Фоторецепт: вишневий джем

11 Липня 2014, 11:48

Сезон вишень у розпалі. Їх консервують, заморожують, їдять з цукром або й без, з них готують вареники, коктейлі, смузі і печуть пироги. Аби було чим потішити себе взимку, KAVA пропонує фото-рецепт вишневого джему. Готувати його просто і легко, тому навіть ті господині, які не мають багато вільного часу, зможуть здивувати рідних та близьких смачним та корисним варенням.

Отож, для початку, нам потрібно:

3 кг вишень

3 пакетики “Желфіксу” (натуральний загусник)

1,5 кг цукру

Замість вишень можна обрати будь-які інші ягоди чи фрукти, наприклад, абрикоси, персики, полуницю і т.д. Проте потрібно дотримувати пропорцій: на 1кг фруктів – півкілограма цукру і пакетик “Желфіксу”. 

 • Миємо вишні. Варто пам'ятати, що рахувати співвідношення вишень і цукру потрібно з уже почищеними від кісточок ягодами. Тож якщо Ви розраховуєте на 3 кг вишень, потрібно взяти приблизно 3,5кг не чищених ягід.Миємо вишні. Варто пам'ятати, що рахувати співвідношення вишень і цукру потрібно з уже почищеними від кісточок ягодами. Тож якщо Ви розраховуєте на 3 кг вишень, потрібно взяти приблизно 3,5кг не чищених ягід.
 • Виймаємо з ягід кісточки.Виймаємо з ягід кісточки.
 • Важимо уже почищені ягоди.Важимо уже почищені ягоди.
 • Висипаємо їх в каструлю і ставимо на вогонь. В окремій посудині змішуємо "Желфікс" з 2ст.л. цукру (з розрахунку 1 пакетик - на 2 ст.л. цукру). Висипаємо суміш до вишень.Висипаємо їх в каструлю і ставимо на вогонь. В окремій посудині змішуємо "Желфікс" з 2ст.л. цукру (з розрахунку 1 пакетик - на 2 ст.л. цукру). Висипаємо суміш до вишень.
 • Перемішуємо і доводимо до кипіння.Перемішуємо і доводимо до кипіння.
 • Висипаємо увесь цукор у каструлю з вишнями, перемішуємо, ще раз доводимо до кипіння і даємо проваритись 3-5 хвилин.Висипаємо увесь цукор у каструлю з вишнями, перемішуємо, ще раз доводимо до кипіння і даємо проваритись 3-5 хвилин.
 • Усе - джем готовий!Усе - джем готовий!
 • Розливаємо його у простерелізовані банки.Розливаємо його у простерелізовані банки.
 • Банки з джемом накриваємо металічними кришками і закручуємо ключем.Банки з джемом накриваємо металічними кришками і закручуємо ключем.
 • Перевертаємо їх догори дном та залишаємо у такому положенні на деякий час. З 3 кг чищених вишень виходить приблизно 2,5 л джему.Перевертаємо їх догори дном та залишаємо у такому положенні на деякий час. З 3 кг чищених вишень виходить приблизно 2,5 л джему.
 • Смачного! Взимку Ви точно не пошкодуєте, що витратили кілька годин свого літнього вікенду на консервацію смачного вишневого настрою!Смачного! Взимку Ви точно не пошкодуєте, що витратили кілька годин свого літнього вікенду на консервацію смачного вишневого настрою!
Наталія Іскра. Фото автора

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Маркіян Бедрій

  Проекти: “Світ кави”

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов