Книжковий бум у Львові: фоторепортаж

13 Вересня 2014, 13:23

Форум книговидавців - одна з тих подій, яка викликає прямі асоціації з містом Лева. Адже цьогоріч захід відбувається уже 21-ий раз і протягом чотирьох днів - з 11 до 14 вересня включно - на своїх локаціях збирає тисячі книголюбів та поціновувачів паперової літератури. Зустрічі з письмениками, майстер-класи від відомих літераторів, автограф-сесії та просто живе спілкування та нові знайомтсва з тими, хто любить цікаву та якісну літературу.

Цьогоріч головна локація Форуму - незмінна - подвір'я Палацу Потоцьких. Там - понад сотню палаток з найрізноманітнішою літературою: від наукової до фантастики, від вузькопрофільної спеціалізованої до тої, яку яку знають і люблять у кожному домі. Як завжди, багато дитячої літератури. Чи не найбільше відвдувачів біля себе збирають стенди "Видавництва Старого Лева" та "А-ба-ба-га-ла-ма-ги". 

Має Форум й інші локації - кафе "Тераса на Ринку", яка є своєрідним кулінарним майданчиком. Саме там відбуваються кулінарні майстер-класи. А у трапезній Львівського історичного музею - Львівський літературний Міжнародний фестиваль. У рамках Форуму для людей старшого віку вкотре організували благодійну акцію - "Третій вік: задоволення від читання". Це вечори духовної музики та поезії, зустрічі з письменниками та інтелектуалами. До слова, для пенсіонерів вхід на всі події Форуму - безкоштовний.

Детальніше з програмою Форуму можна ознайомитись ТУТ.

 • У Львові люблять читати! Доказом цьому - відвідуваність книжкового ярмарку.Тут - люди різного віку, професій, зацікавлень. Усіх їх об'єднує любов до книмг та бажання пізнавати щось нове.У Львові люблять читати! Доказом цьому - відвідуваність книжкового ярмарку.Тут - люди різного віку, професій, зацікавлень. Усіх їх об'єднує любов до книмг та бажання пізнавати щось нове.
 • Наймолодші відвідувачі - у пошуках чогось цікавого для себе.Наймолодші відвідувачі - у пошуках чогось цікавого для себе.
 • Батьки малюкам у бажанні читати не відмовляють - біля стендів з дитячою літературою - найбільше покупців.Батьки малюкам у бажанні читати не відмовляють - біля стендів з дитячою літературою - найбільше покупців.
 • Та дитяча література приваблює не лише дітей. Навіть дорослі на її сторінках знаходять для себе багато цікавого.Та дитяча література приваблює не лише дітей. Навіть дорослі на її сторінках знаходять для себе багато цікавого.
 • І вже навіть наймолодших привчають до читання. Поки - знайомлять з абеткою.І вже навіть наймолодших привчають до читання. Поки - знайомлять з абеткою.
 • Посеред подвір'я Потоцьких - презентація патріотичних книг Ореста Лютого. Він же - Антін Мухарський. Найкраще розходяться "Жлобологія" та "Майдан. Революція духу".Посеред подвір'я Потоцьких - презентація патріотичних книг Ореста Лютого. Він же - Антін Мухарський. Найкраще розходяться "Жлобологія" та "Майдан. Революція духу".
 • Охочим Антін підписує свої книги.Охочим Антін підписує свої книги.
 • На Форумі зібрались не лише поціновувачі цікавої та якісної літератури. Проте - не менш цікаві.На Форумі зібрались не лише поціновувачі цікавої та якісної літератури. Проте - не менш цікаві.
 • Автограф-сесія ще одних популярних серед відвідувачів Форуму письменників - братів Капранових - триває і біля входу на подвір'я Палацу Потоцьких.Автограф-сесія ще одних популярних серед відвідувачів Форуму письменників - братів Капранових - триває і біля входу на подвір'я Палацу Потоцьких.
 • Роздивитись та знайти те, що для душі - впродовж чотирьох днів Форуму тут може кожен.Роздивитись та знайти те, що для душі - впродовж чотирьох днів Форуму тут може кожен.
Наталія Іскра. Фото автора

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Вардкес Арзуманян

  Проекти: «Тарон», «Кентавр», “Mons Pius”, "Шампанерія Х&Х"

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов