У Львові можна купити кавування зі знаменитістю

1 Вересня 2014, 14:50

Усі охочі допомогти військовим фінансово можуть долучитися до ініціативи «Купи зустріч – допоможи Україні». Львів’яни можуть запропонувати свою кандидатуру, або ж «придбати зустріч» із цікавою для них людиною. Усі зібрані кошти підуть на допомогу львівським військовим у зоні АТО.

Для того, щоб долучитися до акції, слід написати у повідомленні групі «Купи зустріч - допоможи Україні»,  ім'я та прізвище, населений пункт, чим займаєтеся або чим можете бути корисними, а також надіслати фото. Організатори в свою чергу самі оформлять лот.

Прийом ставок закінчується 14 вересня.

«У львів'ян є чудова традиція пити каву. Запрошую до участі у благодійному аукціоні «Купи зустріч - допоможи Україні» і пити каву з думкою про тих, хто береже наше життя на Сході. Купуйте зустрічі, пропонуйте свої лоти. Я впевнена, запропонувати свій лот може кожен!», - написала у своєму Facebook ініціатор аукціону Ірина Снітинська.

Львів’яни вже можуть купити зустріч із солісткою гурту «Горгішелі» Тамарою Горгішелі, співаком Павлом Табаковим, учасником «Піккардійської Терції» Ярославом Нудиком, поетесою Мар’яною Савкою, письменницею Ларисою Денисенко та іншими відомими в місті фотографами, журналістами, психологами, блогерами тощо.

Правила аукціону: 

Ви можете допомагати, пропонуючи придбати ваш лот, а також пропонуючи своїм друзям взяти участь у благодійному аукціоні.

Ви можете оцінювати ваш лот у бажану стартову суму, таким чином ви стаєте першим покупцем свого лота. 

Якщо ви пропонували лот без мінімальної вартості і він не був придбаним, то ви можете подарувати суму у розмірі, наприклад, 50 грн. або будь-яку іншу більш комфортну для вас суму.

Актуальна вартість лоту - найвища вказана у коментарях сума.

Збір коштів від учасників акції буде відбуватись двома способами: готівкою через волонтерів або на рахунок ПриватБанку. Реквізити картки буде опубліковано після завершення аукціону. Оплата за лот відбувається після завершення прийому ставок 15 вересня о 00:00.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Марк Зархін

  Проекти: «Піца Челентано», «Картопляна Хата», кафе «Пункт», ресторани «Япі», «Дарвін», «Кафе №1», «Кумпель», «Bianco Rosso pasteria»

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов