Бах, джаз та ярмарок випічки: заходи у Львові для допомоги військовим

4 Листопада 2014, 11:26

Львів’яни вже звикли до того, що в місті постійно відбуваються якісь заходи, виручені кошти від яких згодом скеровуються на допомогу армії. Цього тижня є три можливості відпочити, при цьому допомагаючи нашим воякам.

1. Оркестр Національного академічного українського драматичного театру імені МаріїЗаньковецької проведе благодійний концерт «Й.С.Бах і його сини», який відбудеться 9 листопада. Вхід вільний, проте кожен слухач зможе зробити пожертву, яку буде передано на потреби українських військових. Концерт присвячений дням пам’яті св. Климентія та Андрея Шептицьких та 300-річчю з дня народження  Карла Філіпа Емануеля Баха. В програмі концерту Оркестрова сюїта № 3 та Концерт для скрипки і гобоя з оркестром Йогана Себастьяна Баха, Симфонія ор.18 № 2  Йогана Крістіана Баха, Симфонія Wg183/1 та Концерт для флейти з оркестром Карла Філіпа Емануеля Баха. Концерт пройде у неділю, 9 листопада, о 16:00 у храмі св. Климентія Шептицького (вул. Кривоноса, 1).

2. У вівторок, 4 листопада, у клубі Picasso пройде благодійна вечірка Олега Скрипки у межах проекту «Народжені в сорочці». Під час вечірки відбудеться благодійний аукціон, на який буде виставлено п’ять вишиванок від українських зірок, а кошти, за киї продадуть вишивані сорочки, підуть на закупівлю бронежилетів та інших засобів захисту для солдат дев’ятого полку оперативного призначення Національної гвардії України.

3. Благодійний ярмарок випічки. У четвер, 6 листопада, з 13:15 до 15:00 год у СЗШ №51 ім. І. Франка, що на вулиці Скісній, 1, проведуть благодійний ярмарок випічки. Зібрані під час заходу кошти будуть передані на підтримку українських військових у зоні АТО, інформує прес-служба Львівської міськради. Детальна інформація: Пелех Ростислав, тел. 093-702-16-93.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Марк Зархін

  Проекти: «Піца Челентано», «Картопляна Хата», кафе «Пункт», ресторани «Япі», «Дарвін», «Кафе №1», «Кумпель», «Bianco Rosso pasteria»

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов