“На каву до Львова”: Make coffe. Not war

8 Вересня 2014, 12:42

Пити каву та допомагати українським військовим закликають організатори IIX свята “На каву до Львова”. Цьогоріч найароматніше дійство відбуватиметься з 18 до 21 вересня.

Попри складну ситуацію в країні та застереження багатьох щодо проведення львівських фестів, Свято Кави у Львові таки відбудеться. За словами організатора, кавове дійство повністю лягає під формат Львова, бо у місті Лева за філіжанкою кави обговорюють найрізноманітніші теми, в тому числі – і діляться думками з приводу того, що відбувається у країні. Тим паче, як зазначив Андрій Сидор, цього року “На каву до Львова” буде в трішки іншому форматі, гучних гулянь буде менше, натомість в рамках свята кожен зможе долучитись до збору коштів на потреби українських військових. До прикладу, на фестивалі планують створити гігантське кавове панно. Кожен, хто долучиться фінансово – не в залежності від суми внеску – отримає кавову зернину, яка й буде складовою панно. Усі зібрані кошти організатори передадуть на потреби української армії.

Уже традиційно Кавові Король і Королева обиратимуть найкращу кав’ярню міста. Цього року переможниця попередніх років “Світ кави” участі в голосуванні не братиме. Тож отримати звання найкращої може будь-який заклад, за який відвідувачі віддадуть найбільше голосів.

Також незмінною залишиться і “Кавова ВЕЛОмиля”, у якій учасники зможуть спершу прокататись своїм чотирьохколісним старовинними вуличками міста, а на фініші – посмакувати запашною львівською кавою. Участь візьмуть понад 500 велофанів зі всієї України.

Вперше на Святі кави можна буде не лише випити кави, а й познайомитись з професійним обладнанням, на якому її готують. “Особлива платформа для бізнесу та успішних проектів” – так організатори фестивалю пишуть про КаваЕxpo. Участь у виставці братимуть професійні виробники обладнання та аксесуарів. Тож кожен зможе дізнатись, на чому і як можна приготувати ту каву, яку, зазвичай, готують професійні баріста у кав’ярнях.

До слова, професійні баріста також братимуть участь у Святі кави. Адже саме в цей період відбуватиметься п’ять офіційних національних чемпіонатів під егідою SCAE. Позмагатись за звання найкращого баріста України, а згодом – представляти нащу країну на Світовому Чемпіонаті – участь в змаганнях братимуть лише найкращі.

Наталія Іскра

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Леся Медведюк (Григорович)

  Кухар проектів: ресторан «Горобина» (смт. Брюховичі), спорт-кафе «Корнер», ресторан «Кактус», ресторан «Fashion Club». Переможець конкурсу кухарів "Львівська пательня" - 2008.

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов