Свято шоколаду 2014: солодкий післясмак

20 Жовтня 2014, 12:41

Солодкий ярмарок, кулінарні майстер-класи, змагання львівських кондитерів та гігантські шоколадні фігури – на Святі шоколаду, як і обіцяли, шоколад – повсюди. Цьогоріч спорудили навіть шоколадний Львів, яким мандрує шоколадний потяг зі солодкими вагончиками. Поміж мініатюрних шоколадних фігурок – навіть Ратуша та натичні фонтани. І як не дивно, така атракція привабила не лише малюків, а й дорослих відвідувачів свята. Тому охочих познимкуватись біля нього – чимало.

Ще однією родзинкою свята став 5-метровий шоколадний стіл, де повністю усе було із шоколаду. Автором такого витвору мистецтва став шоколатьє Валентин Штефаньо. Він зазначив, що це найбільший святковий стіл, який йому доводилось створювати. А впродовж усього свята відвідувачі могли поласувати за цим столом улюбленим десертом, зробивши благодійний внесок.

Уже традиційно вправні шоколатьє відточували своє мистецтво на шоколадних брилах, перетворювавши їх на фігури, тематикою поєднані зі Львовом. 

 • Шоколатьє Штефаньо працює над своїм 5-метровим шедевром - святковим шоколадним столом.Шоколатьє Штефаньо працює над своїм 5-метровим шедевром - святковим шоколадним столом.
 • До роботи долучається і організатор свята Андрій Сидор.До роботи долучається і організатор свята Андрій Сидор.
 • Наймолодші шоколадні ласуни на святі мають свої розваги: окрім поїдання улюбленого продукту, могли долучитись і до його створення. У Дитячій шоколадній країні малюкам розваг не бракувало.Наймолодші шоколадні ласуни на святі мають свої розваги: окрім поїдання улюбленого продукту, могли долучитись і до його створення. У Дитячій шоколадній країні малюкам розваг не бракувало.
 • Маленький шоколатьє скурпульозно працює над створенням свого шедевру.Маленький шоколатьє скурпульозно працює над створенням свого шедевру.
 • Допомагають малюкам шоколадні майстрині.Допомагають малюкам шоколадні майстрині.
 • Шоколадні фонтани, тістечка і гарячий шоколад у горнятках - тут кожен може знайти те, що йому до смаку.Шоколадні фонтани, тістечка і гарячий шоколад у горнятках - тут кожен може знайти те, що йому до смаку.
 • А ось і славнозвісний шоколадний потяг, який мандрує містом. Це - одна з родзинок цьогогічного дійства.А ось і славнозвісний шоколадний потяг, який мандрує містом. Це - одна з родзинок цьогогічного дійства.
 • Гігантським шоколадним тортом пригощали усіх відвідувачів свята. Охочих поласувати було чимало.Гігантським шоколадним тортом пригощали усіх відвідувачів свята. Охочих поласувати було чимало.
 • Як з'сувалось, серед шоколадних гурманів здебільшого не діти, а саме дорослі. Згадати солодкий смак дитинства зібралось чимало люду, на подвір'ї Палаце Потоцьких впродовж трьох днів свята пройти було не так легко.Як з'сувалось, серед шоколадних гурманів здебільшого не діти, а саме дорослі. Згадати солодкий смак дитинства зібралось чимало люду, на подвір'ї Палаце Потоцьких впродовж трьох днів свята пройти було не так легко.
Наталія Іскра, фото із сторінки Свята шоколаду

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Юрко Назарук

  Проекти: “Криївка”, “Найдорожча ресторація Галичини” (“Масони”), “Мазох- caf?”, Перший український канапковий концепт “Вар’яти”, “Старенький трамвай”, “Львівська майстерня шоколаду”, Відкрита кав’ярня “Діана на Ринку”, “Дім легенд”, Галицька Жидівська кнайпа “Під Золотою Розою”, ресторація-музей “Гасова лямпа”, Фестиваль-ресторація “Лівий берег”.

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов