляться в ігри та вчаться робити усіляку різдвяну атрибутику на тематичних майстер-класах. (усі фото з Шевченківського Гаю зі сторінки "Різдво у Гаю" у мережі facebook)
Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Світлана Роман

  Проекти: "Цукерня"

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов