Найсмачніша їжа у Львові за версією ресторатора

16 Липня 2012, 23:19

У Львові є досить кав’ярень та ресторанів, проте фактично немає експертів, які би писали про ресторанне життя міста. Найчастіше такими експертами виступають самі ресторатори, які створюють нові проекти, рейтинги, пишуть, коментують, радять. Нещодавно у свому блозі в Живому Журналі львівський ресторатор Вардкес Арзуманян виклав своє бачення місць у Львові, де можна смачно поїсти в 2011 – 2012 рр. Ресторатор підкреслює, що це не рейтинг, де є перше і останнє місце, а лишень список, де можна з’їсти доброї іжі.

Отже, на Kavi - список від львівського ресторатора Вардкеса Арзуманяна.

— Давно хотілося це зробити, але завжди задавався питанням, наскільки це етично. Але якщо мені це питання задають журналісти, друзі та люди, які просто враховують мою думку, значить, це треба робити. Тим більше, що останнім часом, на жаль, з'явилася величезна кількість експертів, великих знавців гастрономії та ресторанів Львова. Половина цих знавців працює на певні ресторанні групи, а інша половина перебивається відкатами від тих, кого вона ставить у свої ТОПи. Ну і другий момент, який мене непокоїв, - наскільки етично мені оцінювати свої ж ресторани. Повірте, немає такого ресторатора, щоб був задоволений на всі 100 своїми ресторанами. Він знає про них те, що ніколи не дізнаєтеся Ви. Припустимо, він знає, що котел видає не ту температуру, яку він ставив для комфорту в залі, він знає, що кран на кухні не полагодили і це створює певні незручності, що є вакансії і т.д і т.д. І тому свої ресторани оцінювати набагато складніше, аніж чужі. Я все ж буду їх оцінювати і все, що викладено тут, - це моя думка, і я не претендую на абсолютну істину. І ще, переконливе прохання до колег з розумінням поставитися до цього списку. Тут є заклади, які будуть спірними, будуть відкриттям, але я знаю ту працю, яку туди вкладено і знаю, що там є "ЇЖА". А якщо когось тут немає, це не означає, що у Вас зовсім погано. До Вас теж ходять гості. Вас теж люблять. Вас просто немає в якійсь приватному думці. Отже, в 11 і 12 роках у Львові можна було смачно поїсти:

- Ресторан "Панорама" - або, як вони ще себе назвали, хоспер-бар. Вдала робота київського ресторатора Наташі Кілімбет. Я дуже тіішуся за неї. Пам'ятаю її страх перед Львовом і, мабуть, переконав :) Смачно, непоганий сервіс.

- Піцерія "Фелічіта" – У Львові чекали на правильну піцу. І вона, як не дивно, прийшла з Луцька. Смачно, правильно, гідно.

- "Вінтаж-бутік" - первісток молодої талановитої отельерші Юлії Вовк. Ресторанчик знаходиться в самому готелі. Зроблено з любов'ю і, думаю, гідний похвали уваги і прохань продовжити :)

- "Леополіс" - але це факт. Мене здивувала їжа. Може, вирішили повернути старі львівські традиції сильних, популярних ресторанів при готелях - не знаю :) Але така традиція у Львові була.

- "Кафе 1" - Вдале підібрана їжа і напої. Буде смачно, доки не зрушиться цей баланс і не захопляться збільшенням всього і вся.

- "Кумпель" - Грамотна робота шеф-кухаря Оксани Задорожної, сервіс від чоловіка не менш грамотного - Олександра Задорожного. Хлопці знають і вміють.

- "Амадей" - їжа - заслуга Лесі Іонової. І якщо навіть мені щось не сподобається, я знаю, це випадковість, це збій. Наразі такого не було.

- "Чорний кіт" - ще одна робота Андрія та Лесі Іонових. Я довіряю цій їжі. Це перевірено роками.

- "Купол" - жертва тотальної туристизаціі міста. У сенсі, що не досяжне для паломників з їх захопленнями, охами і ахами. Адже з таких, як Купол, і починалися концептуальні заклади Львова. Їх списували під копірку: Купол, Синю пляшка. Нічого Вам не нагадує? :) Але це один з улюблених закладів городян і він актуальний своєю простотою і підкресленою локальністю.

- "Дарвін" - важко уявити собі цю їжу з іншим сервісом. Вдале обличчя з непоганою їжею.

- "Mons Pius" - ми старалися :)

- Кафе "Кентавр" - ми старалися :)

- Ресторан "Тарон" - в місяць - 12 звітів таємних покупців. Всі три ресторани в 100 кращих Україні. Вони стараються.

Звичайно ж, це не повний список. Є величезна кількість прекрасних місць в місті, де Вам комфортно, де Ви можете випити улюбленої кави або просто за келихом вина провести якусь зустріч. У цьому списку немає закладів-атракціонів, немає клубів, немає наших кондитерських, кав'ярень. І тому прошу зрозуміти правильно. Це список закладів, де можна було смачно поїсти в 2011 - 2012 році. Дуже хочеться сподіватися, що 2012-13 ніхто не розчарує нас і список буде більшим. Але я хочу ще раз повторити : все написане тут є моєю приватною думкою. Але прошу зі мною не сперечатися, а, якщо хочете, запропонуйте просто свою думку у вигляді свого списку закладів з чесною і правильною їжею. Буду вдячний.

 

Коментарі (5)

  • Lisa

   18 Липня 2012, 13:49
   Відповісти

   А де Сім поросят? Найкращий ресторан у Львові! Коли приїжджаю у Львів завжди йду саме туди.

  • Макс

   18 Липня 2012, 15:02
   Відповісти

   А Вероніка? Гармата? Деліс? І чи справді цей ресторатор встигає побувати всюди?

  • Ресторатор

   19 Липня 2012, 08:55
   Відповісти

   Тату нас люди хвалять. Хто? Ви мене, а я ВАС

  • Менеджер

   22 Липня 2012, 23:09
   Відповісти

   У львові на мою думку є багато хороших закладів і кожний по своєму цікавий!!! Але ресторанів про які можна сказати, що це ТОП заклад на привеликий жаль одиниці. Мрію про ресторан рівня Мішелінг)))

  • Гостя Львова

   2 Жовтня 2015, 16:03
   Відповісти

   Нажаль, Фелічіту можна викреслювати - ну дуже вже все жирне, і дуже довго обслуговують. Чесно. Піцца була смачна і ми туди пішли ще раз - реально нерально довго, при тому що людей майже не було.

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Василь Савчишкін

Офіціант у "Шампанерії Х&Х"

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов