День незалежності у Львові: фотозвіт

25 Серпня 2014, 12:33

Парад львівських трамваїв, Патріотичний ярмарок та концерт “Океану Ельзи”, який зібрав понад 40 тисяч українців, а ще багато інших, не менш яскравих атракцій – і все це під краплі львівського дощу.

День незалежності у Львові, хоч і холодний, проте теплих емоцій не бракувало. Вишиванки, квіткові віночки на волоссі та одяг з патріотичною символікою – усі намагались підтримати дух свята. Львів’яни та гості міста, а їх з’їхалось звідусіль, дефілювали вуличками, підтанцьовували під звуки оркестру та вітали один одного з незалежністю.

У центрі міста, на площі Ринок, протягом двох годин тривав парад львівських трамваїв, один з яких, до слова, “вдягли” у вишиванку, розмалювавши українськими узорами. Таке дійство туристам сподобалось – не у кожному місці побачиш трамваї, ще й такі патріотичні.

Ще один Патріотичний ярмарок, кошти з якого підуть на потреби української армії, влаштували волонтери. Цього разу – у парку імені Богдана Хмельницького. Випічка та рукодільні вироби – кожен приніс те, що вміє робити найкраще. А рівно о 15-ій у Львові організували флешмоб – заспівай гімн України, де б ти не був. Так, у місті Лева звідусіль лунати акорди українського гімну. Багато акцій, серед яких, до прикладу, набити монетку для щита воїну, розфарбувати патріотичну розмальовку чи завітати на дитяче “Свято радості” – атракцій було на всяк вік.

 • Патріотичної символіки - на кожному кроці і на кожній людині. Цьогоріч вона несе якусь особливу енергетику - кажуть ті, хто обмотався прапором або ж вплів синьо-жовту стрічку у волосся.Патріотичної символіки - на кожному кроці і на кожній людині. Цьогоріч вона несе якусь особливу енергетику - кажуть ті, хто обмотався прапором або ж вплів синьо-жовту стрічку у волосся.
 • О 15-ій львів'яни та гості міста одноголосно виконали гімн України. Флешмоб відбувався по усьому Львову, тож кожен, де б не був, міг до нього долучитись.О 15-ій львів'яни та гості міста одноголосно виконали гімн України. Флешмоб відбувався по усьому Львову, тож кожен, де б не був, міг до нього долучитись.
 • Старенькі львівські трамваї були справжньою атракцією для гостей міста. (фото з мережі facebook)Старенькі львівські трамваї були справжньою атракцією для гостей міста. (фото з мережі facebook)
 • фото з мережі facebookфото з мережі facebook
 • Був серед трамваїв і патріотичний - у вишиванці. Його спеціально "одягли" у неї напередодні Дня незалежності.Був серед трамваїв і патріотичний - у вишиванці. Його спеціально "одягли" у неї напередодні Дня незалежності.
 • Оркестри вигравали музичні акорди, під які львів'янам було важко встояти на місці - підспівували та підтанцьовували усі.Оркестри вигравали музичні акорди, під які львів'янам було важко встояти на місці - підспівували та підтанцьовували усі.
 • У місті - багато малечі з національною символікою. Щасливі та молоді, з синьо-жовтими прапорцями - майбутнє незалежної України.У місті - багато малечі з національною символікою. Щасливі та молоді, з синьо-жовтими прапорцями - майбутнє незалежної України.
 • Львівські дефіляди в День незалежності.Львівські дефіляди в День незалежності.
 • А в парку Богдана Хмельницького зібрались господині, які принесли власноруч приготовані смаколики - печиво та тістечка з національною символікою. (фото з мережі facebook)А в парку Богдана Хмельницького зібрались господині, які принесли власноруч приготовані смаколики - печиво та тістечка з національною символікою. (фото з мережі facebook)
 • Найшвидше розійшлись синьо-жовті прапорці, основою яких було пісочне печиво, а покриті кольоровою помадкою.Найшвидше розійшлись синьо-жовті прапорці, основою яких було пісочне печиво, а покриті кольоровою помадкою.
Наталія Іскра. Фото автора

Коментарі (1)

  • львів’янин

   25 Серпня 2014, 12:59
   Відповісти

   Можна зробити висновок, що День Незалежності у Львові святкували лише на площі Ринок. Якщо ОЦЕ називається ФОТОЗВІТ, думається, що він мав би охоплювати принаймні центральну частину міста. А це - так, забавка аматора.

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Леся Медведюк (Григорович)

Кухар проектів: ресторан «Горобина» (смт. Брюховичі), спорт-кафе «Корнер», ресторан «Кактус», ресторан «Fashion Club». Переможець конкурсу кухарів "Львівська пательня" - 2008.

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов