Плани на жовтень: Свято Шоколаду

10 Жовтня 2014, 20:15

Свято для справжніх гурманів солодкого. Шоколад тут буде  повсюду: в плитках, фонтанах, горнятках і навіть поруч – у формі різноманітних фігур. На три дні Львів знову перетвориться у шоколадну столицю України. З 17 до 19 жовтня тут відзначатимуть VII Свято шоколаду.

 Традиційно на святі шоколадом можна буде наласуватись на рік уперед. На шоколадному ярмарку зберуться виробники шоколаду з усіх куточків України. Накуштуватись та знайти свій – улюблений – зможе кожен. А гості міста зможуть придбати шоколадні сувеніри та відвезти їх на згадку про смачне дійство. Локація свята незмінна – Львівський палац мистецтв.

Новинкою цьогорічного дійства буде шоколадний вагончик або ж і потяг. До його виготовлення зможе долучитись кожен охочий, а навантажить вагончики горішками чи сухофруктами – на свій смак.

 Для малюків будуть свої розваги. У Дитячій шоколадній країні кожен зможе не лише поласувати улюбленим шоколадом, а й долучитись до його створення. Усі споруди у країні – залізниця, будівлі, дерева – будуть виготовлені із шоколаду.

Традиційна Шоколадна пошта також діятиме на Святі. Відправити шоколадну листівку у будь-який кінець світу, надіславши не лише солодкі слова, а й запакувавши в конверт запах шоколаду, зможе кожен. “From Lviv with Love” – зі Львова не лише з любов’ю, а й з шоколадом.

На святі у вправності змагатимуться львівські скульптори, які із шоколаду відтворюватимуть відомі архітектурні споруди Львова. А кондитери-аматори зможуть втретє позмагатись у конкурсі на найкраще приготування шоколадного шедевру. Головна мета такого конкурсу – допомогти гурманам втішити свої шоколадні мрії у життя. 

Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Марк Зархін

  Проекти: «Піца Челентано», «Картопляна Хата», кафе «Пункт», ресторани «Япі», «Дарвін», «Кафе №1», «Кумпель», «Bianco Rosso pasteria»

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов