Дизайнери - армії

26 Серпня 2014, 11:20

У Львові просто неба провели благодійний показ “Моя країна. Модель” дизайнерки Ірини Лисої, у якому моделями були публічні люди – журналісти, музиканти та громадські діячі. Усі зібрані кошти передадуть на потреби українських вояків.

У першій частині показу замість звичних моделей на нетрадиційний подіум – Музейну площу, що перед Домініканським собором – вийшли відомі львівські теле- та радіоведучі, музиканти та громадські діячі в одязі від дизайнерки Ірини Лисої. Це дебютний показ майстрині. Окрім того дівчина працює костюмером у Львівському Академічному театрі імені Леся Курбаса, а досвід від іноземних дизайнерів переймала у Нью-Йорку.

Друга частина дійства – моделі в одязі та аксесуарах від відомих українських дизайнерів: Роксолани Богуцької, Олени Даць, Марти Вахольц, Олени Молчанової та інших. Після показу кожен охочий міг придбати вподобану річ, при цьому – зробити добру справу. Усі виручені з продажу кошти спрямують на українську армію. 

 • Відомі радіоведучі Галинка Лірник та Андрій Жолоб в одязі від Ірини Лисої на бруківчастому подіумі закликають підтримати українських військових.Відомі радіоведучі Галинка Лірник та Андрій Жолоб в одязі від Ірини Лисої на бруківчастому подіумі закликають підтримати українських військових.
 • Наталія Рибка-Пархоменко, акторка театру Леся Курбаса, на подіумі дефілювала зі своєю донечкою.Наталія Рибка-Пархоменко, акторка театру Леся Курбаса, на подіумі дефілювала зі своєю донечкою.
 • Відомі українські дизайнери віддали свої роботи для показу та розпродажу, аби виручені кошти пожертувати на українських вояків.Відомі українські дизайнери віддали свої роботи для показу та розпродажу, аби виручені кошти пожертувати на українських вояків.
 • Опісля показу кожен охочий міг придбати вподобану річ та долучитись до допомоги військовим.Опісля показу кожен охочий міг придбати вподобану річ та долучитись до допомоги військовим.
Наталія Іскра. Фото автора

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Андрій Худо

  Проекти: Ресторан «Криївка», кав’ярня «Діана на Ринку», «Мазох-cafe», Кав’ярня «Старенький трамвай», Перший український канапковий концепт «Вар’яти», Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою», Ресторація-музей «Гасова лямпа», Фестиваль-ресторація «Лівий берег», «Найдорожча ресторація Галичини», «Львівська майстерня шоколаду», «Дім легенд», «Бернадинський дворик», ЧЕбуреки

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов