Сьогодні – Міжнародний день бармена

6 Лютого 2018, 11:56

6 лютого - день святого Аманда, єпископа Маастріхтского, якого вважають офіційним покровителем виноробів, торговців вином, пивоварів, власників барів і ресторанів і, нарешті, працівників барів. Скорочено - Міжнародний день бармена.

І хоча наша церква того святого ніби не визнає і його день не святкує, зате ті, кому він допомагає, з задоволенням приймають вітання. Такої честі - стати покровителем барменів - святий удостоївся завдяки своїй діяльності з євангелізації виноробних регіонів Франції, Німеччини і Фландрії.

Сама ж професія бармена з’явилася у часи «золотої лихоманки» на дикому Заході, де власники магазинів для збільшення прибутку почали порційно продавати алкоголь у своїх торгових точках. З часом приміщення магазину було розділене на «торгову зону» і «місце для відпочинку», яке і почали називати баром. Тоді ж бари і перетворилися на місця для спілкування.

Сьогодні бармен – обличчя закладу. Він не лише обслуговує відвідувачів, змішуючи коктейлі, а ще й створює атмосферу в закладі. І це при тому, що не раз барменам доводиться проводити на ногах цілу добу!

Kava вітає усіх барменів-рестораторів-пивоварів! Легкої руки Вам, успішних проектів та побільше постійних клієнтів!

 

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Назар Щур

  Адміністратор у піцерії, колишній старший офіціант у ресторані-клубі “Спліт”-Льві

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов