Даішники почали брати хабарі їжею

29 Травня 2012, 14:18

У Швеції співробітник поліції отримав сувору догану за те, що отримав хабар у вигляді салату від порушника дорожнього руху. Покарання стало підсумком розгляду інциденту, який стався в 2011 році.
За даними слідства, поліцейський зупинив автомобіль, водій якого був не пристебнутий ременем безпеки. Поліцейський попросив пред'явити документи для виписки штрафу, однак автолюбитель заявив, що він є власником одного з ресторанів і сказав, що забув документи там.
При цьому порушник запропонував поліцейському з'їздити за документами. Офіцер проїхав до ресторану, а потім запропонував власнику ресторану безкоштовно нагодувати його салатом, за що не буде виписувати йому штраф.
Після чого поліцейського пригостили блюдом за 65 крон. Після цього власник ресторану розповів про цю історію своєму другові, який служить в поліції, а друг поскаржився на хабарника. В ході слідства офіцер заявив, що його прохання про їжу була жартом. «Але він (власник ресторану) все одно дав мені салат», - зазначив співробітник поліції.

У Швеції співробітник поліції отримав сувору догану за те, що отримав хабар у вигляді салату від порушника дорожнього руху. Покарання стало підсумком розгляду інциденту, який стався ще в 2011 році.

За даними слідства, поліцейський зупинив автомобіль, водій якого був не пристебнутий ременем безпеки. Поліцейський попросив показати документи для виписки штрафу, однак водій заявив, що він є власником одного з ресторанів і сказав, що забув документи там. При цьому порушник запропонував поліцейському з'їздити за документами. Офіцер проїхав до ресторану, а потім запропонував власниковіу ресторану безкоштовно нагодувати його салатом, за що не буде виписувати йому штраф.

Поліцейського пригостили стравою вартістю 65 крон. Після цього власник ресторану розповів про цю історію своєму другові, який служить в поліції, а друг поскаржився на хабарника. Під час слідства офіцер заявив, що його прохання про їжу було жартом. «Але він (власник ресторану) все одно дав мені салат», - зазначив у виправдання співробітник поліції.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Леся та Андрій Іонови

  Проекти: «Вероніка», «Амадеус», «Чорний кіт»

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов